reklama

Vyplatí se koupě elektrokola za astronomickou cenu?

Dobrý den,velmi by mě zajímalo jestli se opravdu vyplatí ,,dnešní době" kupovat nové elektrokolo za astronomickou cenu cca 60.000 AŽ 90.000kč,velmi se mi líbí elektrokolo od HAIBIKE model SDURO Fullseven nebo Hardnine,podle prodejce je HAIBIKE - jednička na evropském trhu a píšE toto Německé elektrokola značky HAIBIKE se řadí mezi to nejlepší co můžete na evropském trhu pořídit. Německá preciznost, nejkvalitnější komponenty a nádherný design se staly již charakteristickými rysy této renomované značky. Nečekejte elektrokolo čínské produkce, levných komponentů a problematických baterií. Opravdu? mám tedy veřit že elektrokolo je opravdu NĚMECKÉ VÝROBY A TECHNOLOGICKÉ KVALITY které nemají ŽÁDNÉ čínské díly ani baterie? děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.04.2020
Autor: keyna
  • Re: Vyplatí se koupě elektrokola za astronomickou cenu?

         

    Chce to srovnat pojmy :-)
    Astronomická cena je od 300 tisíc výš, 90 tisíc je normální cena za slušné kolo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2020
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyplatí se koupě elektrokola za astronomickou cenu?

           

      Sohlabím

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2020
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyplatí se koupě elektrokola za astronomickou cenu?

         

    Ta otázka je špatně položená. Pokud po tomto elektrokole toužíš, kup si ho. Ale jestli se vyplatí nebo ne, na to se nedá odpovědět. Mě se taky líbí třeba elektrokola s Boschem od KTM, ale koupil jsem si ho s Boschem v Mountfieldu za menší peníze. Rozdíl jen v rámu, jinak totožné komponenty. Volba rozumem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2020
    Autor: Hryzec
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Vyplatí se koupě elektrokola za astronomickou cenu?

         

    Momentálně mám kolo celopero za 26k + přestavbu za 24k, 1000w středák 1400wh baterka. A spokojenost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2020
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024