reklama

Programovani sinvawe controlleru

Dobry den
mate někdo zkušenosti s programovanim controlleru sinvawe s chipsetem xckj3232c ? Je na něm postaveno více regulátorů. Co jsem studoval zahraniční fora , tak ten controller se dá pouze flashnout novými daty , ta stará co jsou v něm se nedají stáhnout z chipu do pc.Mám controller od Stefana , ale pri dotazu na programování mi bylo řečeno že je na to třeba "specialni knowhow až z Hongkongu" , a na nějaké rady mohu zapomenout.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2020
Autor: diagtech
  • Re: Programovani sinvawe controlleru

         

    A co by jsi tam chtěl měnit? Jaké parametry a proč?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2020
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Programovani sinvawe controlleru

           

      Tak zajima mně to jako elektrikáře , který vždy šel až do jádra věci :-) Mám dva motory 1000w a 1500w a rád bych ten s nižším výkonem přehodil na 36 voltů. Určitě to znáš , když ti někdo říká , že něco nejde , tak to přesně je výzva :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2020
      Autor: diagtech
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Programovani sinvawe controlleru

             

        To si dovedu představit. A chceš to jen proto že máš baterie 36V? Nakonec všechno jde když se chce ale je i otázka za jakou cenu :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2020
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Programovani sinvawe controlleru

             

        Jinak pokud jsem u Štefana kupoval řj. tak mi ji nastavil na 48V jak jsem požadoval a nestálo to nic. Měl by ti ji při prodeji nastavit na požadovanou hodnotu (36V). Ale ty si zřejmě chceš pohrát i z jinýma hodnotana.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2020
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Programovani sinvawe controlleru

               

          JJ , zvědavost je matkou pokroku :-)
          Pracovně se zabývám též konfiguracemi ecu viz foto .

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2020
          Autor: diagtech
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Programovani sinvawe controlleru

                 

            Tak tomu ja ale vůbec nerozumím. A ani se nešťourám v ničem co dobře funguje. U mně by to vždy vedlo nejspíše k znefunkčnění daného zařízení :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.08.2020
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Programovani sinvawe controlleru

                   

              Ono to sice funguje ale výrobce ty jednotky dodává nastavitelné , tak proč toho nevyužít ?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.08.2020
              Autor: diagtech
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Programovani sinvawe controlleru

             

        Tak presne toto by ma zaujímalo, jednu takúto RJ som montoval a fakt sa mi páčila, akurát sa mi zdá tá cena vysoká a chýba možnosť si to naprogramovať podľa vlastných predstáv (napríklad tie tri stupne čo to má). Môžem síce pri kúpe nadiktovať nejaké čísla, ale či mi to bude naozaj vyhovovať zistím až z praxe, a tiež sa časom môžu moje preferencie zmeniť. Inak tuší niekto kde sa napr. z číny dá takáto RJ zohnať?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2020
        Autor: Lubo990
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Programovani sinvawe controlleru

         

    Jsem na tom uplně stejně s jednotkou od Štefana.Taky bych se v tom rád šťoural.Už teda vím že moje příští jednotka bude jiná která tyto problémy nemá.Taky mi vadí jak jsou tyto jednotky velké.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2020
    Autor: smates
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

429 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024