reklama

4EVER Mercury a 30km/h

Dobrý den
1)jak ze na daném kole dá zvýšit provozní rychlost místo 25/h na 30/h ?Jde to nějak přímo v nastavení ?
2)Co znamená a jak se odstraní Error 00 a Error 21 ?

[ Zpět ]
Datum: 27.04.2020
Autor: 298861
  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

         

    "Provozní" rychlost zaručené zvýšíš intenzivním tréningem!

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2020
    Autor: vysočina
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      Takhle hezky prudit bych snad měl já, ne ? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

             

        Promiň, že jsem tě předběhl, ale mě tito "úpravci" také pěkně (se..) zlobí.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2020
        Autor: vysočina
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

               

          Promiň, ale mě tito "chytráci" také pěkně (se..) zlobí.Dělají chytrý ale neví o tom ani to nejmenší..Chytráka umí dělat každej...jen tu ve vlákně spamujete a k danému tématu nic nenapíšou protože neví o tom vůbec nic.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

         

    Takhle se spolehlivě dočkáš odpovědi. Jen tak dál.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      Total Error... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      no když někdo jako odpověd napíše : větší kondičku, když otázka byla o nastavení atd ....a ne o koncici...Když někdo neumí odpovědět tak proč se nezdrží odpovědi..jen tu určitý lidi dělaj chytrý a neví o tom absolutně nic...

      [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 28.04.2020
        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

               

          kdybys používal to na krku tak by ti došlo že nechci aby se mi motor pořád zapínal a vypínal když průměrná rychlost je u mě 20-30....o to jediný jde..snad si to pochopil...

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                 

            Takže vlastně potřebuješ seškrtit přípomoc pod 20.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2020
            Autor: ronda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                   

              A kde se to psalo na 20 ? Nečetl si název ?Potřebuju zvýšit pomoc motoru do 30 km/h...a nepište mi tu prosím nic o kondici nebo na 15km/h nebo na 20....Založil sem vlákno s otázkou ,žádná odpověd a jen samé rady o kondici nebo snížení....Já POTŘEBUJU zvýšit rychlost motoru na 30.......

              [ Zpět ]
              Datum: 28.04.2020
              Autor: 298861
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                     

                No jo, ale to jdeš z bláta do louže ! Jestli se tvoje průměry pohybují mezi 20-30, tak si zvýšením přípomoci na 30 moc nepomůžeš. Jen se ti to pocukávání posune na třicítku. A protože tě tam motor snadno potlačí, průměry budeš mít 25- cca 32 a jsi zase tam, kde jsi byl. Snížení pod 20 ti zaručí odstranění problému.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.04.2020
                Autor: ronda
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                       

                  chápu že se v tom nevyznáš a umíš jen dávat rady o které nikdo nestojí ...ale otázka zněla jasně... zvýšení výkonu motoru z 25 na 30km/h....jednoduchá otázka ..

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.04.2020
                  Autor: 298861
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                         

                    Tak tu nemlž o problému s opakovaným zapínáním a vypínáním motoru a na férofku napiš, že si chceš vejzt pérdel elektricky rychlejc. Nebudeš tu ani zdaleka první, ani poslední ;-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.04.2020
                    Autor: ronda
                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                 

            Když si zvýšíš kondičku, tak budeš v pohodě jezdit rychlostí 27, nebude se ti zapínat motor a průměrnou rychlost dodržíš a ještě ušetříš.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2020
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

               

          a pak ....když by šlo jen o kondičku tak snad sem nebudu psát ne ? Otázka byla jasná...i když pro tebe ne :-D A jinak se mrkni na fora..hodně si to lidi předělávaj na rychlost 30..a hlavně kvůli zapínání a vypínání motoru...Při rychlosti 30 se vypne jen občas,ale při 25 se vypíná a zapíná skoro pořád ..snad si to pochopil :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                 

            Tak si nastav vypínání přípomoci na rychlosti 15 a motor ti nebude zapínat a vypínat při rychlosti 25 a když si zvýšíš kondičku, tak budeš mít krásný průměr taky.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2020
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                   

              Nečetl si název ?Potřebuju zvýšit pomoc motoru do 30 km/h...a nepište mi tu prosím nic o kondici nebo na 15km/h nebo na 20....Založil sem vlákno s otázkou ,žádná odpověd a jen samé rady o kondici nebo snížení....Já POTŘEBUJU zvýšit rychlost motoru o 5 na 30.......

              [ Zpět ]
              Datum: 28.04.2020
              Autor: 298861
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                     

                Nečetl jsi silniční zákon? A související vyhlášky? Zkus to, dozvíš se spousta zajímavých věcí. Jízdní kolo s motorkem nemůže jezdit rychleji než 25 km/hy, prostě to nejde!

                Pokud chceš zvýšit na 30 km/h musíš napsat svému oblíbenému poslanci, nabídnout švestičky z vlastní zahrádky nebo jinak zalobovat a přesvědčit ho, aby s kamarády prohlasovali změnu a elektrosportovci jako ty se mohli vozit rychleji...

                Nebo se odstěhuj do jinam... různé země mají různé předpisy, ale tady to prostě nejde.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.04.2020
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                       

                  přešti si zákon znovu : a dozvíš se : NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH.....znova pro tebe : na pozemních komunikacích nikoliv třeba po lesní cestě,po louce atd....než tu začneš příště dělat chytráka tak si přečti danej zákon pořádně :-D ty chytráku :-D ...Fakt asi pujdu jinam protože tu koluje hodně podřadná inteligence která nezná zákony a otázky si vykládá po svém :-D

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.04.2020
                  Autor: 298861
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                         

                    Kecy o lesních cestách a loukách vynechej, tam 30km/h jezdit je nesmysl. Jen tu marníš čas. Prodejce ti poradí spíše.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.04.2020
                    Autor: Bobbob
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                           

                      jasně...a mě tachometr jde podle plotu :-D ...jezdím na tej cestě skoro pořád okolo 25-30 tak tu taky neplácej kraviny :-D záleží taky kde jedeš..tam kde jezdím já je docela pěkná rovina i při rychlosti 25... a je to při lese po cestě.Je to prostě cesta mezi lesem a u louky a kousek v přes les.a přes les je rovina tak většinou motor vypínám.cca 7km..Pokud to znáš tak víš kde musíš přibrzdit..To jako cyklista bys měl vědět že nemůžeš do neznámé lokace třeba za prudkou zátočinou jet rychle...i kvuli lidem kdyby tam někdo šel...víte o tom kulový kde já jezdím a pořád tu chrlíte vaše chytrosti... :-D vy mi dostáváte do kolen :-D

                      [ Zpět ]
                      Datum: 28.04.2020
                      Autor: 298861
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                         

                    Tak dobře, lesní cesty, které nejsou pozemní komunikací, řeší pochopitelně Lesní zákon 289/1995...
                    § 20 Zákaz některých činností v lesích
                    (1) V lesích je zakázáno
                    g) jezdit a stát s motorovými vozidly

                    Takže s motorovým vozidlem, což elektrokotorka, po které toužíš, nepochybně je, do lesa vůbec nesmíš!

                    Pokud máš vlastní louku, jo, to by možná šlo, jinak je tvoje atd spíš bujná fantazie.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.04.2020
                    Autor: Jrr
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                           

                      ty seš ale v.l.......za prvé nemáš ani páru kde budu jezdit,,Pak na postraních cestách kde já budu jezdit je povoleno jezdit...Nemáš ani tucha kde budu jezdit a pořád tu dáváš blbý rady co se smí a nesmí...na šumavě přes les na kole jezdím skoro pořád a kolikrát sem potkal i lesníka.(má tam chajdu a kus od ní cesta).jednou sem s ním dokonce mluvil když se mi ptal kam pořád jezdím že mě vidí dost často a ještě se tomu smál...a to už sem měl elektrokolo....a vůbec se nepozastavil nad tím že mam elektrokolo naopak si ho ještě prohlížel a líbilo se mu....tak si ten tvůj hnuj co tu pořád kydáš nechej pro sebe..

                      [ Zpět ]
                      Datum: 28.04.2020
                      Autor: 298861
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                             

                        Argumentuješ na úrovni drogového dealera. Jako myslíš, že když už prodáváš koks roky, nechytili tě a klienti jsou spokojení, tak je to v pořádku?

                        Máš pravdu, fakt nevím, kde bys chtěl na elektromotorce jezdit, aby to v ČR legální bylo. To co popisuješ pravděpodobně bude účelová komunikace...

                        § 7
                        Účelová komunikace je pozemní komunikace, která slouží ke spojení jednotlivých nemovitostí pro potřeby vlastníků těchto nemovitostí nebo ke spojení těchto nemovitostí s ostatními pozemními komunikacemi nebo k obhospodařování zemědělských a lesních pozemků.

                        A jelikož jde o pozemní komunikaci, platí tam totéž co všude jinde... ;-)

                        Co tam máš dál? Letiště? :-D

                        [ Zpět ]
                        Datum: 28.04.2020
                        Autor: Jrr
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                               

                          a jsme zase u toho ...nemáš ani páru a zse chrlíš rozumama :-D nojo..některé mozky těžko k něčemu přijmeš...žádná komunikace..umíš číst..je to cesta mezi loukou a lesem ..cca 7 km......na konci této cesty začíná les a pak už to dál nevede....pochopils to ? nebo to chceš přehláskovat ?A jelikož to je klasická cesta kde mohou jezdit i traktory ale nejezdí...cesta patří k lesu..ptal sem se i toho lesníka zda mu to nevadí když budu jezdit často na elektrokole...a sám řekl že patří lesu a pokud není v lese jezdit po ní mohu...v lese s vyplím motorem a les na ní je tam 30m ze 7 km.....a tam je zrovna rovina...Ještě k tomu chceš něco vysvětlit ty trubko ? :-D :-D nebo mi tu napiš ještě nějakej chytrej zákon :-D ...kdybys v tej hlavě něco měl tak by ti došlo že tohle dávno už mám dávno zjištění ..ale je lepší tu dělat chytrýho až na půdu ale o dané věci kde já chci jezdit víš absolutní h...o....

                          [ Zpět ]
                          Datum: 28.04.2020
                          Autor: 298861
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                     

                Bez urážky, ale připomíná mi to: "Osobo, neběžely tudy děti?" "Pleju len."

                [ Zpět ]
                Datum: 28.04.2020
                Autor: abernathy
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                       

                  Já to slyšel jako osobo, neviděla jste tu děti, ale nevadí...
                  Jinak Jeníček a Mařenka spíše běželi, pokud se Jeníček nenechal operovat? Až dorazí pohlavní experimenty i do pravopisu, to bude teprve mela... :-)

                  Možná bychom mohli probrat i to, zda kdyby mu někdo poradil, jak udělat to, na co se nesmí ani pomyslet, zda by v době nouzového stavu šlo za navádění k trestnému činu uložit dvojnásobek?

                  Vždyť je to stejné jako veřejně se ptát, jak udělat z pistole automat, terorista je to! :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.04.2020
                  Autor: Jrr
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                         

                    Když to říkáš...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.04.2020
                    Autor: abernathy
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                         

                    ty seš v.l :-D .... uvědom si že zákon se týká pozemní komunikace :-D ježiš.....kdes sebral ten mozek :-D a prej trestnej čin :-D ty seš ale pa....o...... :-D

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.04.2020
                    Autor: 298861
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                           

                      Jsi kriminálník, terorista, určitě ani nenosíš roušku a předbíháš ve frontě! :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 28.04.2020
                      Autor: Jrr
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                             

                        no teda...inteligence houpacího koně... :-D

                        [ Zpět ]
                        Datum: 28.04.2020
                        Autor: 298861
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                         

                    zde je legislativa elektrokol : at si doplníš znalosti až příště budeš rozdávat chytré rady plnými doušky :-D
                    : V případě provozu mimo pozemní komunikace, cyklostezky a chodníky lze mít elektrokolo, nebo elektroběžku s vyšším výkonem i maximální rychlostí.
                    Max rychlostí se rozumí 50km/h ....a pokud umíš dobře číst já ho chci zvýšit o 5km/h...Tzn na 30....to je hodně vělký rozdíl oproti 50ce...nemam na to mít motorkářskej oblek a helmu na motorku ..Mam helmu co používam na cestovní Hodnu SilverWing 600 ..udělá mi 180km/h...myslíš že mi ta helma stačí ? :-D ptam se tebe,protože ty všechno jak vidím víš :-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 28.04.2020
                    Autor: 298861
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                           

                      Co to blábolíš? :-D

                      Prostě jízdní kolo může mít pomocný motor, pokud má maximální konstrukční rychlost 25 km/h. Na jízdním kole přilbu potřebuješ, pokud ti je méně než 18 let, jinak je víceméně na tobě, jestli a co si na hlavu nasadíš.

                      Pokud podmínka pro jízdní kolo není splněná, jde logicky o jednostopé motorové vozidlo a přilba je jen jedna z mnoha podmínek (řidičák, techničák, pojištění...), které musíš splnit, abys s tím mohl na silnici.

                      Po chodníku se jezdit nesmí (kromě dětí do 10 let) ani na nemotorovém kole, koloběžce, motorce, autě, autobuse!

                      Do lesa motorová vozidla vůbec nesmí!

                      Pokud vyškrtneš pozemní komunikace, lesy a místa, kde by tvá jízda poškozovala životní prostředí, co ti asi zbyde? ;-)

                      Jestli ti prodejce nakecal něco jiného, neznalost zákona neomlouvá a nic si na něm nevezmeš...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 28.04.2020
                      Autor: Jrr
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                             

                        mě stačí jak kolikrát vidím jak misto cyklostesek jezdíte cyklisti i mimo..kolikrát to na dovolených vidím jak to porušujete a mě tu budeš spát takový nesmysly...Naopak já bych je k památkám zakázal...taky jen porušujete zákon a daleko víc..já na rozdíl od tebe nic neporušuju a nejezdím tam kam nemám jako řada z vás..

                        [ Zpět ]
                        Datum: 28.04.2020
                        Autor: 298861
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                               

                          A vy zase bijete černochy! :-D

                          [ Zpět ]
                          Datum: 28.04.2020
                          Autor: Jrr
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                           

                      Je celkem jedno, o kolik zdvihneš maximální přípomoc nad zákonnou v podstatě celoevropskou mez. Vždy je to proti zdi. Argument 50km/h je tudíž úplně v pořádku.
                      Až si tu přípomoc zdvihneš, tak nejezdi v Rakousku podél Dunaje, tam by Ti naúčtovali i půlkilometr nahoru. Osobně nechápu jakékoliv závodníky na často úzkých cyklostezkách a jiných jedoucí přes 20km/h vzhledem k existujícímu přetíženému provozu.
                      Argument, že Vy to tady všichni porušujete a tak chcu mít možnost takto taky jednat, je poněkud nízkoúrovňový. Řešil bych jen ten technický problém omezený na dvorek a jak by to šlo, stejně jako u vzduchovek, kde se taky všichni ptají, jak by to mohlo jít s výkonem nad povolených 16J kvůli jen hypotetické možmosti střelby na kilometr a sundání buvola...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 28.04.2020
                      Autor: Arnošt905
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                             

                        V Rakousku ? Tam jezdí jen trotlové na kole.. :-D nevím co bych dělal na kole v Rakousku....V životě bych do ciziny na dovču nebral kolo...nevím co to sem zase taháš :-D

                        [ Zpět ]
                        Datum: 28.04.2020
                        Autor: 298861
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                               

                          Tam se testuje limit přípomoci občas na válcích, až zas tak od tématu to není. Před tím jsi nepsal, že s kolem do ciziny nejezdíš. Jako trotl do Rakouska na kole jezdím...

                          [ Zpět ]
                          Datum: 28.04.2020
                          Autor: Arnošt905
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                               

                          Není ti pomoci, zase jen agresívní nadávky.
                          Jsem jeden z těch "trotlů", kteří na kole do ciziny jezdí. Cyklista dokáže ocenit rakouský Saalbach a Leogang, italskou Gardu, Cortinu nebo Sicílii (a mnohé další). To ty nikdy nepochopíš.
                          Asi máš pravdu - na dovču si kolo v životě neber! Co kdybychom se tam potkali? :-)

                          [ Zpět ]
                          Datum: 28.04.2020
                          Autor: ckp13
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

         

    Tak na takový výdrb už tu nějaký solidní prodejce dával přehled, která ročníky ŘJ jdou odblokovat na páčku, a které nee.
    Řešil bych to s otevřenou šrajtoflí s nějakým prodejce se servisem, bo pokud jsem se v tom nikdy nevrtal, tak se v tom můžu taky vrtat naposled.
    Jinak už tu byl odkaz na trubkové vídeo, kde borec dal magnet senzoru rychlosti na šlapací kliku.
    Erorry neznám, ale zamyslel bych se, jaké produkuju sám.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2020
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      zase odpověd která se otázky netýká :-D .fakt tu koluje pořádná inteligence a zase rady..a otevřená šrajtofle není problem když mam kolo za 70K už ho mam 2 roky takže po záruce..Ale chci se to naučit sám...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

             

        Těch informací si taky nedodal v potřebných počtech. Co vlastně všechno víš o svém pohonu? Pak totiž ani moc nevyužiješ strýčka gůgla ani místní praktikující protřelce tématem.
        Je to technická oblast a kolik jsi dodal přesných vstupů? Proto ta otevřená šrajtofle u prodejce. Konkrétní použitelné rady na Tvé vstupy jsem Ti dal, i jako pouhopouhý teoretik.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2020
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

               

          čekal sem že někdo napíše něco že o tom ví tak bych napsal jakej mám motor...vím o tom hodně jen ne o navýšení rychlosti a čip kterej to odblokuje rovnou na 50/h nechci..ale když tu píšou lidi co o daném tématu ví kulový tak to je těžké...Cos mi napsal ty ?Nenapsal si nic o o tom jak se zvýší nebo co na to potřebuju...Prodejci mi jen řekli na netu že se najdou návody ale on sám mi to říct nemůže což pochopím kvuli kšeftu... OK.....tak ti ted píšu : je to motor Bosh ..jak zvýším výkon o 5km/h na 30....a nechci čip kterej to odblokuje na 50....tak ted máš informace...tak můžeš psát...

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                 

            "Jinak už tu byl odkaz na trubkové vídeo, kde borec dal magnet senzoru rychlosti na šlapací kliku."

            Tzn. "přesuneš" magnet z výpletu na kliku.

            Toto je třeba naprosto konkrétní rada, jak to udělat bez "čipování".
            Řešil bych u toho servisní kabel s programem nebo servisní kód. Každý FW a série roku výroby podle třeba s/n to může mít jinak. Program i kabel musí být někde dostupný a stáhnutelný. Bude to možná potřebovat flešnutí ŘJ "alternativním" FW (neověřeným). Tohle všechno ohledně obecného přístupu k problému "nelegálních" úprav se tu dá dohledat a přečíst.

            A tak dotaz, "chci pro Bosch pohon zdvihnutí přípomoci z 25 na 30, bo je to jen o 5", tak na to konkrétní odpověď nedostaneš ani při nejlepším pochopení. Typ? Verze FW? S/N? Ovladač? Z kterého roku? Je rozhodně fajn, pokud Ty to víš. Očekávat, že to tu ale bude někdo dohledávat, je představa poněkud iluzorní.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2020
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                   

              jj,,,díky....přesně takovou odpověd sem potřeboval.Takže jednoduše řečeno doma na koleni to jen tak neudělám. Pokud to chci změnit přímo v nastavení tak jediná možnost je přes servisní kabel a přes PC kde bych změnil hodnotu třeba na těch 30 a poté přehrát....Chápu to dobře....??

              [ Zpět ]
              Datum: 28.04.2020
              Autor: 298861
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                     

                Takto to probíhá asi nejčastěji v servisech, pokud nestačí servisní kód, tak bez kabelu ani ránu. Někdy stačí zadat hodnotu, někde rovnou ten alternativní neorigo bez záruky FW.
                Toto jsi pochopil dobře.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.04.2020
                Autor: Arnošt905
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

         

    Pořiď si pořádný motor.
    https://www.youtube.com/watch?v=bKHz7wOjb9w&...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      chápu že na elektrokolo nemáš tak si to stavíš na koleni :-D teda.,..podle toho videa to dopadlo :-D to je tvoje dílo ? :-D to bych od tebe nechtěl ani zadarmo :-D ..ty seš ale břídil....takovou obludu hnusnou sis postavil :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

             

        Nemusíš být na všechny hnusnej jen proto, že není po tvém. My se ti taky nesmějeme, že sis koupil levné kolo a nejsi s ním spokojený. :-)
        Máš tady dohromady 5 příspěvků, kde jsi Brahmovi stačil poplivat úpravu blatníků a teď tady předvádíš toto. Fakt prima úvod :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2020
        Autor: ckp13
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

               

          no...já napsal otázku slušně...mám své důvody protože zapínání a vypínání motoru je pro motor horší než když ho zvýším na 30 a bude se vypínat málokdy.Chci to jen kvůli šetření motoru(ne kvuli rychlosti jelikož průměrná rychlost je u mě 22+-).a hádej kdo mi to hned psal o kondičce nebo kdo mi tu začal urážet že se chci jen vozit...pak mi tu někdo začal předhazovat zákony když ani neví kde budu nejvíce jezdit a tam kde z 85 procent jezdím je to povolené když sám mi to řekl lesník jen vypínat motor v prostoru 300m kde je přes les...jinak celých 7 km je při lese na skoro rovnej cestě ( a není to účelová komunikace znovu)...takže žádnej zákon nepurušuji..a projed si z5 co mi tu pořád píšete...
          koupil levné kolo :-D další dobrý vtip....až budeš mít kolo za 70 litrů tak mi napiš :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                 

            Jo, dotaz je celkem v pohodě, jenže předtím jsi vytáhl z paleolitu Brahmovu úpravu blatníku a zcela zbytečně jsi na něj zaútočil. Proč? Nechápu...

            Na zdejším cyklistickém webu je spousta cyklistů, kteří jsou citliví na dotazy typu: "Koupil jsem si kolo s motorem, ale jede to pomalu a občas musím šlapat. Fuj, co s tím?" Jsou tady cyklisté, kteří mají vyšší věk nebo zdravotní problémy a motor je pro ně řešením. S nimi nikdo problém nemá. Ale objeví se tady i líní mladí/staří, kteří chtějí jen zmáčknout páčku a gumovat asfalt. Jejich volba, ale jsme na ně "opatrní".

            A další důkaz tvé agresivity (a neznalosti/hlouposti) je ve tvé poslední větě - cit."...až budeš mít kolo za 70 litrů tak mi napiš". Tak já ti tedy píšu - tak levná kola jsem nikdy neměl ani zdaleka. Ale nejsem puberťák, abych si je tady s tebou poměřoval.

            Díky za pokec.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2020
            Autor: ckp13
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                   

              a kdo tady na mě zaútočil hned ze začátku ? pak píšeš zase kraviny :líní mladý...a muset šlapat...zase všechno otáčíš jak se ti to hodí..a o agresivite ani moc nepiš,protože hned zpočátku sem poznal jak tu sou lidi namyšlení a myslí si že ví všechno : nevíte nebo jste ani neměli tucha kde nejvíce budu jezdit a předhazovali ste mi tu zákon,pritom to už dávno mám zjiště zda tam mohu jezdit...předhazovali jste mi tu něco o kondici přitom co já sem najezdil jako dítě a náctiletej o tom ani nemáte páru a bez motoru...ale k danému tématu se tu vyjádřil jen jeden i když to nic nevyřešilo,ale taky alespon odepsal slušně...Asi tak mam chápat další důkaz vaší agresivity (a neznalosti/hlouposti) ???To mi tím chceš naznačit ?

              [ Zpět ]
              Datum: 28.04.2020
              Autor: 298861
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

               

          že sem mu poplival úpravu blatníků ? NE...já sem napsal jen svůj názor ..Tak jako to děláte vy zde..koukam že vy to nesnesete a já to mám snášet vaši urážky? :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 28.04.2020
          Autor: 298861
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                 

            Přihlásit se na fórum, vytáhnout mnoho let staré téma a napsat zakladateli, že je neschopnej blbec a že ty bys to udělal tisíckrát líp je opravdu prima názor. Co k tomu dodat? Lepší úvod sis nemohl vybrat :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2020
            Autor: ckp13
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

                   

              takže za 1 : zajdi si k očnímu : nepsal sem že bych to udělal 1000x líp,ale že by mě taková kravina ani pře 5ti lety nenapadla...tak bud špatně vidíš i ty nebo si přidáváš text podle toho jak se ti to zrovna hodí....Přikláněl bych se k tomu druhému :-D Jak píšeš ..Co k tomu dodat ??A pak ? taková prasečina co on tam dělá není to snad prvda ?i jako desetiletej bych to nedělal už jen kvuli tomu mít takovou prasečinu na kole...jak sem psal radši bych byl bez blatníků ...já jen doufam že ho nikdy nepotkám v autě.,..bych se bál že na něm bude mít něco slepeno :-D ..a jinak mě nepotkáš rozhodně v Rakousku na kole... ani pořádně neznáte ČR a cpete se do ciziny..takový mam nejradši...

              [ Zpět ]
              Datum: 28.04.2020
              Autor: 298861
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

         

    dnes v 12:18 298861
    ty to máš ale vypatlaný v mozkovně

    dnes v 11:24 298861
    koukam že ty znáš zákon jen z rychlíku vid ? nebo se ti z makovice vykouřil kompletní zákon ??????znovu cituji pro těžce nechápající : --------------------------------------------------------------------------- ---------V případě provozu mimo pozemní komunikace, cyklostezky a chodníky lze mít elektrokolo, nebo elektroběžku s vyšším výkonem i maximální rychlostí.Maximální rychlostí se rozumí 50km/h.-------------------------------------------------------------------- -------------------------------------
    a já ho chci na 30...ohromnej rozdíl že... takový chytrolíny mam nejradši co vytahujou zákony a sami neznají kompletní znení..nojo...ale vymaštěnej zůstane vymaštěným..


    "Adresát nepřeje dostávat zprávy.."

    Tak holt sem: Mýlíš se. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2020
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

         

    Tak co, už znáš odpověď, jak urychlit kolo? Zatím jsi se stihl jen se všemi pohádat. Já jsem tě jen varoval, že mazáním příspěvků se nikam nedostaneš a také jsem se rovnou stal úhlavním nepřítelem. Nemáš to jednoduché.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      a proto si smazán....je to jednoduché :-D ani nevíš jak :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 4EVER Mercury a 30km/h

           

      a pak není to jediný portál kam sem to napsal...na jiném se o tom uplně normálně bavíme a napsali daleko víc než zde.a rvnou k dané otázce a ne jako tady,protože tu 90 lidí dělá chytrý a neví o tom nic.....Ted už třeba vím i jakej kabel na to potřebuji a kde ho sehnat :-D ...a poslal i obrázky kde se to nastavuje...takže zbývá poslední ...sehnat na netu program :-D ...... no a internet... :-D není nic co by se nedalo sehnat..asi tak.. srovnání a ohodnocení infrmací a tady a tam je o ničem :-D je vidět že zde je jen 90 procent namyšlených lidí ale řešení nenapíše..

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2020
      Autor: 298861
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024