reklama

indikace napětí baterie na jednotce magic 50A

Ahoj všechny, sestavil jsem si elektrotreka na ježdění po Vysočině super stroj

motor magic 1000w, ale používám né příliš efektivní řídící jednotku Magic 50A

má někdo zkušenost jak vylepšit indikátor baterie? mám pouze 3led diody na akcelerátoru

byl bych raději kdybych měl podrobnější indikaci a jak ji připojit

mám dvě baterie 48v dohormady 1650wh takže dojezd slušný ale chybí mě lepší ukazatel baterie

nebo rovnou doporučíte přechod na ENA sinwave i lcd displejem? se kterou bych měl údajně ještě vetší dojezd

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.02.2021
Autor: pago
  • Re: indikace napětí baterie na jednotce magic 50A

Ak je prioritou dobre funkčný PAS a oželiete rekuperáciu (čo je podľa mňa škoda) tak ENA poslúži. Ak chcete páčku a tempomat a aj rekuperáciu a prípadne aj vyšší výkon bude lepšia RJ sin-wave vo verzii 35 alebo 40A. Stav batérie sa najjednoduchšie skontroluje malým voltmetrom.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2021
    Autor: Lubo990
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: muže cyklistu

včera
Žena hledá muže cyklistu 50 plus z východních Čech.Těším se na tvůj mail.

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

včera
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…

Hledám: Cyklistu na společné vyjížďky

Hledám: Cyklistu na společné vyjížďky
31.07.2021
Nejlépe aktivního a sportovního milého důchodce :) nejen na kolo,ale i pro život.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (4 přihlášení)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021