reklama

vůle na pákách šlapadel

Dobrý den kolaři omlouvám se, jsem tady poprvé kvůli problému na elektrokole se středovým pohonem bafang max drive při šlapání při záběru se mě ozývá nepatrné klapání. A zjistil jsem, že když dám šlapadla do vodorovné polohy a začnu na ně působit jako proti sobě tak se ozývá jako klepání do plastu. Nevíte kde by mohl být problém? Moc děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2019
Autor: adoks
  • Re: vůle na pákách šlapadel

Zkusil bych dotáhnout všechny šrouby, které drží kliky na ose (takový velký inbus uprostřed každého konce osy, jestli to je osa se čtyřhrany, u dutých os nevím). Jestli jsou v pořádku, zkontroloval bych ložiska šlapek, případně šlapky pokusně vyměnil za jiné. Dál už nevím, nejsem elektrokolař.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: vůle na pákách šlapadel

Přátelé odstraněno odhodlal jsem sundat kryt motoru a zjistil jsem nepatrně povolen motor po dotažení je vše OK

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: adoks
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačka na kolo, ideálně silniční

Hledám: parťačka na kolo, ideálně silniční
včera
Našla by se tu fajn parťačka na kolo nebo běhání a třeba i v zimě na běžky? Nebráním se v zásadě ničemu, ale…

Hledám: Na kole do okolí

včera
Ahoj, hledá se cykloparťačka na vyjížďky Praha a okolí a třeba i dál, víkendy a nejen víkendy, na pohodu

Hledám: Ahoj, rada bych našla muže na společný život.

20.05.2022
Ahoj, hledám muže bez závazků, se kterým bych mohla sdílet svůj čas, běžné záliby a podělit se o denní rituály?…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (15 přihlášených)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022