reklama

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava
Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už dopředu jsem věděl, že toho moc nenajezdíme. Holky si budou po cestě povídat a Láďa má špatný kyčelní kloub. A protože na mě bylo, jako vždy, vymyslet trasy, začal jsem přemýšlet, co s tím,…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.01.2019
Autor: Stanley58
  • Re: Pocta Christianu Battagliovi

Pan Battaglia zemřel zcela stylově a je třeba mu závidět.
    Díky za krásný popis výletíku, možná ho také zkusím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zájem o pokračování by byl - tedy ode mě určitě!
    Hezky napsané :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Oprava: Tohle je správná fotka na úvod.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já si říkala, že o té kapličce mluvíš v článku jinde.
      Pěkné povídání a v těch tropech parádní výkon.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

933 000 km je až neskutečně obrovská porce a pro mno z nás říše snů. Určitě si pomník a úctu zaslouží.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Více fotek na:

https://stanley1958.rajce.idnes.cz/Pocta...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2019

Tak tohle bylo moc pěkný počtení, velice mi sympatický styl - a určitě i parádní jízda. Navíc jsem se dozvěděl něco nového a zajímavého a za to díky. Občas jezdím za spolužákem přes Nahošín, a to je jen kousek od Bratronic - tak bych si taky mohl jednou udělat zajížďku... Volyňský kraj znám, chodil jsem tam do školy. Dodnes mě mrzí, že jsem tam s sebou nebral kolo. cyklistika mě chytla až po škole

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2019
    Autor: JohnyB

Na Sicílii jsem projížděl sedlo cca 1630n/m a vzpoměl jsem si na tvůj článek.Možná to má s jeho původem souvislost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2019
    Autor: jarpal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je to dost pravděpodobné, když pocházel z italského šlechtického rodu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.10.2019

Již dříve jsem o Battagliovi bavil s jedním cyklistou,také již důchodcem,který jezdil etapové závody.Jednu jeli s Duklou na trening a někde potkali tři dědky na kole.Bavili se,že jezdit 300km tři dny po sobě,že už je v jejich věku hodně.Brali to s úsměvem,a když je během treningu několikrát potkali tak nechtěli věřit vlastním očím.Ale,kžyž končili trenig a oni pokračovali jen s obdivem zírali.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2019
        Autor: jarpal
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (11 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019