reklama

Pobavilo, potěšilo 151

Jako to co se tu děje je fakt humus, takže toto je preventivní opatření a pokračování tématu, který jsem si dovolil moderovat. (č. 149)
Moc se nechodím nemám tolik času, ale jsou tady podivíni a komouši co si hrají na gura a pak dělají, že jsou svatoušci, prostě hotový komunoxymoroni.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.03.2019
Autor: pepazdepaa
  • Re: Pobavilo, potěšilo 151

Aha!
    A potěšilo tě tedy konkrétně co?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Jak se tady jedna přechytralá osoba snaží bejt zajímavá za každou cenu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2019
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8

Oslí můstek do tvého mazálkova ? ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Víme, že 151. pokračování je už založené?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2019
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dej si pozor, aby ti nepraskla cévka. Vypadal bys pak jako Klaus a asi bys už nic moc nemoderoval. Jestli si myslíš, že do vlákna s tvojím návěštím bude někdo s potěšením přispívat, tak se asi mýlíš.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Tak na to, že sem moc nechodíš máš docela dobrou trefu s tím, že jsi založil téma 149 ještě před tím, než se zaplnilo předchozí...

No a pokud sem moc nechodíš, tak proč vlastně zakládáš a moderuješ povšechná témata a dokonce i s předstihem ?
    Proč si nezaložíš téma "jaké tu ještě nebylo"|( a neumožníš lidem aby si ho v klidu skryli:) , proč bereš ostatním pohodové zavedené téma a děláš v diskusi, na kterou nechodíš neb nemáš čas, bordel ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Ale Pobavilo, potěšilo 151 tu ještě nebylo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2019
      Autor: OVG
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13

No a ne snad? Tolik mínusů - za chvíli z toho začnu mít stejnou frustraci jako Ronda když mu smazali příspěvek a nejspíš si založim svoje Potěšilo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Potěšila není nikdy dost!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Tak já ti tam taky jeden hodím, ať se můžeš potěšit :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak nevím , kolik jich ještě unesu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

Autor: radka

Jdi s tou svou "preventivni" predposranosti ... vis kam.

Delas tu jen bordel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Bože vy jste fakt gumy, ale baví vás to jen co je pravda.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8

Téma ti už zase spadlo pro nezájem až na pátou stranu, tak to oživuješ, co?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

... a bohužel jsi to ty (teď i já), kdo mu pomáhá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

jsou mezi námi exoti ...

Pokus o rekord ve sjezdu Svatohorských schodů na jednokolce se podařil
    https://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/pokus...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2019
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Když se to umí, tak je to brnkačka :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2019
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pobavilo mě oznámení v našich obecních internetových novinách:
    "Na hřišti za Sokolovnou byla po Dětských hodech nalezena zubní protéza. Majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě."

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2019
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Půjdeš?
      :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Doufám, že ses neurazila:-))
        Jsme v pobavilu.
        Jen mi to připomnělo jednu příhodu.
        Byli jsme na nějaké akci v Kremnici, větší společnost, cca 15 lidí. Večer jsme se šli najíst do místní vyhlášené restaurace. Seděli jsme venku, každý si něco objednal a já si objednala krásnou hustou cibulačku. Když číšník přinesl voňavou cibulačku, můj muž odlákal moji pozornost a pravil, hele koukej, černoch v Kremnici. Překvapilo mě to, tedy to, že můj muž vnímá černochy kolem sebe, když má před sebou pěkně propečenej stejk. Ale otočila jsem se, to zas jo.
        V zápětí jsem slastně zanořila lžíci do cibulačky....a vylovila zub. Normální umělý zub na takových těch podivných zakroucených drátkách.
        Přiznám se, navalilo se mi a okamžitě jsem volala číšníka, ať mi přivedou kuchaře. Že tohle přeci fakt nejde.
        No, uklidnili mě včas. Zub mi tam hodil můj muž, držel ho ve svém vlastnictví asi dva roky, kdy čekal na to, až mu doroste kost na implantát, a bude ho moci na mě políčit.
        Vše dopadlo dobře. Otřeseného číšníka a nevinného kuchaře jsem pozvala na tatranský čaj:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Bod+ pro Tvého muže.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.06.2019
          Autor: petrp
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hornický dny jsme obvykle slavili v Hamru v kolibě Jezerka. Můj skladník, starej Vocílka, proslul tím, že druhej den si šel zubní náhradu vyzvednout k tamní uklízečce, která ji pravidelně nacházela ve žlábku WC. Tenkrát byly ještě asfaltovaný. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Němečtí cyklisté žádají o klid v lese plakátem páření zvěře :)

https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kurnik, půl flašky maltskeho vína (pro jistotu 0,7 litru je objem celé :) a hlava se mi točí jak vztekla. Takový stav nemám ani po dvou a půl pivech :))

Už napsat todle mi dalo pěkně zabrat. Už to pít nebudu, dám si radši to ruske pivo s 9 % alkoholu :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Aspoň vidíš, jaké (pivní) slivky u vás čepujou ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ale prdlačky :))
        Zlínská polotmava jedenactka je super. Místní Cisk se ohodnotil pouze slovy "hmm, kozel" :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Zůstaň raději u toho vína, to tyhle jižní národy uměj. Kdysi na Hvaru jsme domaćinovi vyžrali půlku sklepa, měl jsem ji jak z praku, a ráno - nic, v hlavičce jak v pokojíčku. To fakt není jablečnej ryzlink nebo řepná frankovka...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radler
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chutnalo mi víno, co jsme měli z jednoho vinařství v Toskansku. Teď jsme dostali super víno od strýce z Mikulova, to ještě musím zjistit, co to přesně bylo. Ale jinak mi víno prostě nic neříká. Mám radši pivo :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jedno pořekadlo praví: "Ještě se nenašel, aby se nevešel."
    Tak dneska se našel:-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2019
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hezký :-))
      Kde to je ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

U nás:-).
        Jindřichohradecká brána, východní výjezd z centra Třeboně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Má ještě uvnitř nějakou omítku? A ten na první fotce; vypadá, že musel vycouvat. Jo, to není ani pro většinu profíků. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Takovéhle blby bych netrestal, ale musel by to odtud ručně vynosit ven, a klidně by si mohl ze svého zaplatit i pár lidí bez práce :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Vypustit duše!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]

I kdyby je vypustil i u rezervy, tak by mu to bylo houby platný :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jednou jsme vezli destu 3222 matesem ze Strakonic (z generálky) a v Plzni najel řidič pod viadukt ve svatým přesvědčení, že tu trolej podjede. Nakonec radši vycouval, To byla prča, řídit chvíli provoz. :-))) Dneska bychom tam sklidili držkobití.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jel jsem s rovný 4 m vysokou plachtou (tandem) někde přes Ústí a najednou tam kamenný oblouky pod tratí, navíc trolejový vedení a že prý 4,1 m. Ve voku jsem to neměl, v zrcátku to vypadalo všelijak a jen jsem čekal, kdy to začne drhnout.
              No a za viaduktem jsem zjistil, že jsem uhnul blbě, takže ještě jednou zpátky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tam nacouval, a dosud se tam všichni vešli :-)
        Když sundá tu hovadinu na střeše kabiny, tak se tam vejde taky. Aupustit duše taky trochu může.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: bara2
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Hovadiny na střeše trochu odřel, ale to je asi to nejmenší:-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]

5 hodin to trvalo než ho dostali ven a museli na to použít specielní techniku - dolů kola a na nízkém podvalu vytáhnout.
          Nechal bych ho to fakt rozebrat a vynosit v rukách. Příště by hodně zvažoval jestli se vejde.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tady máte a kochejte se:
      https://www.youtube.com/user/yovo68

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2019
      Autor: Aviatik

Potěšilo mě, že už rostou. Začátkem týdne bylo pár žampiónů (pečárek), ale včera a dnes už u cesty opravdové houby, tři modráci a jeden praváček, tak už se to dusí.
    Kdyby nebylo takové horko, tak bych to prošla víc, ale v tomhle počasí jenom to, co uvidím z cesty. A kdoví, jestli tam dál vůbec něco je :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Celopéro malinko jinak :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=N39uwTykTQk

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2019
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

https://www.formule.cz/clanek/37954-wolff-se...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2019
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

http://neviditelnypes.lidovky.cz/fejeton-dobra...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 06:50
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Na můj vkus dost křečovitý humor. Základní nápad dobrý, ale nemá to šmrnc.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 08:46

Tak, zřejmě jako jinde, i tady to chcípá vedrem, tím spíš, že opravdu to nebývá tak často.

Tak jsem si řekl, že si udělám takovej malinkej, interní mejdan.

Vletěl jsem na recepci, a rozhořčeně si stěžoval, že nikdo nezapnul saunu, že od 17ti tam mělo být 90. Na recepci takové děvčátko v zácviku, chudinka to vzala vážně a chtěla to začít řešit, samé to ajnšuldigování, ale já držel nasranej ksicht statečně a dožadoval se alespoň nějakého občerstvení gratis, za utrpenou ujmu..
    Říkám, pivko by to spravilo, ale ledové a sofort. Telefonát na bar, za chvilku přiklusal Michael s pivem.

Jak mě uviděl začal sondovat, o co jde, a když se to dozvěděl, málem zdechnul smíchy.
    Nevím co jí řekl, chudince, ale nejsem si jistej, že jí přesvědčil, že si dělám srandu.

Asi jí budu muset šoupnout Lázeňské oplatky, co vozím jako dary pro domorodce, nebo snad raději Plzeň?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 20:53
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Za tohle by ti měli na pokoji v noci zatopit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 21:30

Soňa i starší dcera se na mě zlobí, jen malá říkala, když je to taková blondcka, řekni si ještě o jedno :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: včera v 21:34
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Paradox je, že sauna běžï, mají to na automat :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: včera v 21:37
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Vtip je to bezvadnej. Ale zrovna včera jsme se bavili s kolegyní, že její dcera vůbec nemá buňky na ironii a sarkasmus, byť její bratr ano, takže to nebude jen výchovou.
      Takže možná je slečna na tom stejně. Někdo má hudební hluch a někdo má hluch na podobné vtípky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: dnes v 08:09
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já si myslím, že byla jen vyplašená a jednala přesně podle pravidla: host má vždycky pravdu.

Viděl jsem jí tam poprvé, ostřílené matadorky by se jen zasmály. Bylo mi jí až líto, ale nešlo to nedotáhnout do konce :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: dnes v 08:34
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Jo, to sedí, takhle nějak jsem si tu tvoji reprezentaci představoval.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: dnes v 09:31
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Nemuselo jít o nějakou vyplašenost, ale spíš se držela pravidel a toho na co ji školili, že hosté si často vymýšlí voloviny a zbytečně prrudí už jen z principu, tak prostě se snažila předejít jakémukoliv problému a stížnosti.

Ještě lepší a vtipnější je přijít na nějaký úřad, policii, pojišťovnu a pod. chtít něco řešit a začít s ironií, sarkasmem, nadsázkama a nějakým svým humorem :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: dnes v 10:52
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Na úřad se mi nikdy nepodařilo příjít s humorem, vždycky jsem nasranej, tak še řeší Soňa.

Ale baví se všichni, ráno jsem potkal ředitele, a ptal se, na kolikátou má nechat roztopit saunu, nebo jestli mi stačí ta venku.

Prý 33, ale teploměr ukazuje 38, prý podobné to bylo naposledy v 47mém. Ty vydlážděný plochy z toho dělaj pec.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 11:04
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

S tím smyslem pro ironii to nemusí být jen vrozeností či nějakou výchovou. Problém prý mají lidé, kteří v době vyváření tohoto citu žili v cizojazyčném prostředí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: dnes v 10:41
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Je to dané zvyklostmi národa. V Anglii se bez toho neobejdou tak, že prodejci pro USS byli specielně školeni, aby se svému britskému humoru vyhli. V manuálu měli napsáno - amíci ironii nechápou a sarkasmus je uráží.

Tady těžko hledat nějaký národní rys, Porůří je strašně multi-kulti, tak je to adi kus od kusu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: dnes v 11:08
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Tak ono se stačí podívat na popularitu Monthy Python nebo České Sody, , hodně žen se na to podívá a vůbec nechápe o co jako jde :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: dnes v 12:22
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Těžko říct, jak to s tím smyslem pro humor, ironii sarkasmus vlastně je. Ten cit se předpokládá na straně vysílače nebo na straně přijímače?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: dnes v 12:50
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Strana přijímačky nebo přijímače ? :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: dnes v 13:09

Když vyzvu dívku k tanci a ona bude jako dřevo neb nemá smysl pro rytmus, čí je to problém?

(Viděno současnou inkluzní optikou tak můj, protože ji tím uvádím do nepříjemného stavu.)

S tím humorem je to stejné. Chtít v současných vedrech saunu je s největší pravděpodobností vtip.
          Když jsem dneska při pause prohlásil, že si asi uvařím grog, nikdo nepředpokládal, že vytáhnu flašku rumu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: dnes v 13:09

Hm, pokud ti dívka řekla, že neumí tančit a šla až po tvém naléhání, pak je to problém tvůj. Nerozpoznals, že si nedělá kozy, ale myslí to vážně :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 13:22
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Kdybych byla číšnice a někdo po mě chtěl v těchto vedrech grog, tak mu ho přinesu a přidám k němu ohříváček:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 13:26
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A proč by sis nemohl uvařit grog?
            Velké množství lidí si vaří čaj a kávu, teplota uvařené vody bude nejspíš pro všechny steujná, jak pro tvůj grog, tak moji kávu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 13:29

Pití horkého čaje a kávy je v některých kulturách součástí boje proti vedru :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: dnes v 13:32

Já proti vedru piju teplou Colu. Jde o přebíjení strašného zážitku ještě horším...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: dnes v 13:51

Já si dávám teplý pivo. Všichni se diví, a teď už konečně vím, proč to funguje :-) :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: dnes v 14:04

Na vedro byl/je kvas.
                  https://cs.wikipedia.org/wiki/Kvas
                  První lok je "na šavli", další jsou v pohodě ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: dnes v 14:04

Kávu zrovna popíjím. Sice o hodinu dřív než by se slušelo, ale v takovém vedru padají konvence. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: dnes v 14:08

No právě:-))
            Mám ráda, když pokus o humornou situaci dopadne na straně přijímače na úrodnou půdu.
            Osobně bych v této hypotetické situaci ocenila recepční, která by bez mrknutí oka a s pukrletem odvětila.
            Ano, pane. Všechna vaše přání, jsou nám rozkazem. Vaše pivo zdarma, jsem Vám nechala naservírovat do naši plně vytopené sauny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 14:05
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

No, to by jistě neudělala žádná, zázraky ae nedějí. Ale, taky žádná z těch co znám, by to nespolkla i s navijákem a požadavek na kompenzaci by, se tedy nekonal.

Tady se teď na téma "sauna" baví všichni, a holku asi poslali koupit semtele.

Pohoršení, jak už je tradicí, se koná o 600 km luftem dál.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: dnes v 14:15
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Nojono... když o těch 600 km luftem dál holt nejsi platícím hostem, jehož vtipy se bavit je povinností... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: před 8 minutami
                Autor: Ifča

Dobře to dopadlo. tak to patří sem, neuvěřitelné

https://www.novinky.cz/krimi/508794-po-prazskem...

Scéna jako z grotesky se odehrála v sobotu na Pražském okruhu. Před stojící policejní hlídkou totiž projel neřízený odpojený obytný přívěs. Než stačili policisté zasáhnout, přívěs se odporoučel do odstavného pruhu, kde naboural auto, od kterého se odpojil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 12:34

Nic nového pod Sluncem. To už přeci dávno zvládl Nick Twisp v Berkeley :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: dnes v 15:39

Technika jde mílovými kroky kupředu - inteligentní přívěs, sám se chtěl zase připojit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: dnes v 16:04

Tak nevím co mě doma čeká, jsme si vyfotili teploměry, Perla teda fakt vede...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: před 9 minutami

resizer to nějak donršil, adi muje taky horko

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: před 8 minutami
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistika okolí Prahy i dál

včera
Ahoj, našla by se cykloparťačka pro výjezdy z Prahy ven do středních čech? na pohodu.

Hledám: společně a s úsměvem

včera
Ahoj, hledám parťáka na kolo i pro život. Mám ráda přírodu a pohyb a ráda čtu.Eva 47, Brno

Hledám: Parťačku na společné vyjížďky

23.06.2019
Ahoj hledám parťačku na společné vyjížďky na silničním kole ... Já 47/172
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (23 přihlášených)

Za ruskou a borůvkami – trek národním parkem Urho Kekkonen

Národní park Urha Kekkonena /Národní park Urho Kekkonen/ Národní park Urha Kekkonena /finsky Urho Kekkosen…
šíp | 11.06.2019

Brecon Beacons – Velikonoce na horách (2019)

No na horách – nejvyšší kopec má jen necelých 900 m, takže spíš taková Českomoravská krabatina než Krkonoše.…
cyklo-poustevnik | 24.05.2019

Expedice Polsko 2018 – boj se severním větrem

Pro letošní expedici jsme si vybrali cestu k moři po známé cyklomagistrále Odra - Nisa. Fogin s Čívrsem, i…
ondrapisklak | 24.05.2019