reklama

Cukání motoru bafang 350w

Ahoj mám motor Bafang 350w Jedná se vlastně o 250W která má upravený výkon na 18a. Při jízdě na nižší otáčky kdy je motor víc ve výkonu dochází k cukání. Cukání jen dočasné a mám pocit že má spojitost s nižšími otáčkami a vyšším výkonem. Původně jsem si myslel že to může být čidlem, mám čidlo na řazení a jedno čidlo na hydraulické brzdě. Ale tím to není. Programoval jsem pomocí kabelu. Když jsem ještě neměl senzory měl jsem nastavenou položku stop delay na hodnotu 10 to jsem zpátky vrátil na hodnotu 25, protože jsem se dočetl že to může způsobovat tyhle problémy, každopádně to nepomohlo Nevíte čím by to mohlo být? Řídící jednotka nebo baterie? Používám displej C18. barevný. Baterie mám tu českou od šikuly 36v13,2 Ah články Samsung 22p 10s 6p Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.03.2020
Autor: 542523
  • Re: Cukání motoru bafang 350w

         

    Ještě doplním zapoměl jsem důležitou věc, jedná se o středový motor.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2020
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cukání motoru bafang 350w

           

      Propájel bych fáze motoru konektor mezi ŘJ a motorem tam bývá problém. Případně pasové kolečko.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.03.2020
      Autor: Bloker
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cukání motoru bafang 350w

             

        Diky moc, zatim to vypada spis na PAS protoze pri jizdy s plynem to nedela jsem dneska zjistil. Budu to muset rozdelat silikono-teflonové mazivo M-8052 mi v tom uplne zvodnatelo a tece z motoru, asi to bude zadelany. Pritom voda se tam urcite nedostala.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2020
        Autor: 542523
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cukání motoru bafang 350w

         

    Tak nakonec jsem zjistil že to bylo tím že to doporučené silikon teflonový mazivo co se má dávat do motoru já ho dal na primární převod se totálně rozteklo na takovou černou brečku a ta zalila jak plošňák pasu tak i pas kotouč proto to vynechávalo. Hlavně při malý kadenci, protože asi nebyl špinavý stejně po celým celým obvodu a když se točil rychleji tak to jakž takž šlo. Dal jsem tam klasickou oblíbenou vazelínu Mogul LV 2-3 ta má vlastnosti lepší co se týká změny konzistence.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2020
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024