reklama

BBS1+2.... klika každá jiná?

Mě napadlo jestli je možné dát na středovou osu se čtyřhranem u středových motorů Bafang BBS levou šlapací kliku místo originální rovné, za starší zahnutou z trojtalíře se čtyřhranem. Získal bych možná i symetrii pro nohy a ušetřil bych za ty drahé kliky co se vyrábějí, myslím Lekkie. Jestli někdo má zkušenost at nesundávám zbytečně levou kliku :-) Uvažuji nad tím hlavně proto že se někdy klepnu do kotniku při šlapaní protože kliky jsou rovné, což mi vadí. Sice to bude vypadat asi divně, jako každá bota jiná, ale efekt by to mohlo mít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.06.2021
Autor: patan
  • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

Já si myslím, že za vyzkoušení se nic nedá. A klika je dole 1 2. Jo a když každá jiná? kdo na to bude koukat :-) Jinak obrousit a nastříkat na jednu barvu :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

Tak já to určitě vyzkouším, ale nejvíc práce mi dá vykopat kliky ze sklepa kde je mám někde dole zaházené :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: patan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky
03.08.2022
Najde se tu žena, která ráda jezdí na kole, ale nemá s kým? Hledám parťačku na kolo z Prahy do kopců jižním směrem…

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.
27.07.2022
Pro sportovně založené holčičí duše je tu skvělá nabídka. O víkendu 5. - 7.8. jedeme v partě na vodu (sobota) a…

Hledám: Parťačka na kolo

26.07.2022
Ahoj, našla by se tu parťačka na cyklovyjíždky z Prahy do přírody? téměř kamkoli se domluvíme.

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

171 cyklistů (3 přihlášení)

Dámská 2022 – Na břehu řeky Svratky kvete... cyklistika 16.7. až 19.7.2022

Polovina července se již stala tradičním časem Dámské. Tu letošní jsme naplánovaly už v zimě a po jedenácti…
HMS | 04.08.2022

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

Bikepacking španělsky 2.část: Z Valencie přes Castilla-La Mancha

Po příhodách v Katalánsku nás čeká nový terén a další životní zkušenosti ve Valencii a Castilla-La Mancha.…
Kristina | 16.06.2022