reklama

Minimalistický nejlevnější dislej BBS

Dobrý den,
Chtěl bych zjistit jaký lze použít nejmenší, nejlevnější a minimalistický displej pro středový BBS1 at už pod značkou Bafang, 8FUN či EVBike...

Zaujal mě tento:

https://www.akumo.cz/panel-led-apache-power...

(v popisu je Panel LED Apache Power 2018, konektor 9 mm
Délka kabelu 250 mm.
Vodotěsný konektor 5pin 9 mm do kabelu EB-BUS.
Komunikační jazyk UART.
Hmotnost 38 g.) Cena 446Kč.

Dle konektorů by měl pasovat ale nevím jestli bude vůbec fungovat místo klasického C965.
Všude jsem narazil jen na velké a nebo drahé od 1600kč až do skoro 3000Kč za displej.
Stačí mi jen ovládačem zapnout motor, přidat či ubrat asistenci a taky zobrazení kapacity baterie. Takové tři základní funkce.
Děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.04.2021
Autor: patan
  • Re: Minimalistický nejlevnější dislej BBS

         

    Mě u C965 hlavně nevyhovovalo zobrazovaní kapacity baterie, kdy na třetím dílku z pěti vypínal motor. Zde to odhaduji stejně. Já jej vyměnil za 500c, který je také malý, ale zobrazuje baterii na 10 dílků a má možnost zobrazit napětí ve Voltech. Takto se daleko lépe odhaduje kapacita. Navíc daleko lépe řídí motor, který začíná vypínat až při tom minimálním napětí (když zhasíná poslední 1-2 dílky).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2021
    Autor: Ladas
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Minimalistický nejlevnější dislej BBS

           

      Tak o tom 500C taky uvažuji má dohromady ovládání i displej což se mi líbí a navíc nezabírá mnoho místa.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2021
      Autor: patan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Minimalistický nejlevnější dislej BBS

         

    porovnání z e-pohon:

    https://www.e-pohon.cz/fotky4744/fotov/_ps...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2021
    Autor: Julek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Minimalistický nejlevnější dislej BBS

           

      Tak cena okolo 100 euro, ale je to asi najmensi displej s moznostou kompletneho nastavenia motora + kopec inich funkcii...
      https://eggrider.com/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2021
      Autor: marekSk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024