reklama

BBS1+2.... klika každá jiná?

Mě napadlo jestli je možné dát na středovou osu se čtyřhranem u středových motorů Bafang BBS levou šlapací kliku místo originální rovné, za starší zahnutou z trojtalíře se čtyřhranem. Získal bych možná i symetrii pro nohy a ušetřil bych za ty drahé kliky co se vyrábějí, myslím Lekkie. Jestli někdo má zkušenost at nesundávám zbytečně levou kliku :-) Uvažuji nad tím hlavně proto že se někdy klepnu do kotniku při šlapaní protože kliky jsou rovné, což mi vadí. Sice to bude vypadat asi divně, jako každá bota jiná, ale efekt by to mohlo mít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.06.2021
Autor: patan
  • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

         

    Já si myslím, že za vyzkoušení se nic nedá. A klika je dole 1 2. Jo a když každá jiná? kdo na to bude koukat :-) Jinak obrousit a nastříkat na jednu barvu :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2021
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

           

      Tak já to určitě vyzkouším, ale nejvíc práce mi dá vykopat kliky ze sklepa kde je mám někde dole zaházené :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2021
      Autor: patan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.
včera
Hledáme cyklistky na cyklistickou víkendovku 2. - 4.8. Jedeme do Krušných hor do Klínů, jezdit budeme po…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
20.07.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Parťáka/Parťačku

19.07.2024
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (1 přihlášený)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024