reklama

Prosím o radu

Dobrý den, poprosil bych o radu které horské elekrokolo pořídit do 50 000,- Kč.
Mám zatím tip na tyto: od Apache

Tuwan Comp 29" nebo Tuwan MX-I 29"


Děkuji za radu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.06.2019
Autor: Sokar
  • Re: Prosím o radu

         

    A proč sis vybral zrovna tyhle kola, která podle mě nejsou výbavou nějak vyjímečná, ani cenově výhodná?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím o radu

           

      Mohu to mít s 20% slevou a velikostné rám je pro mě, mohu koukat tak na 17 max 18 rám

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2019
      Autor: Sokar
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím o radu

           

      Dobrý den, já mám též vyhlédnutého, ale zatím nevyzkoušeného Apache Tuwan. Jáká je podle vás jiná levnější alternativa vůči tomuto ekolu. Rád si nechám poradit. Poprvé v 50 letech chci přejít na ekolo, vždy jsem jezdil na trekovém a to max. 1000 km za rok a to převážně nenáročné terény. Na víkend od kamaráda jsem měl půjčené ekolo MTB celopéro a byl jsem nadšený. Ano, kolo bylo v poř. ceně 130 000 Kč což je pro mě nereálné si pořídit. Chci jezdit a zase ze trochu i vrátit do přírody. Když přijdete do kamenné prodejny s elektrokoly, tak vám vždy vychválí co zrovna mají ihned na prodej což je pochopitelné, ale v každé prodejně slyšíte jiný názor a to jak na značku, tak i rozdílné názor a doporučení i velikosti rámu vzhledem k mé postavě. Bohužel i já mám v hlavně zmatek:(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2019
      Autor: mi51chal
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosím o radu

             

        Pokud jezdíš hlavně po cestách bez většího stoupání, tak by asi stačil zadní hub motor, tato kola jsou obecně levnější. Já bych ale doporučil středový pohon s torzním senzorem, který je univerzálnější. Takové kolo se 630Wh baterií a vzduchovou přední vidlicí, lze sehnat kolem 40.000Kč (viz heureka). pozn. apache tuwan má vidlici jen pružinovou a kapacitu baterie 576Wh. Celopéro do lehčího terénu podle mě nepotřebuješ, cenově většinou není pod 65.000Kč. Když jsem zhodnotil situaci a nabídku, tak se osobně spíš přikláním k vlastní přestavbě, kde bych se měl dostat na cenu okolo $650, vč. 700Wh baterie (kterou v hotových kolech zatím prakticky nenajdeš).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.07.2019
        Autor: ondrap
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Prosím o radu

               

          Dík za odpověď. A uměl bys mi dle tvého přesvědčení tři značky elektrokol doporučit dle vlastních zkušeností. Přesně jsi to trefil, jezdím lehké terény. Chtěl bych středový pohon, ne celopéro. S přestavbou nemám vůbec žádné zkušenosti.
          Děkuji. Michal

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.07.2019
          Autor: mi51chal
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prosím o radu

                 

            CUBE REACTION HYBRID ONE 500 (2019)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.07.2019
            Autor: Luskoun50
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prosím o radu

                 

            Nechci dělat zdarma reklamu konkrétnímu prodejci, tak posílám formou obrázku...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.07.2019
            Autor: ondrap
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosím o radu

             

        Hodně velká blbost je si na vyzkoušení půjčovat kolo v ceně 130 tisíc, když máš maximální reálnou částku třeba jen 70 nebo i míň tisíc.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.07.2019
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Prosím o radu

               

          To půjčené elektrokolo mu nesloužilo k vyzkoušení konkrétního kola ale k vyzkoušení, jak vlastně elektrokolo funguje, vždyť píše, že na elektrokole nikdy předtím nejel. Jak praví klasik, doufám, že to chápete, při Vašem vzdělání. Soudě ovšem podle Vaší poznámky zřejmě ne.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.07.2019
          Autor: ZdJ
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prosím o radu

                 

            Jistě a proto si vypůjčí a vyzkouší kolo nejméně o dvě třídy lepší a kvalitnější aby si pak koupil něšco mnohem horšího.
            To je stejné jaké někdo kdo nikdy neměl auto a bude si chtít nějaké koupit abude mít akorát na nějakou plechovku typu Fábie a plůjde vy na vyzkoušení vypůjčit nějakého třeba sedmičkového bavoráka nebo bentleye.
            Doufám, že to chápete při vašem vzdělání, ale soudě podle vaší poznámky tak nepochybně ne :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.07.2019
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Prosím o radu

                   

              Půjčení kola byla velká náhoda, když jsem se zastavil u kamaráda a on mi kolo půjčil víkend.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.07.2019
              Autor: mi51chal
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Prosím o radu

                     

                Tohle je asi stejně věc,kterou si musí každý rozhodnout sám.Tak,jako každý prodejce prosazuje svoje zboží,tak tady každý bude prosazovat svoje kolo,jako nejlepší.Každý člověk je jiný,každému vyhovuje něco jiného,každý také jezdí jiné trati.Tady by se dalo maximálně napsat,jestli se zmiňovanými koly má někdo nějaké zkušenosti,jestli mají nějaké problémy,nebo nedostatky.Maximálně uvážit to,že kolo s nábojovým motorem může mít za stejné peníze lepší výbavu,než kolo se středovým motorem a do nenáročného terénu může stačit.Konečné rozhodnutí je ale na každém.A pokud si nějaká kola vyzkouší,byť i ve vyšších cenových relacích,tím lépe.Získá alespoň nějaký obraz,co by mělo to kolo mít,nebo dokázat.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.07.2019
                Autor: DAVID7001
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024