reklama

prerusovac na blikani zadniho svetla

Ahoj mam napojene do baterky na elektrokole svetla z ciny na 12-48V aktualne na 36V. Funguji bezvadne, jen bych chtel aby zadni svetlo blikalo. Je mozne dokoupit nejaky prerusovac? Aby svetlo spis blikalo nez svitilo. Idealne neco hotoveho co jednoduse napojim. Mam stejnou zadni blikacku ktera je na dve baterie AAA, ktera blikla i sviti. Je mozne z ni pouzit prerusovac? Predpokladam ze ne kvuli jinemu napeti. Diky za polopate radu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.09.2020
Autor: 542523
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo

Hledám: Parťačku na kolo
23.05.2022
Ahoj:-) Single cyklovýjezdy jsou sice fajn, ale ve dvou je to zábavnější. Střední Čechy, občas klidně přesun za…

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?
23.05.2022
Ahoj:-) Mám zájem přidat se k cyklopartě v rámci Středních Čech. Horské kolo, kopečky i roviny, mix terénu,…

Hledám: Gaskoňsko na kole v srpnu

23.05.2022
Jsme 3 (50+) a hledáme 4tou, z ČR i SR, na cyklodovolenou ve Francii, v Gaskoňsku s CK Adventura, v termínu 19. -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (4 přihlášení)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022