reklama

Nabíjecí konektor

Rád bych si svou starou baterii upravil jako náhradní.Narazil jsem na problém s nabíjecím konektorem.Nechci,pokud to nebude nezbytně nutné,upravovat kabel nabíječky na dva různé konektory.Potřebný nabíjecí konektor na baterii ale nemohu nikde najít.Vnější průměr má 8 mm,průměr vnitřního otvoru je 3 mm.Dá se takový konektor někde sehnat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.06.2019
Autor: DAVID7001
  • Re: Nabíjecí konektor

         

    z té fotky to pořádně nevidím, ale není to CINCH?
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Cinch

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2019
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nabíjecí konektor

           

      Sice to tak vypadá,ale nabíječka nemá ten středový kontakt tak dlouhý.Průměr CINCH konektoru se mi nepodařilo zjistit.Zatím všechny napájecí konektory,které jsem objevil,mají průměr 5,5 mm.Ten můj je větší.Tohle jsou fotky konektoru nabíječky.Já bych potřeboval ten druhý kus,na baterku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2019
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nabíjecí konektor

             

        To jsou RCA konektory
        http://www.elektrokola-michal.cz/nabijecka-pro...

        https://www.google.com/search?client=firefox-b...

        Kdysi jsem s tím měl taky problém, vše jsem už dávno nahradil XT60

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2019
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nabíjecí konektor

                 

            Pořád se nikde nemohu dostat k nějakým rozměrům.Vyzkoušel jsem nabíječku zapojit k audio konektoru na autorádiu,tam by to potřebovalo zatlačit dál,aby tam držela.Možná,že nějaký ten konektor je delší.Pořád mně mate,proč Číňané použijí audiokonektor k nabíječce,ale asi to je běžná věc a má to více nabíječek.Pokud nic neobjevím,tak zkusím v pondělí zajít do GES Electronics s tím kabelem od nabíječky a vyzkouším to.Ty zásuvky tam mají od 7Kč.Případně si nechám poradit.V nejhorším dojde na to rozdvojení nabíjecího kabelu na dva různé konektory...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.06.2019
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nabíjecí konektor

                   

              Myslím, že toto je to,co sháníš, koupil jsem jej v elektrokola-michal, protože mám stejné konektory na baterii a nabiječce e totem a udělal si redukci k nabiječce.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 28.06.2019
              Autor: viza1
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Nabíjecí konektor

                     

                Prohledal jsem tam nabídku a konektor nenašel.Objevil jsem tam ale zase zmínku o konektoru cinch-f a podle nabídek je to asi stejný konektor,jaký jinde označují CKP/0až6 podle barvy.Podívám se na to v pondělí v GESu.Je zajímavé,že taková univerzální věc,jako je konektor nabíjení,se může u jednotlivých kol takhle lišit.Pochopil bych,kdyby se lišily konektory podle napětí,ale takhle,pomalu co kus,to originál?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.06.2019
                Autor: DAVID7001
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Nabíjecí konektor

                       

                  Teď jsem u Šikuly na E-pohonu našel tu svoji nabíječku,jako super novinku a ten konektor je tam konečně pojmenovaný!RCA Cinch.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 29.06.2019
                  Autor: DAVID7001
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Nabíjecí konektor

                         

                    O asi 5 příspěvku výše jsem ti to psal že to jsou RCA.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 29.06.2019
                    Autor: Bobbob
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Nabíjecí konektor

                           

                      To ano,jenomže uznáš,že ty samčí konektory RCA mají vždy delší ten středový kolík a ty,když hledáš samici,tak to vždy porovnáváš dohromady i s příslušným samcem,jestli to k sobě skutečně půjde.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 30.06.2019
                      Autor: DAVID7001
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Nabíjecí konektor

                             

                        Hledáš samce nebo samici? U samice je delka samčího pindíka lhostejná :-)

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 30.06.2019
                        Autor: Bobbob
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024