reklama

U pasové kontroly to nepoznali 1. část

Tak kampak bych letos jenom vyrazil. Globus se přede mnou točí, je tolik hezkých míst, kde jsem ještě nebyl, ale oči stejně nakonec spočinou na té botě, a už se nemohou odtrhnout. Tady nahoře jsou ta jezera, to by mohl být hezký týden je všechny navštívit, koukám, že jich je alespoň 13, ani ty…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.08.2020
Autor: cykliska
  • Re: U pasové kontroly to nepoznali 1. část

Nějak mi ta data nepasují. To jsi jela dva roky nebo potkala časovou smyčku?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2020
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Máš pravdu, je tam blbě jedno datum. Byla to loňská akce, text jsem dopisoval letos při karanténě. Já mám na všechno dost času.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: cykliska
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Čte se to moc hezky. Těším se na pokračování, kde se dozvíme něco o té pasové kontrole.
    Piš dál:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?
včera
Ahoj, hledám někoho poblíž, na silniční švihy tak do 60km (průměrka kolem 25-27km/h) a nebo na "celodenní" výlety…

Hledám: spolujízda

08.04.2021
Důchodce rád najde společnici či společníka na vyjížďky v regionu karlovarska, zejména kolem Ohře a okolí. Možno…

Hledám: Parťák na kolo

Hledám: Parťák na kolo
05.04.2021
Ráda jezdím na kole. Uvítám parťáka, který by se ke mně chtěl připojit, ideálně z okolí Kladna. novakova.ja@atlas…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (3 přihlášení)

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021