reklama

A opět ta lužická jezera

Udělalo se mi neplánované volno. Najednou jsem měl před sebou volný čtvrtek, pátek a samozřejmě víkend. A dokonce se konečně udělalo teplo, zbývalo jen vyřešit otázku kam. Po zavrhnutí zběsilých úvah typu vlakem k Baltu jsem nakonec zůstal pěkně při zemi a vyrazil k Lužickým jezerům. Sice jsem tam…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.07.2019
Autor: petrp
  • Re: A opět ta lužická jezera

Úvodní věta evokuje horor "Udělalo se mi ...", ale naštěstí to je o pěkném výletu do blízkého okolí
    Také se tam chystám, hlavně abych prověřil své znalosti němčiny

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Peču květák, piju víno a k tomu pěkné čtení ...
    Hezký výlet sis udělal.
    Máš krásné spaní se střechou nad hlavou.
    Některá místa jsem poznala, třeba ty žáby.
    Mettwurst, mňam. V Gubenu jsme nakupovali cestou na Usedom.
    Mám vratnou láhev z Waidhaus - dobrý důvod jet někam do Německa. Nevím, jestli letos bude nějaká výprava s mou holkou na vyzkoušený EURO-NISA-Ticket. Platí mi i z domova na bus :) Ty to s německými vlaky umíš. Je fajn, že se ví číslo nástupiště. K tomu ještě je třeba milé překvapení - přijedu na dvojku, mám jet ze čtyřky a ono je to hned naproti!
    Hosena - blízko Geierswalder See, tam mám domluvený na srpen Treffpunkt. Když jsme spali u Elstry u Kleinkoschen, bylo navázáno přátelství.
    Prostě - tvé vyprávění a fotky mě dobře naladily, děkuji :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji. Hosena byla zvolena nejen kvůli tomu, že je tam obchod, ale také proto, že se tam dá od nás dojet v pátek po práci. Takže prvním úkolem v Hoseně bylo najít místo, kde by se dal případně v lese postavit stan, kdybychom dojeli za soumraku.

Což mi připomíná, že bych konečně měl z GPS vydolovat ten záznam.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hmmmmm, jak pohodové :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905

Jo, opravdu pohodové.
      Vydat z brašny knížku a na mezi si chvilku číst, to zatím neumím. Ale inspirovalo mě to.
      Vypadá to krásně, jen se musím přemluvit, že nikam nespěchám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Lanna

Nemysli si, já to takhle měl poprvé. Trochu mě k tomu pomohlo i to, že jsem měl cestu naplánovanou na tři dny, ale měl jsem k dispozici čtyři. Tak jsem věděl, že i kdybych se někde začetl, mám rezervu.

Rozhodně je to pěkný model a ještě ho někdy použiji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2019
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Velmi pěkné, velmi inspirativní a velmi pohodové:-))
    Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna

Nádhera, přesně můj styl. Když se mi někde líbí, tak si tam zkrátka posedím. Ono mi nic neuteče.
    Jen u té knihy bych asi velmi brzo usnula :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

moc pěkné, je vidět, že sis to opravdu užíval. číst na kole nějak nestíhám, občas se mi to povedlo v horách, kdy jsem odmítla jít vzhůru a raději hlídala kola. překvapilo mne, jak je velké jezero na Spreve, když je to celkem malá řeka.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: HMS

Paráda, sice placka a žádnej kopeček, ale zas dobrá pohoda :o)
    Ty cedule s upozorněním na Vatertag a tsunami, ty mě dostaly ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2019
    Autor: PepikW
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

včera
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (16 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019