reklama

Kolo Leader Fox Hasuda

Hele, elektrokolisti, dokážete mi někdo říct něco k výše uvedenému kolu?
Přiznám se, že téma elektrokol zatím v diskuzi přeskakuju, ale manžel se momentálně rozhodl si tohleto pořídit. Myslím, že tomu rozumí ještě méně než já (já na rozdíl od něj přinejmenším tuším, že "píšou, že to má dojezd až 100 km" není nijak moc vypovídající informace o kvalitě).
Jen tak doplním, že manžel je opravdu hodně pořádnej kus chlapa (přes 190 cm výška, váhu tají - můj osobní tip je 120).
Není cykloturistický typ, kolo vždy používal ve smyslu - dojet si někam (na houby, na oběd...) max 20 km tam a 20 zpátky...
Jsou nějaké zásadní důvody, proč mu to rozmlouvat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.05.2019
Autor: Ifča
  • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

         

    ....nejsou .... :-)

    https://www.idnes.cz/cestovani/na-kole...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2019
    Autor: docware
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

           

      Článek jsem četla, ale je poněkud příliš obecný. Ale taky mě pobavilo, že vyskočil právě v den, kdy jsem tuto otázku začala řešit, byť ne pro sebe. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2019
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

             

        Prostě, vašemu manželovi už elektrokolo nikdo nezatají... :-)
        A vy si budete moci na základě zkušeností s jeho ebikem pomalu začít vybírat pro sebe... :-)

        Jinak, Ondrap má pravdu že robustnější kolo jako Altar by možná bylo vhodnější, ale je trochu dražší. Záleží kolik je manžel ochotný investovat a v jakém terénu a kolik toho najezdí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2019
        Autor: docware
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

               

          Jo, to já nevím, my se už asi patnáct let jen příležitostně navštěvujeme :-)))
          V každém případě narazil na tohle, zřejmě je s nějakou masívní slevou, protože bylo na prodejně jako testovací (jak moc se teda vlastně dá počítat s tím, že třeba bude v háji baterka?) a tak se naráz rozhodl si je koupit. My si do věcí moc nekecáme, ale kdyby to náááhodou byl vyložený průšvih, tak bych ho radši zarazila.
          Takhle to vypadá, že to tedy nechám na něm.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.05.2019
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

                 

            Hasuda má udávanou max nosnost 120 kg. Takže pokud má manžel 195 cm / 120 kg, bylo by to na hraně. Ono totiž hrozí, že se mu to ježdění na ebiku zalíbí a těch najetých kilometrů bude víc než jen 20.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.05.2019
            Autor: docware
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

                   

              No... navíc si myslím, že těch 120 je dolní odhad... já mu to radši takhle vyřídím...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.05.2019
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo Leader Fox Hasuda

         

    Pro robustnějšího cyklistu je asi vhodnější robustnější kolo, podle mě je LF Altar 2018/2019 lepší volbou (vzduchová vidlice s lepším zdvihem, lepší umístění baterie, nižší hmotnost kola, širší pláště pro komfortnější a jistější jízdu).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024