reklama

Programování středového Bafangu

Tak jsem se taky pustil do programování řídící jednotk u mé bbs01, ovšem nechápu jednu věc. Pokud mám displej C10, který umožňuje pouze 5 asistenčních stupňů a v softwaru jejich 9 jak budou jednotlivé stupně rozložené?To znamená jestli skončím u stupně 5 a hodnoty nastavené v softwaru u stupně 5, nebo jestli se to rozloží s tím že pětka bude 100% tedy jako 9 v softwaru? Když jsem změnil nastavení z display command na pět levelu, tak sw stejně v první záložce ukazoval všech devět stupňů ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.07.2019
Autor: 542523
  • Re: programování středového Bafangu

         

    Je mi to divné z toho důvodu že pokud by pětka byla nastavena na 100% jak výkonu tak rychlostního limitu Tak proč by mi potom po přidání plynu na plno kolo ještě zrychlovalo a mělo větší sílu. Ale to bylo i ještě před programováním. Každopádně do toho asi sahal prodejce, protože kolo bylo prodáváno jako 350w a vyrábějící se pouze 250w To znamená že upravovaly prodejně current limit, který byl opravdu 18a a ne 15a jako u 250w

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2019
    Autor: 542523
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: programování středového Bafangu

         

    Pri programovaní cez PC je tam vždy 9 stupňov. Ak sa nastaví na disp. 5, tak sa použije každý druhý - 1-3-5-7-9. Pre motory nižších výkonov je 5 stupňov dostatočých, tých 9 využije majiteľ 750W/1kW motoru. Je dobré odstupňovať výkon ako násobok predošlého stupňa, napr. 10-13-18-24-32-42-56-75-100. Stupňovanie 10-20-30-40... je založené na chybnej logike.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2019
    Autor: Lubo990
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: programování středového Bafangu

           

      Nechci se přít, ale na stejný dotaz mi z e-pohonu napsali:

      V software se vždy nastavuje 0-9. Pokud se na displeji povolí pouze 5 asistencí tak se berou tyto stupně:
      1disp. - 2 SW
      2disp. - 4 SW
      3disp. - 6 SW
      4disp. - 8 SW
      5disp. - 9 SW

      U 0-3 je to 3,5,9 v SW.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2019
      Autor: Modus
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024