reklama

4EVER Mercury - rychlost

Dobrý den
1)jak ze na daném kole dá zvýšit provozní rychlost místo 25/h na 30/h ?Jde to nějak přímo v nastavení ?
2)Co znamená a jak se odstraní Error 00 a Error 21 ?

PS : a prosím nepsat nic o snížení rychlosti nebo kondici..Pište se jen k danému tématu.děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2020
Autor: 298861
  • Re: 4EVER Mercury - rychlost

         

    Zamkni raději i tohle téma, protože s tvým nabubřelým přístupem se na tebe každý zvysoka vy........

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2020
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 4EVER Mercury - rychlost

           

      já na tebe taky zvysoka se........
      :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: 4EVER Mercury - rychlost

           

      nabubřelí tu sou akorát hromadu lidí jako ty...samí chytrý rady dokáže dávat každej v.l.....ale tématu se netýkal ani jeden....tak zalez tam odkud si vylez..já už to ani nepotřebuju hlavní sem se dozvěděl na jiném foru a dokonce i jakej ..a na netu už sem našel i kdo ho prodává :-D ?A soft nemohu vyzkoušet jestli to funguje protože nemam kabel :-D ale i kdyby nefungoval mohu vrátit z5 zálohu kterou mohu prej programem udělat.. tak mě tady můžete víte co :-D ..vím co sem potřeboval..ale ně díky chytrým hlavám co sou tady jen namyšlený ale ví o tom absolutně kulový..a ty mezi nima...gratulace :-D Nosánek nahoru umí nostit každej ale když jde poradit druhému tak se teprve ukáže kdo ho nosí nahoru jen aby se ukazoval jakej je to v.l.....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: 4EVER Mercury - rychlost

             

        A proč se teda znova ptáš, když už máš vyřešeno ?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: 4EVER Mercury - rychlost

               

          já vím že tě to nedošlo,ale když sem založil příspěvek tak sem psal ještě na další 4 servery a v tej době sem to ještě ani nevěděl jak na to... a behem tady nesmyslné debaty kdy lidi tady odpovídali na všechno možné ,jen ne na to co sem se ptal, mi napsal jeden na jiném serveru kterej se tím zabývá.. Ted jen čekám než mi přijde kabel :-) ..a dokonce mi nabídl že mi to za litr ukáže jak se to nahrává a mění :-) a nejzajímavější je že to není server o cyklistice,,ale je tam na to vlákno kde se tam tím zabívají....a hlavně se tam nepovyšujou jako tady...ani jeden tam nenapsal tak blbej příspěvek jako tady o kondičce nebo že se mi nechce šlapat...a vyřešilo se to uplně v klidu..takže se tu mějte vy namyšlenci..nezlob se ale je to tak...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

397 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024