reklama

BBS1+2.... klika každá jiná?

Mě napadlo jestli je možné dát na středovou osu se čtyřhranem u středových motorů Bafang BBS levou šlapací kliku místo originální rovné, za starší zahnutou z trojtalíře se čtyřhranem. Získal bych možná i symetrii pro nohy a ušetřil bych za ty drahé kliky co se vyrábějí, myslím Lekkie. Jestli někdo má zkušenost at nesundávám zbytečně levou kliku :-) Uvažuji nad tím hlavně proto že se někdy klepnu do kotniku při šlapaní protože kliky jsou rovné, což mi vadí. Sice to bude vypadat asi divně, jako každá bota jiná, ale efekt by to mohlo mít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.06.2021
Autor: patan
  • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

         

    Já si myslím, že za vyzkoušení se nic nedá. A klika je dole 1 2. Jo a když každá jiná? kdo na to bude koukat :-) Jinak obrousit a nastříkat na jednu barvu :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2021
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

           

      Tak já to určitě vyzkouším, ale nejvíc práce mi dá vykopat kliky ze sklepa kde je mám někde dole zaházené :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2021
      Autor: patan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

345 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024