reklama

Japonsko na kole – přírodní krásy Hokkaida

Hokkaidó, nejsevernější ze čtyř hlavních japonských ostrovů, je opravdovým rájem pro všechny milovníky cyklistiky. Nádherná příroda, kvalitní cyklostezky a tiché oázy klidu a odpočinku v podobě všudypřítomných horkých pramenů onsen jsou hlavními lákadly této největší japonské prefektury.

Datum: 28.03.2019
Autor: Redakce
  • Re: Japonsko na kole – přírodní krásy Hokkaida

Je to krása a velká inspirace. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2019
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nesedíš ty už nějak dlouho doma?!?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No jo, v lednu naposled. :-(

Jsem slíbil panu šéfovi, že se polepším. Ale za dva týdny je Malorka na koloběžkách. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2019
        Autor: Marin7
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné vyjižďky a nej to...

dnes
Jsem pohodový důchodce, nekuřák, abstinent. Jezdím na kole, rád bych se seznámil s ženou podobných zajmu. Třinec a…

dnes
Jsem pohodový důchodce, nekuřák, abstinent. Jezdím na kole, rád bych se seznámil s ženou podobných zajmu. Třinec a…

Hledám: Cyklo vyjizdky, Ostravsko

dnes
Ahoj, hledam nebo klidne dam dohromady pokud bude zajem partu lidi (vek neresim, ja sam jsem dosahl jiz 40ti let…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (17 přihlášených)

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 5.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | včera

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 4.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | 15.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 3.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 07.04.2019