reklama

Objednání e-pohonu z Číny

Mohli byste prosím doporučit (spolehlivý) eshop, se skladem v EU a dopravou zdarma? Plánuju objednat motor TSDZ2 48V/750W za cenu kolem $340. PSWpower mi napsali, že by měl být za 30 dnů, mám čekat nebo raději hledat jinde? Za srovnatelnou cenu jsem motor jinde zatím nenašel.
http://www.pswpower.com/ven.php?cargo.2018-4c-h1fm

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.07.2019
Autor: ondrap
  • Re: objednání e-pohonu z Číny

https://www.amazon.de/Tongsheng-Umwandlungs...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohužel to je jiný typ (36V/350W), ten bych mohl mít i přes PSWPower a za lepší cenu. Přesto děkuji:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

U zboží za 300$ bych asi neřešil dopravu zdarma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2019
    Autor: bodlak

Tak tady asi nejde o dopravu gratis, ale o clo a DPH...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radler

Tak tazatel píše sklad v EU (to asi kvůli clu a DPH) a pak zároveň chce dopravu zdarma (tím si zužuje výběr).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: bodlak
  • Re: Objednání e-pohonu z Číny

Mám prosbu, jestli se můžete podělit o zkušenost s nákupem u pswpower - konkrétně, pokud jste objednávali ze skladu v Německu, jestli zboží bylo už procelné a tedy nemuseli jste sami řešit celní a daňovou administrativu a zboží vám dorazilo poštou až domu. Předem děkuji:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2019

Keď si motor objednáš z nemecka tak to budeš mať preclené.Objednal som si tento a nebol žiaden problem. https://www.ebike-bausatz.eu/497192/e_bike...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Autor: Ufonec

Vůbec nemusíš mít obavy,objednával jsem přes tento obchod dvě sady Bafang-BBS02B 750W a vše dorazilo v pořádku.Žádné clo a balík byl do 6ti dnů na mojí adrese.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Clo je velká loterie. Někdy to projde, jindy ne. To že to jednou prošlo a projít to nemělo, neznamená, že to projde i příště.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2019
        Autor: Kolbaba71

Ne v případě, že zákazník vybere dodání ze skladu v Německu, tj. ze státu Evropské unie. Protože jde o jeden celní a daňový prostor, nejsou zásilky předmětem celního řízení a netýká se jich ani DPH.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.09.2019
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

U těch objednávek z Číny je třeba si všímat i dopravce.Pokud je tam uvedeno třeba Post NL,tak balík přijde z Holandska a bude bez cla a DPH.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.09.2019
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jistější je vybírat podle skladu, ze kterého je zboží odesíláno, pak je to jednoznačné. Třeba u pswpower je jednoznačně uvedeno "If you from Europe country, We will send it from Germany warehouse. free shipping,NO taxes,Taxes is paid by us".
              K výběru dopravy jsou varianty: "Hongkang DHL" a "China UPS", takže podle dopravce nelze s jistotou určit, že bude odesláno z EU.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.09.2019

Doplním sem pár poznámek z nákupu...
    Objednal jsem motor TSDZ2 48V/750W (varianta throttle) + baterii 48V/17,5Ah (články údajně LG). Vše z německého skladu v pořádku dorazilo během 3-4 dnů, až na českou adresu, bez doplatku, tj. žádné clo ani daň jsem skutečně neplatil. Celková cena motor $310 a baterie $363. V přepočtu na CZK to reálně bylo celkem asi 15.700Kč.
    Vše bez problémů přesně sedlo do staršího MTB. Upevnění motoru v rámu má Tongsheng dobře vymyšleno, díky zadní upevňovací patce se motor ani nehne a nic není třeba brutálně utahovat. Všechny šroubové spoje jsem před montáží namazal vazelínou. Proud controlleru jsem snížil na 10A pro šetřemí motoru i baterie.
    Kolo zabírá perfektně, 15% stoupání vytáhne 11km/h s pohodovým šlapáním, vyjel by i čistě na elektriku (throttle), ale nechci ho trápit zvlášť teď v horku, na rovině jede na plyn rychleji než stačím šlapat:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2019
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ačkoli baterii už mám koupenou, pro klid jsem se v pswpower ještě optal na přesný typ použitých článků a jestli je baterie sestavená z nových nebo repasovaných článků. Na první dotaz mi sice nepřišla konkrétní odpověď, ale jelikož kapacita 3,5Ah a značka LG je známá, vychází snad jediný možný typ LG INR18650-MJ1. Potvrdili aspoň jednoznačně, že používají nové články. Původní odpověď přikládám.

1.5P13S Li-ion LG 65pcs battery cells(LG brand battery cells)
      2.The cells are brand new, not refurbished.
      Warranty: 1 year(based on the purchase data): Free repair,buyer pay for return postage and resend postage, buyer should return to Germany for repair, don’t need return to china.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2019

Poradil by nekdo kde objednat Magic Pie motor taky sklad EU?Bud set nebo samotny motor.Potrebuju na kolobezku takze predni a nebo predni v 20" rafku

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2019
    Autor: smates
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
včera
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (11 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019