reklama

Brašna na řidítka

Potřebuju poradit s výběrem brašny na řidítka do které by se mi na dno vešla baterka která má rozměr 200x160mm.Případně by se ještě dala položit na bok.Brašnu bych chtěl nějakou vyztuženou s upevněním na klip a nesmí mít uvnitř prepážky.Pokukuju po Sport Arsenal 440,445,510 nebo One Touring případně Ibera HB3/4.Je tu nejaký majitel co by mi to přemeřil zda se to tam vejde?Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.03.2020
Autor: smates
  • Re: Brašna na řidítka

         

    kolik ta baterka váží?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na řidítka

           

      Přibližně 4kg.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Brašna na řidítka

         

    Mám 445 od Sport Arsenalu a vnitřní rozměr je 25,5 x 15 x 19,5 cm. Co se týče váhy 4 kg, to bych v té brašně asi nevozil, okolo 2 kg už se brašna vlastní váhou dost houpe, já jsem si ji vyztužil hliníkovým profilem a dost se to zleplšilo, úchyt na řidítka to asi v pohodě vydrží, ten je podle mně nadimenzovaný dost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2020
    Autor: DanMaxbike
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na řidítka

           

      Tahle by s odřenejma ušima šla.Klidně vyztužím celou zadní stranu plechem aby se to nehoupalo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka

         

    SA510 uvádí na webu 13 x 24 x 21. Přeměřeno, 13x24 je půdorys - vnější rozměry.
    21cm výška – maximální rozměr venkem včetně té horní kapsy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2020
    Autor: Julek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na řidítka

           

      Takze ta 510 je ve skutečnosti menší než písou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka

         

    No, nejeví se mi rozumné vozit takovou tíhu na řidítkách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2020
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na řidítka

           

      To je sice mozne ale neni to kam jinam dat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2020
      Autor: smates
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Brašna na řidítka

             

        SA310 má venk. rozměry 17x25x21 a nosnost 4kg- tam by se to mohlo vejít, ale...Říditkové brašny jsou určeny pro převážení lehkých věcí, které je třeba mít "po ruce"(doklady, větrovka/pláštěnka, mobil, malý foťák ap)jednak kvůli nosnosti závěsu a pak kvůli vysokému těžišti. Já vozím brašnu právě kvůli tomu na př. nosiči nad blatníkem(ale ne SA203, kde je zase těžiště vysunuté vpřed)napříč- tak jak je na řídítkách, jen o 15cm níž a je to při zátěži kolem 2,5kg sakra znát. Brašna se při přejezdu nerovností nehoupe, sedí jak přibitá i bez výztuhy tím, že je spodní plochou na nosiči, nemluvě o prudké změně směru při vyhnutí se nenadálé překážce/výmolu/díře. Zátěž 4kg bych si do brašny(tak jak je upevněná) nedal v žádném případě- jiných možností je na kole habaděj a bezpečnějších....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2020
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brašna na řidítka

               

          Jenze ja to nemam na kolo ale na kolobezku,tam tech moznosti moc neni.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2020
          Autor: smates
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Brašna na řidítka

                 

            Na řidítkách mám košík, s hliníkovou vzpěrou. Takto unese asi 10 kg. Při troše fantazie by se dala baterie přimontovat pod košík, ale záleží na možnostech koloběžky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.03.2020
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Brašna na řidítka

                   

              Podobně jsem podepřel svou brašnu, ušitou podle mých představ brašnářkou. Osvědčilo se.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.03.2020
              Autor: abernathy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Brašna na řidítka

                 

            Tak obzvlášť na kolobežke by som si nič tak ťažké tak vysoko nedal...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.03.2020
            Autor: Lubo990
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Brašna na řidítka

                 

            .....omluva- toho jsem si v dotazu nevšiml.Jistě by se i tam našlo vhodnější místo- bez foto je těžké o tom diskutovat... :-(

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.03.2020
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Brašna na řidítka

                 

            u koloběžek s baterkama na řidítkácjh jsem začínal, tudy cesta fakt nevede, není boha to nakonec na trochu hrbolatější cestě neuklepat a donekonečna netunit neutunitelné, s origo nějakou řidítkovou brašnou budeš mít problém i když tam budeš vozit foták---zrcadlovku, rozmlouvat Ti to nebudu, vlastní zkušenosti jsou nejlepší. trochu mi to fungovalo na malém Olpranu 16/16, kde jsem použil fotobrašnu--montáž hodně na tvrdo benz nějakého představce --jak je představec, tak vždy na nerovnostech kmitá --lahudka jsou dlažební kostky.

            https://pepin65.rajce.idnes.cz/Predelani...

            nakonec jsem to ale i tady na tom prckovi překopal na rám, jinak to ted na koloběžkách už nedělám

            https://pepin65.rajce.idnes.cz/xxxx/

            ted nedávno jsem zase předělával na elektro levnou Kostku a udělal tady na to vlákno

            https://www.nakole.cz/diskuse/28061-kolobezka...

            ale jak říkám, baterky na řidítka ti rozmlouvat nebudu, pokud plánuješ jen jízdu po asfaltu, tak by to mohlo být v poho---alespon nějakou dobu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.03.2020
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Brašna na řidítka

                   

              Jo uz jsem na to prisel,a na asfalt ji namem.Pouziju bag co se pouziva na ramovej nosic a naroubuju to na uchyt na lahev.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.03.2020
              Autor: smates
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Brašna na řidítka

                     

                Promiň, rozumím správně namem=nemám?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.03.2020
                Autor: cibi
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Brašna na řidítka

                       

                  Ano už to nešlo opravit :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.03.2020
                  Autor: smates
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

293 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024