reklama

řídicí jednotka do držáku baterie

Zdravím,

našel jsem, že se i v CZ dá koupit řídící jednotka pro umístění do držáku baterie typu "hailong", např. jednotka LSW943-161F (prodává zdá se např. bike4u).

Nevíte prosím někdo, jestli jsou tyhle řídící jednotky obdobé controllerům KT a lze je použít s příslušenstvím (např. displej KT-LCD5, PAS senzor) určeným pro KT controller ? A také zda je to sinusová jednotka ?

Jinak ty řídící jednotky KT v provedení do držáku baterie jsou k mání z číny (např topbikekit), ale vzhledem k ceně, clení, záruce a době dopravy bych to raději koupil tady.

Případně nějaký další tip kdo podobné tady prodává ?

Pavel

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.07.2020
Autor: paka
  • Re: řídicí jednotka do držáku baterie

         

    Vyzerá to, že sú kompatibilné.
    Každopádne predajca ochotne poradí, svojho času som s ním niečo riešil.
    https://www.elektrobike.sk/produkty/controller...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2020
    Autor: xp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: řídicí jednotka do držáku baterie

           

      Zdravím, také mám tuto baterii, nad touto jednotkou jsem uvažoval. Nenašel jsem nikoho kdy by v čechách jednotku prodával.
      číňan uvádí:
      Display: KT-LCD3, KT-LCD8H, KT-LCD8S, LCD4,LCD5, LCD10H, LED900S.
      Throttle:130X,108X,TF158
      PAS:KT-V12L,KT-D12L,BZ-10C,8PAS
      Brake: Brake, Brake sensor

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2020
      Autor: akruh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: řídicí jednotka do držáku baterie

             

        ještě je tam
        Display: KT-LCD5

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2020
        Autor: akruh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

350 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024