reklama

Baterie na elektrokolo.

Dobrý den, mám náhradní baterii ale je z jiného kola. Tudíš má i jiný konektor k napojení do systému. Lze tuto baterii použít tak, že ji připojím přes nabíjecí konektor té originální baterie ? Popřípadě, lze vybitou originální baterii nabít z té druhé (náhradní) baterie. Ta stávající je 36 V 13 Ah a ta náhradní 36 V 9,6 Ah. Děkuji za odpověď a přeji hodně km bez nehod, Žába.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.06.2019
Autor: žába
  • Re: Baterie na elektrokolo.

         

    Připojením druhé baterie do nabíjecího konektoru roztavíte BMS jednotku a kabely od nabíjecího konektoru na té první baterii.Předpokládám,že ta druhá baterie,když má jiný připojovací konektor,nepasuje ani do originál držáku a plánujete ji umístit někam jinam,do nějaké brašny.Jediný způsob propojení bude vyvést z ní kabely a připojit ji přímo k řídící jednotce Vašeho kola,tam,kde je připojena originál baterie.Znamená to vyvést si od řídící jednotky kabely a nějakým propojovacím konektorem,třeba XT60,ty baterie zapojit vedle sebe.Nabíjet budete muset každou zvlášť.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2019
    Autor: DAVID7001
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024