reklama
Země: Německo Německo

EuroVelo 4 - GPX

Dobrý den, nemáte prosím někdo GPX soubor trasy EuroVelo 4, popřípadě odkaz pro stažení. Jde mi především o Německo. Děkuji Všem za jakoukoliv informaci.
S pozdravem Baidar
baidar@seznam.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.01.2021
Autor: baidar
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Na skok do Bavorska na kole

(CK Mamut tour)
18.06.2021, 3 dny
5 500 Kč
cyklistický Autobusem

Lužická jezera na kole

(CK Mamut tour)
22.07.2021, 5 dní
7 300 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklo podél Mohanu

15.06.2021
Jsme skupina cykloturistů z Prahy (60+) a pořádáme pro sebe a kamarády cyklo akci na týden podél Mohanu od…

Hledám: parťáka/ku,skupinu

15.06.2021
Hledám parťáka/ku na cyklo projíždˇku Chorvatskem,nástup Praha vlak do Ogulisu ,pak část trasy vnitrozemím do…

Hledám: cyklistku do terénu, na Kosíř a třeba i do Drahan

14.06.2021
Muž nedaleko PV hledá nekřehkou bikerku (okolo 40-ti), na nepravidelné výlety do kopců v okolí Prostějovska
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

172 cyklistů (3 přihlášení)

Kavkaz s dětmi - část 9.

Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset…
Peggy | 09.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 8.

Z Tbilisi do Kutaisi Trasa z Tbilisi do druhého největšího gruzínského města byla vcelku obyčejná. Nedělo se…
Peggy | 03.06.2021

Okolo ČR - 2. část

Moje cyklistika je biková cyklistika. Postupně jsem se vyvíjel od totálního začátečníka, účastníka bikových…
vrubozubec | 28.05.2021