reklama

přečipování elektrokola

29" Elektrokolo EASYBIKE EGO 2.0 - CZ, vel. M ...jake kolov zkusenosti stim to kolem a precipovani rychlosti

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.06.2019
Autor: ffeerrddaa
  • Re: přečipování elektrokola

Umím "přečipovat" to červené v pozadí, aby jelo kolem 60 km/hod. A je to easy práce na půlhodinku. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: přečipování elektrokola

"Přečipovat" středovej Bafang je asi tak složitý, jako nastavit čas na digitálkách. Pár stisků tlačítek. Osobně se mi osvědčilo posunout maximálku do oblasti, jakou se člověk běžně pohybuje na normálním kole (můj případ - 32 km/h) a nastavit 9 stupňů přípomoci místo pěti. První stupeň z devíti příjemně kompenzuje hmotnost kola, první stupeň z pěti už mi přijde docela silnej...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: přítelkyni z CL

Hledám: přítelkyni z CL
17.10.2021
Hledám holku z CL a nejbližšího okolí na společné cyklotoulky, cestování vlakem i pěšky. Jezdím Krušné hory …

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (15 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021