reklama

vůle na pákách šlapadel

Dobrý den kolaři omlouvám se, jsem tady poprvé kvůli problému na elektrokole se středovým pohonem bafang max drive při šlapání při záběru se mě ozývá nepatrné klapání. A zjistil jsem, že když dám šlapadla do vodorovné polohy a začnu na ně působit jako proti sobě tak se ozývá jako klepání do plastu. Nevíte kde by mohl být problém? Moc děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2019
Autor: adoks
  • Re: vůle na pákách šlapadel

Zkusil bych dotáhnout všechny šrouby, které drží kliky na ose (takový velký inbus uprostřed každého konce osy, jestli to je osa se čtyřhrany, u dutých os nevím). Jestli jsou v pořádku, zkontroloval bych ložiska šlapek, případně šlapky pokusně vyměnil za jiné. Dál už nevím, nejsem elektrokolař.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: vůle na pákách šlapadel

Přátelé odstraněno odhodlal jsem sundat kryt motoru a zjistil jsem nepatrně povolen motor po dotažení je vše OK

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: adoks
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika

Hledám: Cyklistika
včera
Hledám parťáčku na kolo. Moravskoslezský. Orlová, Karviná, Bohumín, Ostrava.

Hledám: Partaka,partacku kol 40+,-

včera
Ahoj. Nejaky v pohode clovek z Prahy muz ci zena na venkovni sportovni aktivity kolo, brusle nenasel by se??…

Hledám: Z Chebu podle Ohře do Terezína, na elektrokolech.

22.07.2019
12.08. odjezd od nádraží ČD, čas si upřesníme. Jedeme na těžko, spaní na divoko, v kempu či v penzionu, dle…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (15 přihlášených)

Sázava od pramene k soutoku 225,9 km – Dámská zdraví z Posázaví

Název letošní Dámské jsme si vypůjčily z kelímku z Pribináčku, který jsme rády v dětství jedly, já už ho…
HMS | včera

Malta 6/2019

Žádné velké okecávání nebude, od toho jsou tu jiní :-) Snad jen pár "poznatků", pokud se chcete vydat na…
Bruca | 13.07.2019

A opět ta lužická jezera

Udělalo se mi neplánované volno. Najednou jsem měl před sebou volný čtvrtek, pátek a samozřejmě víkend. A…
petrp | 02.07.2019