reklama

Expedice 116 Novohradské hory

Motto : Když se na něco hodně těšíme, tak se to většinou pos... (nepovede).
Ale tohle není tento případ. I když začátek tak vypadá. Letošní Expedici jsem začal opět plánovat za dlouhých zimních večerů. První otázka zněla: Kam? Napadlo mě, že by nebylo špatné navázat na naši úplně první šumavskou…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.11.2018
Autor: Stanley58
  • Re: Expedice 116 Novohradské hory

         

    No konečně se tu objevilo zase nějaké cestování.
    Máš to hezky sepsané.
    Ještě kdyby bylo nějaké foto ...
    Je pěkné, když funguje sousedská výpomoc.
    "žádám celou rodinu o nástup před barák" ... ano, musí to být rozkazem!
    My jednou dojeli z domova k moři a nazpět, při vjezdu do obce jsem si tehdy posteskla, že nám nikdo nepostavil slavobránu.
    Ať se podaří zbývající nej body!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2018
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Expedice 116 Novohradské hory

           

      Ano foto bude, jenom se musím dostat k tomu správnému počítači, který momentálně okupuje manželka a ještě musím zapřemýšlet, jak dát odkaz na rajče. Ale mezi námi: je to rajče, Stanley1958 v uživatelích a je tam asi 80 fotek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2018
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Expedice 116 Novohradské hory

           

      https://stanley1958.rajce.idnes.cz/Expedice_116/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2018
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice 116 Novohradské hory

         

    Moc hezky napsané, pěkně se to čte. Ač z opačného kouta republiky, máme Novohradské hory a okolí moc rádi, snad se tam ještě někdy vypravíme.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2018
    Autor: aila
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice 116 Novohradské hory

         

    Pěkné počtení, konečně zas něco jiného než elektrokola :-)
    V Novohradkách jsem byl před lety, je to pěkné místo. A jak jsem to četl hned mi to vyplavalo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2018
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice 116 Novohradské hory

         

    Pěkné počtení, určitě to byl zajímavý výlet, I v jednom (částečně) se dá zažít zajímavé dobrodružství - taky to znám

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2018
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024