reklama

A opět ta lužická jezera

Udělalo se mi neplánované volno. Najednou jsem měl před sebou volný čtvrtek, pátek a samozřejmě víkend. A dokonce se konečně udělalo teplo, zbývalo jen vyřešit otázku kam. Po zavrhnutí zběsilých úvah typu vlakem k Baltu jsem nakonec zůstal pěkně při zemi a vyrazil k Lužickým jezerům. Sice jsem tam…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.07.2019
Autor: petrp
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    Úvodní věta evokuje horor "Udělalo se mi ...", ale naštěstí to je o pěkném výletu do blízkého okolí
    Také se tam chystám, hlavně abych prověřil své znalosti němčiny

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    Peču květák, piju víno a k tomu pěkné čtení ...
    Hezký výlet sis udělal.
    Máš krásné spaní se střechou nad hlavou.
    Některá místa jsem poznala, třeba ty žáby.
    Mettwurst, mňam. V Gubenu jsme nakupovali cestou na Usedom.
    Mám vratnou láhev z Waidhaus - dobrý důvod jet někam do Německa. Nevím, jestli letos bude nějaká výprava s mou holkou na vyzkoušený EURO-NISA-Ticket. Platí mi i z domova na bus :) Ty to s německými vlaky umíš. Je fajn, že se ví číslo nástupiště. K tomu ještě je třeba milé překvapení - přijedu na dvojku, mám jet ze čtyřky a ono je to hned naproti!
    Hosena - blízko Geierswalder See, tam mám domluvený na srpen Treffpunkt. Když jsme spali u Elstry u Kleinkoschen, bylo navázáno přátelství.
    Prostě - tvé vyprávění a fotky mě dobře naladily, děkuji :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2019
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A opět ta lužická jezera

           

      Děkuji. Hosena byla zvolena nejen kvůli tomu, že je tam obchod, ale také proto, že se tam dá od nás dojet v pátek po práci. Takže prvním úkolem v Hoseně bylo najít místo, kde by se dal případně v lese postavit stan, kdybychom dojeli za soumraku.

      Což mi připomíná, že bych konečně měl z GPS vydolovat ten záznam.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2019
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    Hmmmmm, jak pohodové :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2019
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A opět ta lužická jezera

           

      Jo, opravdu pohodové.
      Vydat z brašny knížku a na mezi si chvilku číst, to zatím neumím. Ale inspirovalo mě to.
      Vypadá to krásně, jen se musím přemluvit, že nikam nespěchám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2019
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A opět ta lužická jezera

             

        Nemysli si, já to takhle měl poprvé. Trochu mě k tomu pomohlo i to, že jsem měl cestu naplánovanou na tři dny, ale měl jsem k dispozici čtyři. Tak jsem věděl, že i kdybych se někde začetl, mám rezervu.

        Rozhodně je to pěkný model a ještě ho někdy použiji.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2019
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    Velmi pěkné, velmi inspirativní a velmi pohodové:-))
    Díky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2019
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    Nádhera, přesně můj styl. Když se mi někde líbí, tak si tam zkrátka posedím. Ono mi nic neuteče.
    Jen u té knihy bych asi velmi brzo usnula :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    moc pěkné, je vidět, že sis to opravdu užíval. číst na kole nějak nestíhám, občas se mi to povedlo v horách, kdy jsem odmítla jít vzhůru a raději hlídala kola. překvapilo mne, jak je velké jezero na Spreve, když je to celkem malá řeka.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A opět ta lužická jezera

         

    Paráda, sice placka a žádnej kopeček, ale zas dobrá pohoda :o)
    Ty cedule s upozorněním na Vatertag a tsunami, ty mě dostaly ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024