reklama

Připojení světel na baterii elektrokola

Ahoj, koupil jsem tyto svetla:
https://www.aliexpress.com/item/4000218145286...
Jsou na napeti 12-68V Pripojuji se na vystup baterie.
resim ale jak je tam pripojit? Napajet je primo na silove vodice baterie mi prijde prasarna. Existuje nejaky konektor "zlodejka" ktery by odbocoval treba z XT 60 konektoru, ktery mam. Pripadne jinne napady? Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.06.2020
Autor: 542523
  • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

         

    Budu to taky resit,svetlo mam na ceste.Asi budu muset udelat tu odbocku od baterie.Nic jineho me nenapadlo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2020
    Autor: smates
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

           

      Na ten konektor XT60 se nechá třeba na Aliexpressu objednat rozdvojka.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2020
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

           

      Aha a muzete popsat bliz? Myslite pripojit to na +- ty listy kde je chycena baterie?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2020
      Autor: 542523
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

             

        Ja ne prijde mi lepsi ten rozdvojenej konektor.Stejne je tam mam.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2020
        Autor: smates
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

             

        Myslím,že více lidí tu stejnou odbočku na plus a mínus řešilo,třeba na připojení voltmetru. Psalo se tady o tom. Pokud ho tam máš,tak tam máš odbočku. Ta jednoduše nasazená rozdvojka je ale rozhodně čistší práce. Existuje s oběma konci samec-samice,existuje případně i v jiném provedení než jsem vyfotil,s 10 cm kabely k jednotlivým konektorům. Já mám tou rozdvojkou připojené dvě baterie. Ta světla budou mít nízký odběr,tak bych se nebál ani podobně jako pro ten voltmetr jednoduše opatrně sloupnout z kabelu kousek izolace,kabel neštípat a na to oholené místo přimotat a přiletovat odbočovací kabel pro ty světla. Ideálně bych to udělal na plusovém a mínusovém kabelu kousek posunuté proti sobě,aby se mi nemohlo stát,kdyby se mi rozmotala izolace těch spojů,že se mi ta místa propojí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.06.2020
        Autor: DAVID7001
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

               

          ahoj, já řešil propojení 2ks baterek k tříkolce. V kamenném obchodě RC modely jsem koupil original paralelni XT60.Třeba Ti to pomůže k inspiraci.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.07.2020
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

                 

            Takovou rozdvojkou mám ty dvě baterie propojeny také. Jen ji mám z Aliexpressu,za méně peněz a člověk musí počkat,než mu přijde. Stejně jsem to ale ještě upravoval,doplnil jsem vypínač a box s pojistkou pro každou baterii zvlášť,takže mohu jet na jednu,nebo na druhou,nebo na obě současně. Nabíjení baterií jsem k originálnímu nabíjecímu konektoru připojil přes přepínač,takže nabíjím vždy jednu baterii a potom druhou. Samozřejmě by se dalo diskutovat o tom,jestli je výhodnější,jestli bude třeba větší dojezd,když se ty baterie budou používat současně,nebo napřed jedna a potom druhá. Stejně tak s tím nabíjením. Doma je to jedno,ale nabíjet někde cestou,tak by se vyplatily dva nabíjecí konektory a nabíjet ty baterie dvěma nabíječkami současně.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.07.2020
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pripojeni svetel na baterii elektrokola

                 

            Takový kabelový splitter stojí jinde $2,39, tj. 60Kč s poštovným zdarma. https://www.aliexpress.com/item/32912866221.html

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.07.2020
            Autor: ondrap
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024