reklama

lehký motor do předního náboje

Zdravím vespolek,

nemáte někdo tip na motor (nebo sadu s ráfkem) do předního náboje, který by byl zároveň lehký, ale přitom měl trochu vyšší kroutivý moment ?

Rád bych ho použil na přestavbu trekového 28" kola...

Zaím jsem narazil na jeden co vypadá slibně: Bafang H600 - 250W, údajně 1.7kg, moment 42NM, ale nemůžu najít žádného použitelného prodejce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.07.2020
Autor: paka
  • Re: lehký motor do předního náboje

         

    trochu se obávám, že 250W motor bude váhově klasika tuším komplet zapletený motor v ráfku cca 3,5kg

    letos si koupil kámoš tento set

    https://it.aliexpress.com/item/33042584145.html...
    omezení rychlosti jde vypnout, jde aktivovat tempomat a na plynovou páčku zvolit režim nulový start----dokud se nerozjedeš na nohy, tak plyn nesepne.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: lehký motor do předního náboje

           

      Koukal jsem že tam mají i dopravu z České republiky, a je tedy pravda že se neplatí DPH?
      Hledal jsem to na netu ale informace se liší.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2020
      Autor: 18650
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: lehký motor do předního náboje

             

        Moje zkušenost s aliexpressem je, že když uvádí dopravu z nějaké EU země tak to je vetšinou pravda, ale už se mi taky stalo že to stejně poslali z CN.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2020
        Autor: paka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: lehký motor do předního náboje

             

        A ano pokud to opravdu pošlou z EU země, neplatí se dph ani clo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2020
        Autor: paka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: lehký motor do předního náboje

               

          Nevím,nakolik jste si toho všimli,já si poslední dobou z dražších věcí prohlížel na Aliexpressu hlavně baterie,ale zdá se mi,že ta možnost odeslání z EU země tam nějak ubyla. Možná to nějak souvisí s koronavirem,ale možnosti zaslání bez cla a DPH za 50Kč poštovné už tam nějak nemohu najít. Většinou je všude jediná možnost zaslání bez poštovného z Číny a tam by ty poplatky byly.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.08.2020
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: lehký motor do předního náboje

         

    Na svem zelenem kole ja mel motor Xiongda 1.4kg na prednim kole. Zadal u prodejca, abych mel co nejmensi otacky (pod 200rpm od 36V). Do 14% kopce vpohode vyvezl me i s synem v sedacce. Max od 36V je asi jen 28-30km/h.

    Kvuli tak male vaze ma 2stupn. prevod - takze dela docela neprijemny zvuk, jinak je skvely motor.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: lehký motor do předního náboje

           

      Díky, asi něco takového hledám. O rychlost mi nejde, spíš jen pomoc do kopců, a zároveň bych to kolo rád udržel lehké, aby se stále dalo zvedat při nakládání na nosiče na střeše auta (baterka by byla sundavací).

      Ten nepříjemný zvuk vydával jen při jízdě na elektriku, nebo pořád (i při volnoběhu) ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2020
      Autor: paka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: lehký motor do předního náboje

             

        Ten zvuk je porad, prvni stupen prevodovky toci furt s otocenim kola:(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: lehký motor do předního náboje

         

    Tak už nějaké tipy mám:

    - Xiongda YTW-06: 1.4kg, převodový poměr 1:17.5, moment max 40 NM, ale asi hlučnější a větší odpor

    - BMSbattery Q100H: 2.1kg, 201rpm, poměr 1:12.6, moment max 35NM

    - Bafang G311: 2.4kg, poměr 1:11, max 42NM, prý zcela tichý

    - Bafang G370: 1.7kg, moment prý 45Nm, poměr 1:14.6

    Hádám Bafang bude z tohoto asi ta trochu kvalitnější značka ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2020
    Autor: paka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: lehký motor do předního náboje

           

      Ja bych ne rekl, ze Xingda ma vetsi odpor. I kdyz prevodovka se toci furt, to je pod 10W odpor.

      Asi 8000km jsem projel na Q100, skvely motor. Lehky, ale na 500W prezil hodne - 8000km, vice nez bezny 2.7kg motory:)

      Nic proti Bafangu(motoru v kole) nereknu:) Mam 2, oboji jeste jezdi, jeden na fitness kole, druhy na silnicnem.

      Ale stredovy BBS02 od Bafanu me moc nelibil:( Prvni zamrel po 10000km, druhi - po 5000km.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: lehký motor do předního náboje

         

    Nakonec jsem objednal motor AKM-100H, verzi 201 rpm, už dorazil z Číny. Váha souhlasí, je opravdu asi 2.1kg.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2020
    Autor: paka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024