reklama

Ridici jednotka Sin wave

Stavim elektrokolobezku a k motoru Magic Pie jsem koupil RJ Sin wave 48V 2000W http://www.elektrokola-dh.cz/ridici-jednotky... bych poradit jake displeje na to pasuji,na ktere vyvody se zapojuji brzdove spinace a kde sehnad programovaci kabel.Bohuzel od prodejce neprisel zadnej navod co se kam napojuje.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.10.2019
Autor: smates
  • Re: Ridici jednotka Sin wave

http://www.elektrokola-dh.cz/ridici-jednotky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2019
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud jsi Štefanovi při objednávce řekl že to máš k motoru magic, tak by jsi měl mit všechny kabely označené. Já mám sin-wave jen 1500W/48V a předpokládám že zapojení bude stejné. Mohu ti poslat výkres s barevným značením kabelů a k čemu jsou připojeny. Jinak ja mám k tomu cycleanalyst a sin-wave má pro něj přímo konektor. Pokud to máš do Kokor blízko asi by stálo zato tam zajet a prodiskutovat to se Štefanem. Ovšem nenvím jak dalece funguje jelikož je po iktu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2019
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bobe,nedaří se mi poslat Ti obálku,Štefan je po mrtvici výrazně lepší a už funguje,mluvil jsem s ním osobně už před šesti týdny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Libore, díky za zprávu. Obalku jsem přepnul na všechny tak doufám že bude fungovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bobbob

Mluvil jsem s nim nim ale bohuzel jsem mu rozumel tak max.pulku z toho co rikal.Oznaceny vyvody nemam neobjednal jsem brzdy ani diaplej.Brzdy mi zbyli ze ze y na kolo.Displej vim kam ale nevim jakej je kompaktibilni a jestli to pres nej jde programovat.Nevim kam pripojit rychlostni cidlo k tomu displeji.Programovaci kabel jsem taky nikde nenasel.Kupoval jsem ji zaroven s motorem ale je tam spoustu vyvodu vyvodu neoznacenych.Nektery oznaceny jsou ale stejne nevim na co jsou.Psal jsem mu meil ale zatim neodpovedel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2019
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…

Hledám: kamarádka na kolo

28.10.2019
najde se do 55 let,kamarádka na toulky na kole?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (11 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019