reklama

vůle na pákách šlapadel

Dobrý den kolaři omlouvám se, jsem tady poprvé kvůli problému na elektrokole se středovým pohonem bafang max drive při šlapání při záběru se mě ozývá nepatrné klapání. A zjistil jsem, že když dám šlapadla do vodorovné polohy a začnu na ně působit jako proti sobě tak se ozývá jako klepání do plastu. Nevíte kde by mohl být problém? Moc děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2019
Autor: adoks
  • Re: vůle na pákách šlapadel

Zkusil bych dotáhnout všechny šrouby, které drží kliky na ose (takový velký inbus uprostřed každého konce osy, jestli to je osa se čtyřhrany, u dutých os nevím). Jestli jsou v pořádku, zkontroloval bych ložiska šlapek, případně šlapky pokusně vyměnil za jiné. Dál už nevím, nejsem elektrokolař.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: vůle na pákách šlapadel

Přátelé odstraněno odhodlal jsem sundat kryt motoru a zjistil jsem nepatrně povolen motor po dotažení je vše OK

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: adoks
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem
14.09.2019
Ahoj, rád bych našel spolujezdkyni pro společné výlety na kole. Jezdím pohodovým tempem po méně frekventovaných…

Hledám: Parťačku pro výlety i Život

Hledám: Parťačku pro výlety i Život
13.09.2019
Hledám parťačku a i možná více... pro společné Poznávání a sdílení v objetí Krás Života:-)..... ...hledám trochu…

Hledám: Klatovsko

13.09.2019
Je to lepší když je nás víc :)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

162 cyklistů (4 přihlášení)

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet…
Jrr | 01.09.2019

Dva dny za městem – Do Poličky na medovník

Loňská dvoudenní cyklovýprava mě nadchla tak, že jsem byl rozhodnut si ji zopakovat i letos. I když to nebylo…
Santi | 31.08.2019