reklama

Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

Dobrý den,
rád bych si (vzhledem ke zdravotnímu stavu) pořídil elektrokolo, cenově přijatelné a výbavou na moje potřeby slušné mi přijde EasyBike Egoist z AutoKelly.
https://www.autokelly.cz/Product/YK-EGOIST-19...

Jediné, co mě na tom odrazuje, je právě AutoKelly, že to není klasická cyklo firma.

Máte s nimi někdo zkušenosti nebo poradíte něco jiného v ceně do 60000 Kč. Motor Shimano E7000 mi pocitově vyhovuje, víc než Bafang...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.06.2020
Autor: honza74
  • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

         

    slabá baterka 14 Ah, na to, co se dnes prodává

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2020
    Autor: JIHE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

           

      500 Wh alespoň mně stačí ale šel bych to koupit spíš někam, kde normálně prodávají kola-do speciálky. MTF a těmhle bych se vyhl obloukem kvůli budoucímu servisu

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2020
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

             

        A to se nedá servisovat někde jinde když už to sám neumíš?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

               

          nejde o kolo ale o elektroniku

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.06.2020
          Autor: JIHE
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

               

          Průměrně inteligentní člověk si domyslí slovo "záruční", Lelek je holt zase jednou za mistra světa a ředitele zeměkoule, no ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2020
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

                 

            Proč bych si měl domýšlet něco co si myslí mistr světa Nitrohlycerin, ale nenapíše?
            Existují snad mimo záruční i pozáruční servisy, tak jak mám vědět co si myslíš?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.06.2020
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

                   

              Však jsem to psal ... "průměrně inteligentní člověk" se dovtípí. To asi nemá cenu vysvětlovat:)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.06.2020
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

                     

                Možná to nevíš, ale opravdu vedle záručního servisu existuje také mimozáruční, nebo si myslíš, že řetěz, destičky nebo nějakou elektrickou pojistku, ti vymění v rámci záručního servisu?
                Opravdu to nejspíš nemá cenu vysvětlovat.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.06.2020
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

             

        má nějaký zdravotní problém, takže to bude asi dost ždímat

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2020
        Autor: JIHE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

         

    Já teď také sháním elektrokolo https://trefasport.cz/elektrokola/26705-maxbike... a toto mi bylo doporučeno. Máte někdo s touto značkou zkušenosti?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2020
    Autor: martinacr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

           

      Firma nejspíš před krachem, dobře bych si rozmyslel nákup u nich. Kdo ví, jak by dopadnul servis nebo nedej bóše reklamace...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Elektrokolo EasyBike Egoist z AutoKelly

             

        :D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2020
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

249 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024