reklama

Kabeláž

Ahoj.

Mám na lehotříkolce motor MAX1 MX-2, 250W. Sada jak je dodávaná s tím samozřejmě nepočítá a tak se ptám, jestli někdo víte, kde by se dala sehnat prodlužovací kabeláž. Jedná se o kabel rychlostního snímače a manuálního dálkového ovládání.
Konektory jsou: https://www.ecplaza.net/products/signal...
Bohužel asi Googlím špatně, takový káblík jsem nevygooglil.
Baterii zatím nouzově vozím mezi rameny přední nápravy, snímač rychlosti proti klice s magnetem. Baterie později přijde pod/za sedlo na nosič a budu potřebovat prodloužit kabel napájení s koncovkami XT-60. Dálkový ovladač na řídítkách zatím není.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.12.2019
Autor: Jimi
  • Re: Kabeláž

         

    Kolik žil a jak uspořádaných? A hledáš hotové řešení, nebo materiál k bastlení?
    Pro nepohyblivé instalace na rámu a jestli nepotřebuješ nějaký speciál koaxiál nebo kroucené dvojlinky, zajdi do normálního elektra.
    Pro pohyblivé věci na řidítkách můžu z domácích zásob nabídnout super odolné průmyslové kablíky s PUR izolací, ale ty mám jenom tří nebo čtyřžilové.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2019
    Autor: NightRider
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kabeláž

           

      No, raději bych hotové řešení (něco jako vyberte si 40, 60, 80, 100cm) :), neboť o elektrice vím jen to, že kope. :) Pokud by byl jen materiál, tak bych ho musel dát někomu, kdo by mi to vyrobil. :) Ten kabel má 5 pinů, jestli jsou všechny živé nevím.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2019
      Autor: Jimi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kabeláž

         

    Tongsheng TSDZ2 Mid Drive Motor Speed Sensor Extension Cable 110cm
    https://www.aliexpress.com/item/4000191079340.html

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kabeláž

           

      ten má sice 6 PINů, ale zkusím se tam porozhlédnout, díky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2019
      Autor: Jimi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kabeláž

             

        ani hovno

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2019
        Autor: Jimi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kabeláž

             

        Motor "MAX1 MX-2" bude ve skutečnosti zřejmě Tongsheng TSDZ2, tak hledej kabely k tomuto motoru. Co se týče konektoru k senzoru otáček, tak je u TSDZ2 skutečně 6ti pinový.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2019
        Autor: ondrap
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kabeláž

               

          No právě a já mám 5pin - bez toho prostředního. Nevím, jestli je to tak jednoduché, že kdybych odstranil centrální kolíček bylo by to pro mne použitelné...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2019
          Autor: Jimi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kabeláž

         

    Najjednoduchšie je prestrihnúť kábel a naletovať tam vhodný kus s dostatočným počtom žíl... Tým sa pôvodný kábel predĺži a nie je potrebné zháňať nezohnateľné veci... Jednoduché a lacné riešenie.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2019
    Autor: Lubo990
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kabeláž

           

      Nakonec asi nic jiného nezbude i když tím přijdu o záruku a navíc to budu muset někomu svěřit. :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.12.2019
      Autor: Jimi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (12 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024