reklama

Polskem bez cíle

Když se ukázalo, že letos pojedu na dovolenou nejspíš sám dlouho jsem nevěděl kam. Bylo jasné, že všechny původní plány patří do šuplíku, rád bych kdybychom je přeci jen někdy uskutečnili s Petrou společně. Navíc jsem měl jen týden. Nejprve jsem cestu nabídl kamarádovi Jirkovi, ale ani on nemohl,…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.08.2020
Autor: petrp
  • Re: Polskem bez cíle

Hezký výlet, super čtení a krásné fotky. Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2020
    Autor: Aar
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polskem bez cíle

Pěkné, velmi pěkné!
    Jenže - tím popisem teď vím, jaké to tam je a už tam vlastně ani jezdit nemusím.
    ... ta zatracená lenost mě zase přemohla. Ona nikdy nedovolí, abych někam vyrazil ...
    8-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2020
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka

dnes
Na kole k moři?

Hledám: Bulharské hory na kole

včera
Ahoj, hledám parťáka, parťačku, kteří by měli zájem se mnou vyrazit do bulharských hor s CK Alpina v termínu 18.6.…

Hledám: Parťák na výlet

14.04.2021
Ahoj cyklisti, hledám parťáka - důchodce, který by měl chuť se mnou vyrazit na vícedenní pohodový cyklovýlet na…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (19 přihlášených)

Kavkazská odysea aneb Gruzie, Arménie a Náhorní Karabach s dětmi - část 1.

léto 2019Markéta, Luděk, Víťa a Šárka Zigáčkovi Pocity, které se mi honily hlavou, když se po dvoudenní…
Peggy | 14.04.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021