reklama

Objednání e-pohonu z Číny

Mohli byste prosím doporučit (spolehlivý) eshop, se skladem v EU a dopravou zdarma? Plánuju objednat motor TSDZ2 48V/750W za cenu kolem $340. PSWpower mi napsali, že by měl být za 30 dnů, mám čekat nebo raději hledat jinde? Za srovnatelnou cenu jsem motor jinde zatím nenašel.
http://www.pswpower.com/ven.php?cargo.2018-4c-h1fm

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.07.2019
Autor: ondrap
  • Re: objednání e-pohonu z Číny

https://www.amazon.de/Tongsheng-Umwandlungs...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohužel to je jiný typ (36V/350W), ten bych mohl mít i přes PSWPower a za lepší cenu. Přesto děkuji:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

U zboží za 300$ bych asi neřešil dopravu zdarma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2019
    Autor: bodlak

Tak tady asi nejde o dopravu gratis, ale o clo a DPH...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radler

Tak tazatel píše sklad v EU (to asi kvůli clu a DPH) a pak zároveň chce dopravu zdarma (tím si zužuje výběr).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: bodlak
  • Re: Objednání e-pohonu z Číny

Mám prosbu, jestli se můžete podělit o zkušenost s nákupem u pswpower - konkrétně, pokud jste objednávali ze skladu v Německu, jestli zboží bylo už procelné a tedy nemuseli jste sami řešit celní a daňovou administrativu a zboží vám dorazilo poštou až domu. Předem děkuji:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2019

Keď si motor objednáš z nemecka tak to budeš mať preclené.Objednal som si tento a nebol žiaden problem. https://www.ebike-bausatz.eu/497192/e_bike...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Autor: Ufonec

Vůbec nemusíš mít obavy,objednával jsem přes tento obchod dvě sady Bafang-BBS02B 750W a vše dorazilo v pořádku.Žádné clo a balík byl do 6ti dnů na mojí adrese.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kolo

Hledám: Kolo
23.08.2019
Ahoj, jmenuji se Honza, je mi 40 let, jsem štíhlý a 178cm vysoký. Jsem z Prahy. Rád bych se seznámil se ženou,…

Hledám: parťáka či parťačku na jízdu kolem Lipna

23.08.2019
Ahoj, na týden od 1.9-7.9 hledám parťáka či skupinu parťáků, kteří by se v té době pohybovali kolem Lipna. Nechce…

Hledám: Parťáka-parťačku na výlety

20.08.2019
Hledám na krátké i delší výlety na kole. Je mi 60 let.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (12 přihlášených)

Valíme na Moravu – podruhé

Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný…
vlli2 | 29.07.2019