reklama

Přední světlo na 48V

Neměl by někdo tip na led světlo na 48V z číny?Nejlépe tak 10-20W s trochu rozptylem ne jen kužel do dálky.Nebaví mě se neustále starat o nabíjení světla a doufat že vydrží.Chci ho napojit přímo na baterku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.07.2020
Autor: smates
  • Re: Přední světlo na 48V

         

    Jasně používám z AliExpressu je to 36 až 48 voltů. Svítí pěkně do dálky a má i dobrý rozptyl do stran. Je kombinovaný se zadním světlem na nosič ale určitě se dá sehnat i jiné dozadu. Světlo má i velmi hlasitý klakson a ovládání z řídítek. Napájení jsem vyřešil přes xt60 rozbočku, která se prodává taky na AliExpressu tedy je to napojené přímo na výstup z baterky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2020
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přední světlo na 48V

         

    Jasně používám z AliExpressu je to 36 až 48 voltů. Svítí pěkně do dálky a má i dobrý rozptyl do stran. Je kombinovaný se zadním světlem na nosič ale určitě se dá sehnat i jiné dozadu. Světlo má i velmi hlasitý klakson a ovládání z řídítek. Napájení jsem vyřešil přes xt60 rozbočku, která se prodává taky na AliExpressu tedy je to napojené přímo na výstup z baterky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2020
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přední světlo na 48V

         

    Jasně používám z AliExpressu je to 36 až 48 voltů. Svítí pěkně do dálky a má i dobrý rozptyl do stran. Je kombinovaný se zadním světlem na nosič ale určitě se dá sehnat i jiné dozadu. Světlo má i velmi hlasitý klakson a ovládání z řídítek. Napájení jsem vyřešil přes xt60 rozbočku, která se prodává taky na AliExpressu tedy je to napojené přímo na výstup z baterky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2020
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přední světlo na 48V

           

      To je sice hezky ale ocenil bych bud odkaz a nebo aspon slusnou fotku podle ktere bych to mohl najit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přední světlo na 48V

         

    Ja jsem pouzival menic napeti. Cca 80 korun. Trimem se da zvolit napeti vhodne pro svetlo. V mem pripade to bylo svetlo force v originalu napajene 2 cl lion. Nejakych 8 voltu ten menic umi max 2 A coz stacilo. Svetlo nejakych 1200 luminu. Ale zlikvidoval jsem to kdyz jsem jednou vecer pichnul zadni dusi a zjistil ze pevnym svetlem vepredu kterym sice osvitim i mesic se mi blbe sviti na zadni kolo. Kdybys to chtel resit prez ten menic tak dej vedet. Ted jsem v kempu a vim prd kde ten menic hledat. Mam to doma na notasu. Hlavne bacha na napajeni svetel primo z displee kdyz to umoznuje.tak to jde pouzit tak pro odber cca 500 ma.tedy bludicku nevidim ale jsem viden. v lepsim pripade to pri pretizeni jen prestane fungovat bo neco v reglu odeslo V horsim pripade hodi display chybu a muze prestat fungovat i pohon kola. Na netu you tube se sice da dohledat jak to obcurat. Ale za prve to znamena rozkuchat brutalne vodotesny riditkovy ovladac a kdyz se mi to nakonec podarilo bez zasadni destrukce tak jsem zjistil ze pod jednim typem ovladace jsou uvnitr tri ruzne osazene tistaky. Ja nasel dve ruzna videa S jinym tistakem k jednomu a tomu samemu displey. V tom mem typove stejnem byl jeste dalsi jiny tistak. Opravu jsem tenkrat nevyresil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přední světlo na 48V

           

      Manic mam doma ale tomu bych se rad vyhnul.Staci zaprset e jo vsechno v kopru.Vytvaret nejakou extra krabicku na nej se mi nechce.Chci tam toho mit navesenyho co nejmin.Uz jsem z Alli koupil dve svetla u kterejch bylo 9-85V obe shoreli uz pri napojeni na 24V zdroj.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přední světlo na 48V

         

    https://www.aliexpress.com/item/4001140086932.html
    Name: LED Motorcycle Light
    Power: 10W
    Voltage: DC 9V-85V
    Lumenous: 1000LM
    Jen to nemá ideální způsob uchycení (pro kolo).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2020
    Autor: ondrap
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přední světlo na 48V

           

      Tak presne tyhle jsem koupil a shorelo to uz po napojeni na 24V.Koupil jsem uz takhle dve ruzny svetla udajne na 9-85V.Obe shorely na 24V.Je to fake.Oni predpokladaj ze to nekdo zapoji za 12V.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přední světlo na 48V

             

        Kupovat prez cinu svetlo ohledne uvedenych lumenu se obavam ze bude beh na dlouhou trat zvlast v cenach pod minimalne tisic korun.ja jsem predelal prez menic z napajeni cyklobaterie svetlo od Force https://m.alza.cz/sport/force-glow-2-usb...

        To mi prislo vcelku v poho. Ale nakonec slo stejne do supliku a vic mi vyhovujou dve svetla s vnitrni baterii na prednich vidlich kde si mohu ten kuzel osviceni silnice ridit roztazenim tech svetel. V poho za jizdy nebo v meste jedno svetlo blika s druhy sviti.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přední světlo na 48V

             

        Jakmile jsou na i fotce videt treba prave oblibene 4 diody to mema smysl ani zkouset. To je jen svetlo jen ze jsi dobre viden Podle meho pokud nekdo nejejezdi nejakou nocni strelbu v terenu na kole. Nema smysl se pidit po milionlumenovem svetle. Maximalne nasere na silnici protijedouci ridice ty ho vysmahnou bliknutim dalkovejma a v tu chvili je slepej. Ja to force svetlo mel na riditkach ovladany prepinacem min vic. Kdyz jelo auto dal jsem min ale stejne to neslo prepinat dalkovy tlumenyjen min nasrat nebo vic nasrat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přední světlo na 48V

             

        Je dobré vždy číst komentáře kupujících na Aliexpress. Jeden tam třeba psal, že světlo se zničilo přehřátím (uvolněný chladič). Tyhle světla většinou označují jako světla do mlhy "fog light", takže užití jako přední světlo na kolo asi není ideální. Nemám s tím zkušenost, mám světla s akumulátorem, přední i zadní, taky asi $2 z Aliexpressu a účel zatím plní.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2020
        Autor: ondrap
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přední světlo na 48V

               

          Koupil jsem tohle.Pred napojenim jsem ho rozebral pro kontrolu jestli ma nejakou vnitrni elektroniku aby zase neshorelo.Je tam,melo me to fungovat. https://a.aliexpress.com/_BOGGVv

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.08.2020
          Autor: smates
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

430 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024