reklama

Vůle hřídele na středovém motoru ebike

Zdravím všechny... mám postávený takový specíál silniční kolo s 25mm pláštěma a středový motor ebike 350w
Přišel jsem na to že středová hřídel má drobnou vůly
dá se to někde stáhnout, dělal to někdo?
Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.06.2020
Autor: pago
  • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

         

    drobnou vůli mají všechny motory, takže to asi nejde. Pokud je větší, je v **** ložisko, tedy pokud to při šlápnutí cukne jako by jsi měl uvolněnou kliku

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2020
    Autor: JIHE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

           

      při šlapání vůli zatím nepocituji, ale při kontrole všeho možného, když zkusím jestli je klika pevná má to vůli, teď nevím přesně jestli do boku nebo ve směru otáčení

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2020
      Autor: pago
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

           

      Práve som si prečítal tento príspevok a spomenul som si, že na poslednom výjazde som si všimol tiež ako by som mal trochu volnú kluku.Tak som to pozrel a ozaj vôla na ose. Ale stačilo dotiahnuť tie dve matice pod gumovou podložkou.Budem to sledovať a ďakujem za radu JIHE.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2020
      Autor: vikino1
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

             

        tak ja jsem přišel ještě na jednu věc, když chytnu ozubený tác tak má do boku docela velkou vůli¨
        Vikino1- mohl by jsi za to vzít na svém motoru?
        má to najeto 1500km ale tu se něco uvolnilo

        jinak silnicka s motorem to je střela

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2020
        Autor: pago
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

               

          mám tento motor tongsheng TSDZ2 naštestí asi dost rozšířený protože jsou servisní videa atd.
          jede fest ale asi moc kvalitní na výdrž nebude..

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.06.2020
          Autor: pago
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

               

          Ja mám Bafang BBS2B a už žiadnu vôlu nemám. Ja som to mal nedávno otvorené a premazával som. Tak asi si to nejak sadlo a vznikla tam vôla.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.06.2020
          Autor: vikino1
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

                 

            Neviem čím to je ale dnes po výjazde je zasa vôla osi. Myslíte, že bude stačiť lepidlo na závity Loctite aby sa tie dve matice nepovolovali?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 17.06.2020
            Autor: vikino1
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vule hřídele na středovém motoru ebike

               

          nevím jak u tohoto, ale po sundání kliky tam je matka s levotočivým závitem, která drží kříž, na kterém je převodník, občas to chce zkontrolovat

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.06.2020
          Autor: JIHE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024