reklama

pridavny displej k motoru Bafang BBS01B

Ahoj, chtel by si do k motoru Bafang BBS01B a displeji C10 pridat jeste dodatecny displej Batt-Man na logovani provoznich velicin. Displej se zapojuje mezi baterku a motor pres vyhybku (shut)
http://www.batt-man.com/images/Batt-man...
Chci se zeptat jestli toto zapojeni nemuze nejak snizovat prodouvou zatizitelnost systemu a celkove snizovat vykon, nejake prooudove ztraty, prechodovy adpor apod, uprime tomu moc az tak nerozumim, tak se radeji zeptam.
Pak jeste jaky typ konektoru by jste pouzili na propojeni vodicu?

Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.07.2019
Autor: 542523
  • Re: pridavny displej k motoru Bafang BBS01B

Konektor XT60, 3 až 4mm kabel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 23:24
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Z Chebu podle Ohře do Terezína, na elektrokolech.

včera
12.08. odjezd od nádraží ČD, čas si upřesníme. Jedeme na těžko, spaní na divoko, v kempu či v penzionu, dle…

Hledám: chlapa i do nepohody...

21.07.2019
Mám volný víkend 26-28.7, a chuť někam vyrazit na kole, nebo koloběžce, bylo by fajn, kdyby se někdo přidal...

Hledám: KAMARÁDA V PENZI

Hledám: KAMARÁDA V PENZI
19.07.2019
NA EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,POBYTY,.... Z VINOŘE POHODOVÉHO PÁNA BEZ ZÁVAZKŮ.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (4 přihlášení)

Malta 6/2019

Žádné velké okecávání nebude, od toho jsou tu jiní :-) Snad jen pár "poznatků", pokud se chcete vydat na…
Bruca | 13.07.2019

A opět ta lužická jezera

Udělalo se mi neplánované volno. Najednou jsem měl před sebou volný čtvrtek, pátek a samozřejmě víkend. A…
petrp | 02.07.2019

RUNDREISE 2019: Durch die Schweiz

Těžké bylo určit den začátku expedice za hranice všedních dnů a se všelijakými obavami na chvíli opustit…
Quatsch | 01.07.2019