reklama

Cesta k pramenům

Nápadů na různé cyklovýlety, cyklotoulky a jiné cesty v sedle dvoukolého oře nosím v hlavě plný pytel. Každý rok přes jaro a léto z něj něco vyberu, trochu vyprázdním a v zimě zas doplním, takže se nebojím, že by byl někdy prázdný. Nejmíň do smrti mám pořád kam vyrážet - a pak? Nejspíš ten…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.11.2020
Autor: JohnyB
  • Re: Cesta k pramenům

         

    Dýky Johny. Pohlazení po duši. Zase v mém kraji. Brdy, okolo Padrťáků, Kozelské polesí s Nestlívským rybníkem, cyklotrasa z Plzence do Plzně. To všechno jsou i moje cyklomísta. No a okolo Mariánek, Prameny, a Ohři už jsem také dal. Mimochodem z Pramenů jste si mohli odskočit do Mnichova- je to kousek. Velký pozdrav a poklonu tvé paní, za to, co ušlapala. Má můj obdiv.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2020
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta k pramenům

           

      Pěkné počtení. Zde to neznám, ale určitě to byl dobrý nápad a vaše zážitky to jen potvrzují. Zde jen jediná rada: krom zimního snění pořiď své paní nosič a odpovídající brašny. Nic není tak otravného, než nosit na hrbu baťoh! A příjemná společnice, co snese nesnesitelné, těch je taky pomálu. Tak atˇ vám to šlape!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2020
      Autor: pgnext
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta k pramenům

           

      Samozřejmě tam má být díky. To je tím, že jsem starej a blbě vidím.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2020
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta k pramenům

         

    Líbila se mi trasa i to, jak je povídání napsané. Děkuji! Partnerka má můj obdiv... Letos jsme se v těch krajích pohybovali taky, ale s autem a podnikali pěší výlety. Na cyklovýpravu sem jistě taky někdy dojde

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2020
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta k pramenům

         

    Moc hezke take jsme se v techto mistech letos pohybovaly,Kosi potok a Plzen a jindy i v Pramenech a Mariankach.obdiv partnerce,ze to na poprve uslapala.kolik jste najeli kilometru?podle popusu to vypada na pekne denni davky.a k jezisku ji porid nosic a brasny jezdit s batohem je silsne

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2020
    Autor: HMS
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta k pramenům

           

      Jeli jsme tak, 75 - 55 km denně, takže žádné velké dávky. Ale jak jsem zjistil, co se únavy týče, není až tak důležitá vzdálenost jako doba strávená v sedle.
      Únava je skoro stejná ať se jede za 7 hodin 140 km nebo 70 km :D. Celkem jsme najeli něco kolem 250 km

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2020
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta k pramenům

         

    děkuji všem za pěkné komentáře (my oba) byla to moc pěkná cyklotoulka a jsme rádi, že se líbilo i vyprávění a třeba někoho inspiruje. Samozřejmě s nosiči máte pravdu, to dobře vím, ale jeli jsme poprvé na zkoušku - a co pak s drahou výbavou, kdyby to bylo poprvé a naposled. Teď už je jisté, že to naposled nebylo, takži příště určitě v plné polní ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2020
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta k pramenům

         

    Moc krásně napsáno! Celou dobu jsem jel s vámi prstem po mapě a představoval si v hlavě úseky, které ještě neznám. Úplně mám chuť celou tu trasu projet a nemůžu se dočkat, až to počasí trochu dovolí.

    Cesta z Plzně na západ přes Slavkovský les je moje oblíbená. Loni jsem snad každou neděli jezdil s lehkýma obměnama Konstantinovy Lázně - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně a pak do Chebu na vlak zpátky. CT 6 z Karlových Varů do Chebu je taky úplně parádní a navíc celá po rovině. Doslova už odpočítávám týdny, kdy ji zase projedu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2021
    Autor: K6
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024