reklama

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.03.2020
Autor: Peggy
  • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

         

    Ha, tak jsem první, kdo reaguje.
    Opět bezvadně napsáno, ostatně jako vždy. A ten závěr, tem mě dojal až k slzám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2020
    Autor: šíp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

           

      Děkuji! Já jsem ráda, že to mám sepsané.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2020
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

         

    Vás, jako rodiče, Vašim dětem závidím, po tom všem jste zvládli i (polední:-) žár v Provence, neskutečné, máte můj obdiv!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2020
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

           

      Jo, zvládli. V klimatizovaném McDonaldu se to přežít dalo :-)))))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2020
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

             

        Tenkrát jsem jel v extrémních teplotách už z domova, ale v okolí Avignonu to bylo suverénně nejhorší. I když jsem tudy jel podruhé, padal jsem na hubu, asi je tam vyšší vlhkost či co.. ono nakonec i z toho Donalda musíte zpátky ven, a o to je to horší, jste fakt bouráci a né že ne :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

         

    Vynikající!
    (teda to městečko Roussillon - tam bych si chtěl dát kávičku)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2020
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

           

      Vůbec si netroufám odhadnout, kolik by mohla stát. Tohle je jen cena za trochu vody v tom městečku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2020
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

             

        Já si z cest nic "hmatatelného" nevozím, většinou nějaký kámen a pak jenom zážitky. Za kávičku v takovém městečku bych se nerozpakoval zaplatit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2020
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

               

          Chápu. Mě jen zaskočila ta cena vody, tak jsem si tu ceduli musela vyfotit (a teď se mi hodila).
          V tom horku se mi to zdálo docela nehorázné.
          Navíc, asi tak 200 metrů od té kavárny bylo takové to veřejné pítko, kde se dala nabrat voda zdarma.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.03.2020
          Autor: Peggy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

         

    S velkou chutí jsem si přečetla vaše zážitky a hluboce smekám, tak vysoko a daleko s dětmi bych neměla odvahu.
    A velmi hodnotím krásnou spisovnou češtinu ve vašich textech, tu už, bohužel, nevidím ani v knihách u profesionálů ani u moderátorů, všude jen obecná čeština. Už se těším na vaše další cesty, projíždím je spolu s vámi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2020
    Autor: HKR
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024