reklama

System Bosch - snulování celkového nájezdu?

Ahoj, poradí prosím někdo, zda lze a případně jak vynulovat celkový nájezd u Bosche? Mám CX line s purion displejem. Díky moc za info. Lukáš

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.11.2019
Autor: kejmi
  • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

         

    Potřebuješ ho prodat jako nové?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2019
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

           

      U auta prodej s přetočeným tachometrem je už podvod = trestný čin.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2019
      Autor: Brahma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

             

        To byl vždycky trestný čin podvod a u kola to samozřejmě také může být trestný čin.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2019
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

           

      Myslim ze i uplny blb pozna kolo s najetyma 4000km a nove kolo. Ne fakt nechci kolo prodat. Jen jsem zvykly 1.1. nulovat tachaky, tak se ptam, jak to udelat.... pokud to nejak jde

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2019
      Autor: kejmi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

             

        Bože, to jsou starosti, taky bych takový chtěl :-)
        Snad každý tachometr jde vynulovat, jedním tlačítkem, kombinací dvou, vyjmutím baterie apod., podle typu co máš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2019
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

               

          Lelku, pokud se ti povede snulovat celkovy najety km na bosch purion jednotce vyndanim baterky, pripadne drzenim tlacitek, tak smeknu... vse jsem zkousel a nefunguje.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.11.2019
          Autor: kejmi
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

                 

            Třeba to nejde. Zapisují to do flash paměti proto, aby se to nedalo vymazat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.11.2019
            Autor: Brahma
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

                 

            Tak to prostě je, že na motorce nebo v autě celkové kilometry uživatelsky nevynuluješ :-)

            Tak si dej ještě jeden normální tachometr na kolo a můžeš si ho nulovat třeba každý měsíc, když to používáš :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.11.2019
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

                 

            Ti dva (a ještě někteří další) si tady chodí brousit svůj tupovtip. Doporučuji ignorovat, důsledně.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.11.2019
            Autor: ZdJ
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

                   

              Když nedostačuješ, proč urážíš? Tím to nedoženeš.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.11.2019
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

                     

                Neuráží, jen baví.
                Prostě se někteří nemůžou smířit s tím, že motorová vozidla mají uživatelsky nezměnitelný stav tachometru.
                Kdo má normální kolo, tak tenhle problém neřeší.
                Možná, že by poradili v nějakém autobazaru :-))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.11.2019
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

                 

            Mě se to taky nepovedlo. U Intuvie

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.04.2020
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

             

        celková km se používá při programování některých motorů.
        že to záleží na roce motoru.
        to může být váš případ

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

         

    Tak nevím co je na tom dotazu tak vtipnýho nebo pohoršujícího, ale to prostě někteří cyklisti dělaj že každej rok nulujou computer pro lepší přehled. Lukáši, pro tebe, pokud jsi to teda už někde nezjistil alespoň dobrá zpráva. Jde to, ale bohužel nevím přesně jak. Jen vím že se to dělá nějakou kombinací tlačítek. Viděl jsem to osobně na vlastní oči, jinak bych tomu taky nevěřil, ale bylo to tak rychlé že jsem to ani nepostřehnul, ale jde to. Ten člověk co mi to předvedl tvrdil že to má od prodejce svého elektrokola a pokud si dobře vzpomínám tak mluvil o tom že ho pořídil někde v Průhonicích, ale jak říkám, pokud si dobře vzpomínám

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2020
    Autor: Dank
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: System Bosch - snulování celkového nájezdu?

         

    Já mám opačný problém, chci zachovat celkový nájezd, ale povedlo se mi zapnout computer bez nasazeného akumlátoru, zaplo se to a vzápětí vyplo - nájezd se sice nevynuloval ale ubral asi 500Km, mám ale yamahu, co to udsělá s boschem nevím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2020
    Autor: miro5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024