reklama

Objednání e-pohonu z Číny

Mohli byste prosím doporučit (spolehlivý) eshop, se skladem v EU a dopravou zdarma? Plánuju objednat motor TSDZ2 48V/750W za cenu kolem $340. PSWpower mi napsali, že by měl být za 30 dnů, mám čekat nebo raději hledat jinde? Za srovnatelnou cenu jsem motor jinde zatím nenašel.
http://www.pswpower.com/ven.php?cargo.2018-4c-h1fm

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.07.2019
Autor: ondrap
  • Re: objednání e-pohonu z Číny

         

    https://www.amazon.de/Tongsheng-Umwandlungs...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2019
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednání e-pohonu z Číny

           

      Bohužel to je jiný typ (36V/350W), ten bych mohl mít i přes PSWPower a za lepší cenu. Přesto děkuji:)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2019
      Autor: ondrap
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: objednání e-pohonu z Číny

         

    U zboží za 300$ bych asi neřešil dopravu zdarma.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2019
    Autor: bodlak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednání e-pohonu z Číny

           

      Tak tady asi nejde o dopravu gratis, ale o clo a DPH...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2019
      Autor: Radler
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: objednání e-pohonu z Číny

             

        Tak tazatel píše sklad v EU (to asi kvůli clu a DPH) a pak zároveň chce dopravu zdarma (tím si zužuje výběr).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2019
        Autor: bodlak
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Objednání e-pohonu z Číny

         

    Mám prosbu, jestli se můžete podělit o zkušenost s nákupem u pswpower - konkrétně, pokud jste objednávali ze skladu v Německu, jestli zboží bylo už procelné a tedy nemuseli jste sami řešit celní a daňovou administrativu a zboží vám dorazilo poštou až domu. Předem děkuji:)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Objednání e-pohonu z Číny

           

      Keď si motor objednáš z nemecka tak to budeš mať preclené.Objednal som si tento a nebol žiaden problem. https://www.ebike-bausatz.eu/497192/e_bike...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Autor: Ufonec
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Objednání e-pohonu z Číny

           

      Vůbec nemusíš mít obavy,objednával jsem přes tento obchod dvě sady Bafang-BBS02B 750W a vše dorazilo v pořádku.Žádné clo a balík byl do 6ti dnů na mojí adrese.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Objednání e-pohonu z Číny

             

        Clo je velká loterie. Někdy to projde, jindy ne. To že to jednou prošlo a projít to nemělo, neznamená, že to projde i příště.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2019
        Autor: Kolbaba71
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Objednání e-pohonu z Číny

               

          Ne v případě, že zákazník vybere dodání ze skladu v Německu, tj. ze státu Evropské unie. Protože jde o jeden celní a daňový prostor, nejsou zásilky předmětem celního řízení a netýká se jich ani DPH.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.09.2019
          Autor: ondrap
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Objednání e-pohonu z Číny

                 

            U těch objednávek z Číny je třeba si všímat i dopravce.Pokud je tam uvedeno třeba Post NL,tak balík přijde z Holandska a bude bez cla a DPH.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.09.2019
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Objednání e-pohonu z Číny

                   

              Jistější je vybírat podle skladu, ze kterého je zboží odesíláno, pak je to jednoznačné. Třeba u pswpower je jednoznačně uvedeno "If you from Europe country, We will send it from Germany warehouse. free shipping,NO taxes,Taxes is paid by us".
              K výběru dopravy jsou varianty: "Hongkang DHL" a "China UPS", takže podle dopravce nelze s jistotou určit, že bude odesláno z EU.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.09.2019
              Autor: ondrap
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Objednání e-pohonu z Číny

         

    Doplním sem pár poznámek z nákupu...
    Objednal jsem motor TSDZ2 48V/750W (varianta throttle) + baterii 48V/17,5Ah (články údajně LG). Vše z německého skladu v pořádku dorazilo během 3-4 dnů, až na českou adresu, bez doplatku, tj. žádné clo ani daň jsem skutečně neplatil. Celková cena motor $310 a baterie $363. V přepočtu na CZK to reálně bylo celkem asi 15.700Kč.
    Vše bez problémů přesně sedlo do staršího MTB. Upevnění motoru v rámu má Tongsheng dobře vymyšleno, díky zadní upevňovací patce se motor ani nehne a nic není třeba brutálně utahovat. Všechny šroubové spoje jsem před montáží namazal vazelínou. Proud controlleru jsem snížil na 10A pro šetřemí motoru i baterie.
    Kolo zabírá perfektně, 15% stoupání vytáhne 11km/h s pohodovým šlapáním, vyjel by i čistě na elektriku (throttle), ale nechci ho trápit zvlášť teď v horku, na rovině jede na plyn rychleji než stačím šlapat:)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Objednání e-pohonu z Číny

           

      Ačkoli baterii už mám koupenou, pro klid jsem se v pswpower ještě optal na přesný typ použitých článků a jestli je baterie sestavená z nových nebo repasovaných článků. Na první dotaz mi sice nepřišla konkrétní odpověď, ale jelikož kapacita 3,5Ah a značka LG je známá, vychází snad jediný možný typ LG INR18650-MJ1. Potvrdili aspoň jednoznačně, že používají nové články. Původní odpověď přikládám.

      1.5P13S Li-ion LG 65pcs battery cells(LG brand battery cells)
      2.The cells are brand new, not refurbished.
      Warranty: 1 year(based on the purchase data): Free repair,buyer pay for return postage and resend postage, buyer should return to Germany for repair, don’t need return to china.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2019
      Autor: ondrap
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Objednání e-pohonu z Číny

         

    Poradil by nekdo kde objednat Magic Pie motor taky sklad EU?Bud set nebo samotny motor.Potrebuju na kolobezku takze predni a nebo predni v 20" rafku

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2019
    Autor: smates
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024