reklama

MagicPie ridici jednotka

Poradil by nekdo nejakou vykonnejsi ridici jednotku k motoru MagicPie?Chci vykonnejsi nez origo Magic 50A.Zaroven ale nechci kupovat Sinwawe za 4000kc.Existuje neco?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.09.2019
Autor: smates
  • Re: MagicPie ridici jednotka

         

    Možno niečo z číny, alebo na nexun.pl

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2019
    Autor: Lubo990
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MagicPie ridici jednotka

           

      Sice jsem neco u tech polaku nasel ale netusim ktera bude kompatibilni.Myslel jsem ze by nekdo poradil z vlastni zkusenosti.Urcite tu ma nekdo kolo s vic jak 1000W.Ja to mam na prestavbu kolobezky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2019
      Autor: smates
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MagicPie ridici jednotka

             

        Ano máme (mám) ale používám tebou uvedenou sin-wave řj. a to z důvodů že motor táhne i v nízkých otáčkách. Jsem naprosto spokojen a té investice nelituji. I když mně stála 3200Kč.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.09.2019
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MagicPie ridici jednotka

               

          Ja jsem chtel koupit jednotku Magic bac-0501 100A bohuzel v jedinem shopu kdy byla k sehnani ji uz nemaj.Kterou tu sinwawe mas?U me by pripadala v uvahu jen ta 50/70A.Bude to dostatecne na kolobezku a na lesni a polni cesty?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.09.2019
          Autor: smates
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MagicPie ridici jednotka

                 

            Kolik vážíš? jakou plánuješ použít baterii? jakou máš představu o reálném využití takového výkonu v terénu na 20 palcovém cykloplášti a jeho životnosti?

            Já mám do terénu dvoumotorovou koloběžku, hnané přední i zadní kolo, klasické 250W motory s volnoběžkou, max špičku s plně nabitou baterií mám 26A, vážím cca 60kg, koloběžka necelých 30kg s cca 20Ah lion baterií 11P 36V, na moji váhu v poho a si myslím, že těžší chlapík by si mohl s příkonem 50A ve špičkách a na koloběžce v klidu vystačit--ono pokud se terénní cesta zvedá už v opravdu vysokém uhlu, stejně je na koloběžce v podstatě neprujezdná né kuli stoupání, ale kuli terénu--na těch kolmých cestách je to vždy plné velkých kamenu a vystupujících kořenu od stromu.

            si myslím---tady ti--v terénu vyšší--extrémní výkon na pouze zadním malém cykloplášti moc nepomuže.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.09.2019
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MagicPie ridici jednotka

                   

              Vazim 100kg a baterku mam Li-Pol 48V16Ah.Zadnej extremni teren jezdit nechci ale bezny lesni a polni cesty.Plast neresim jdou koupit i na fatbike 20x4"Jinak jsem mel kolobezku 1000W a je to malo,po silnici a na rovine v pohode ale zdejsi kopce to se mnou moc nedavalo.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.09.2019
              Autor: smates
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MagicPie ridici jednotka

                 

            Mám tuto
            http://www.elektrokola-dh.cz/ridici-jednotky...
            Foto v obálce.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.09.2019
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MagicPie ridici jednotka

             

        Najlacnejšie a najprácnejšie je vymeniť mosfety v RJ Magic a posilniť silové vedenia na plošnom spoji. Následne stačí znížiť odpor na odporovom bočníku na ktorom RJ meria prúd a je to... Ja mám takto upravenú na 60A a používam ju s 14s Li-Po. Úprimne si to neviem v 20" na kolobežke predstaviť :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.09.2019
        Autor: Lubo990
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MagicPie ridici jednotka

               

          Bohuzel nejsem elektrotechnik taze ta to pro me asi nerealny bez nejakyho navodu.Jinak se tyhle kola na kolobezky bezne pouzivaj.Vepredu bude kolo 26"v odpruzeny vydlici.Kdo ti predelaval tu jednotku?Nejakej navod na to neni?
          http://www.elektrokola-dh.cz/elektromotory/225...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.09.2019
          Autor: smates
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

352 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024