reklama

prechod z displeje C10 na C18

Ahoj, nevite jak vymazat celkove kilometry na displeji C10 a zadat je na displeji C18. Myslel jsem ze se tahle hodnota nachazi v ridici jenotce ale neni tomu tak. Je to mozne? Nebo je to mission impossible?

Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.08.2019
Autor: 542523
  • Re: prechod z displeje C10 na C18

         

    Jeste jsem koukal ze displej muze zobrazovat priblizny dojezd na konkretni stupen asistence. To tam taky vubec nemam. Informace o baterii jsou prazdne... No extra naceny z displeje nejsem. Chtel jsem ho kvuli zobrazeni odebiraneho proudu a ze ukazuje napeti na baterii, ale jinak je to celkme nedotazeny. https://www.youtube.com/watch?v=jQ81U4i-1LQ Displej je kupovany na Aliexpressu, tyv cesku prodavane displeje ale taky priblizny dojezd neukazuji podle popisku. Tak maji asi Amici asi nejaky lepsi firmware. nevite jestli nejde nejak firmware preprogramovat, nebo stahnout upraveny?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2019
    Autor: 542523
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: prechod z displeje C10 na C18

           

      Zřejmě je potřeba baterie se speciální elektronikou od Bafangu...
      The range fonction and any other battery info related fonctions will require a special BMS that is not available.
      https://electricbike.com/forum/forum/knowledge...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2019
      Autor: ondrap
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: prechod z displeje C10 na C18

           

      V akumulátoru musí být smart BMS která datově komunikuje s displejem a to většina aku nemá.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2019
      Autor: Bloker
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: prechod z displeje C10 na C18

         

    K dotazu, sice to neporadím, ale co tě vedlo k výměně C10 za C18? Tento C18 mám na svém krosovém Apache Mato MX 16Ah s motorem Bafang Max Drive 250W. Přístroj vypadá hezky, viditelnost je dobrá jen pokud nesvítí slunce, pak nejsou vidět informace v rozích displeje. Proč jsou ty písmena a čísla tak malé?,když celé zařízení je zase až zbytečně velké. A ty ostré rohy. Hodiny v levém rohu jsou zbytečné, vloni jsem je naposled seřizoval a už se předcházejí o 3 hod! Nemají se podle čeho kalibrovat. Graf wattů je zbytečnost, mě nic neříká. Jelikož vozím cyklocomputer, tak by mě stačil menší displej s údajem čísla asistence a stavem baterie.
    Já bych ho zase nejraději vyměnil za jiný typ, ale neví někdo, jestli je to možné? Asi se zeptám v servisu Apache.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2019
    Autor: bogas
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: prechod z displeje C10 na C18

           

      Cau.Já měl C10 a presel na C18.Důvod rozhodně není nejaky estetický zažitek .Moje C10 už z výroby nešla prahazovat velikost kol .Kolonka byla zamrzla.nešla prehazovat max rychlost .S tim se dalo žít ale aktualní rychlost nebyla tímto přesná . Nejvetší problem mi dělala otazka kolik mám ještě baterie. Po 70 - 80 km vylete to vetšinou skončilo na 7-8 čarek z 10 ! Mam fotku kde po 120km vyletě ubyly tusím jen 3 čárky .Nakonec jsem ubytek porovnal c C 18 tuším že minimalně vždy jedna čárka by měla jestě spadnout dolů .Mělo to spadlé ted už si zase nepamatuju 2 - 3 čárky a při přehození to mělo 62 % . Nikdy se mi nestalo že by to spadlo více jak o 3 čárky a pak nevíš jak to je s dojezdem .Máš dojem že by to jelo do nekonečna :P C18 bežne spadne až na 50 % coz by u C10 znamenalo upadek tak 5 čárek .Už jsem jej prodal ale jinak má parádní osvetlení a displey ,.Horší zmatené menu na které je nutno naštudovat manual , pro mě lepší ovladač .

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2019
      Autor: jiriST
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

293 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024