reklama

Chce nekdo silny ebike?

Zdravim.
Vcera me dorazil konroller 72V40A, ktery jsem chtel dat na sve silnicni elektrokolo.
Kontroller prisel 9 dni po poslednimi casovemu limitu - tak jsem jiz s nim nepocital a par dni pred tim dal jsem na to silnicni elektrokolo RJ na 64V23A. Od 18S baterky kolo jede 45-50km/h po rovince:) To staci, te V-brzdy i to zvladaji spatne.

Jeste jednou prestavit kolo na novou RJ nechci, je tam spoustu praci abych to vypadalo krasne a neslo videt draty a slo jezdit v dest.

Jeste v supliku mam DD motor, pro ktery tahle 72V40A RJ myslim byla by fajn. Ale misto ve sklepe pro dalsi (4) kolo jiz nemam.

Vhodnou baterku pro 40A odber nemam, kupovat nechci - ja mam rad stavim a jezdim lehky elektrokola.

Chci se zeptat, jestli ma cenu koupit pouzite kolo (mam nabidku 2000Kc za kolo s diskovymi brzdami, stav jeste nevim ale podle foto neni spatny), dat na neho motor a ten kontroller a zkusit ho prodat bez baterky za cenu dilu.

Ja rozumim, ze nova baterka bude stat drazsi nez to kolo s motorek a kontrollrom, ale bez baterky. Bude nekdo chtit to koupit?

Rozhodne nema cenu koupit novou vhodnou baterku a prodat ji s pouzitim elektrokolem, zajemcy nebudou:(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2019
  • Re: Chce nekdo silny ebike?

         

    Namontovaním na "nejaký" bicykel sa podľa mňa predajnosť moc nezlepší, pretože okruh zákazníkov sa zúži na tých ktorým by veľkosť/geometria/typ toho bicykla vyhovoval. Motor+Rj si môže dať každý na bajk aký mu vyhovuje (prípadne ten svoj). Možno by skôr bolo schodné ponúknuť montáž na bajk ktorý si záujemca vyberie/donesie...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2019
    Autor: Lubo990
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Chce nekdo silny ebike?

           

      Dekuji za odpoved. Myslim ze jsem jiz nekolik krat vyskousel prodat ten samotny motor, nikdo ho nechtel:(
      Ja ho davam na kolo pravidelne (mam ho jako zalohovy), kdyz ponicim nejaky jiny motor:)

      Montaz velmi snizi pocet zajemcu - nikdo nebude chtit posilat kolo tam a zpet ci cestovat 50-200km pro montaz:(

      DD motor je docela specificka vec:)

      Pokud bych jsem mel misto ve sklepe, ja bych udelal dalsi elektrokolo:)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Chce nekdo silny ebike?

             

        Niekto z okolia sa nenájde? Ja som tu už urobil kopec elektrifikácií, ľudia si medzi sebou povedia, zavše sa niekto ozve...
        Ale je pravda že aj ja mám doma kopec motorov a asi 15 rámov/bicyklov a tiež zvažujem z toho poskladať funkčné kusy aby sa to pohlo ďalej...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2020
        Autor: Lubo990
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Chce nekdo silny ebike?

               

          V okoli Kladna ja znam jen 2-3 lidi, ktery maji staveny elektrokola (a novy jiz nepotrebuji).
          Docela casto vidim lidi, ktery maji tovany elektrokola.
          Jen par lidi poptavali me na moji stavby.

          Ja mam domu asi 10 motoru, 3 kola, a taky nemam misto na dalsi kola:(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2020
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

593 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024