reklama

PAS senzor

ahoj, poradí někdo?? Známý má tříkolku pro seniory s 250W motorem v předním kole. Chce jej předělat tak, že by nainstaloval plynovou rukojet, a aby mohl jezdit již na elektromotor bez příšlapu. Stačí jen odpojit PAS senzor a dopojit na další volný 3pinový konektor plynovou rukojet? Anebo je v tom ještě jiný "zádrhel"?? díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2019
  • Re: PAS senzor

         

    Záleží na typu ř.j. - např. Magic50 může mít připojené obojí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2019
    Autor: vysočina
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PAS senzor

           

      posleze zjistim tip ŘJ. doufám, že to nějak rozjedu pro spokojenost kolegy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PAS senzor

           

      tak ŘJ je činská, skoro neznačková, neb na netu jsem najel jen na činske stránky. Ale co se týče konektorů tak jsou: vstup 24V, 2x 2pinový konektor propojené s ovládačem na řiditkách, výstup 3x silové fáze pro motor, konektor hallové sondy, 2pinový konektor brzda, 3 pinový konektor od PAS senzoru, 3pinový konektor - volný. Ať jsem připojil 3pin z plynu na volný konektor, v řj. to jen zabzučelo a nic. odpojil jsem PAS konektor a připojil "plyn" misto něj taky nic. Tak jsem skoro v koncích. Ještě budu zkoušet prohazovat drátky u 3 Pin konektoru "plynu". podobně jsem musel experimentovat u řj. činske výroby a elektroskutru italske výroby. Dle barev to nechtělo jet. po záměně drátků jsem to rozjel.. Ale budu rád za rady odborníků, jak to rozjet, aby nemusel PAS senzor být v provozu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PAS senzor

             

        Příště, když popisujete konektory, přidejte barvičky drátů.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2019
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: PAS senzor

               

          To jsou na všech ŘJ konektory se stejně barevnými kabely?Kdyby to bylo takhle jednoduché,tak by se na to přece nikdo neptal.Já mám jakousi čínskou ŘJ LCK 306RX,plyn na kole nemám a na ŘJ mi přebývá třípinový konektor se zeleným,černým a červeným kabelem.Také by mně zajímalo,jestli to je konektor na připojení plynu.Zatím jsem to ale nijak podrobněji nezkoumal.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.07.2019
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: PAS senzor

                 

            Když si člověk prohlédne třeba aliexpress,tak přesně takhle to tam ty plynové páčky mají.Černá a červená je plus a mínus,zelená je signál.Takže zapojení by mělo být jasné.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.07.2019
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PAS senzor

             

        takjsem to vyřešil. Koupil jsem řj MAgic 50A a jede to bezvadně.. jednoduché nastavení, akorát jsem musel zalisovat nove kontakty, které byly součástí baličku s řj Magic. takže kolega jezdi bez nutnosti šlapaní... všem diky za připomínky.. ahoj

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2019
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024