reklama

přečipování elektrokola

29" Elektrokolo EASYBIKE EGO 2.0 - CZ, vel. M ...jake kolov zkusenosti stim to kolem a precipovani rychlosti

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.06.2019
Autor: ffeerrddaa
  • Re: přečipování elektrokola

Umím "přečipovat" to červené v pozadí, aby jelo kolem 60 km/hod. A je to easy práce na půlhodinku. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: přečipování elektrokola

"Přečipovat" středovej Bafang je asi tak složitý, jako nastavit čas na digitálkách. Pár stisků tlačítek. Osobně se mi osvědčilo posunout maximálku do oblasti, jakou se člověk běžně pohybuje na normálním kole (můj případ - 32 km/h) a nastavit 9 stupňů přípomoci místo pěti. První stupeň z devíti příjemně kompenzuje hmotnost kola, první stupeň z pěti už mi přijde docela silnej...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Mtb parťáka

včera
Našel by se biker na výjezdy kolem Prahy, nebo třeba i do hor? Nejsem závodní typ, a nemám sklony ke kaskadérským…

Hledám: 2-3 lidi na týden do Dolomit

včera
Hledám někoho kdo by se přidal na týden 27.7 - 3.8.2019 na kola do Dolomit. Jsme dva a mám zajištěný apartmán pro…

Hledám: Parťáka, Parťačku na kolo

17.06.2019
Hledám kámošku nebo kámoše kolem 50ti let na cyklo výlety po jižní Moravě okoli Brumovic, Kobyli, Bořetice. Jezdim…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

200 cyklistů (12 přihlášených)

Za ruskou a borůvkami – trek národním parkem Urho Kekkonen

Národní park Urha Kekkonena /Národní park Urho Kekkonen/ Národní park Urha Kekkonena /finsky Urho Kekkosen…
šíp | 11.06.2019

Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

No na horách – nejvyšší kopec má jen necelých 900 m, takže spíš taková Českomoravská krabatina než Krkonoše.…
cyklo-poustevnik | 24.05.2019

Expedice Polsko 2018 – boj se severním větrem

Pro letošní expedici jsme si vybrali cestu k moři po známé cyklomagistrále Odra - Nisa. Fogin s Čívrsem, i…
ondrapisklak | 24.05.2019