reklama

dobré světlo na kolo

Potřebovala bych poradit dobré světlo na kolo. Budu jezdit jak na cyklostezkách, tak i v lese. Na cyklostezkách cca 20-25km/h v lese podle terénu cca 10-15km/h. Cena do 1000,-.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.08.2018
Autor: Jana41301
  • Re: dobré světlo na kolo

         

    https://www.nakole.cz/diskuse/25162-svetlo...
    https://www.nakole.cz/diskuse/25192-silnicni...

    Číst už budeš sama? Obě vlákna hned na první straně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2018
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: dobré světlo na kolo

           

      Tyto články jsem četla a moc mi neporadili. Ještě bych měla dodat, že se týden možná 14dní budu pohybovat převážně po cestách kde nebudu mít možnost dobijení baterií, maximálně budu mít možnost dokoupit v nějaké malé vesničce AAA baterie.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2018
      Autor: Jana41301
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dobré světlo na kolo

             

        Nějaké světlo na 18650 aku?
        A dva náhradní s sebou. Nebo power banku.
        Kolik toho plánuješ najezdit za tmy. Aku ve světle vydrží 8 - 10 hodin na nějaký rozumný režim, při kterém se ještě dá jezdit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2018
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dobré světlo na kolo

               

          Vidím to tak na 2-3hodiny denně.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2018
          Autor: Jana41301
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dobré světlo na kolo

             

        O světle na mikrotuzky můžeš uvažovat, pokud chceš blikacku. Jestli ale chceš světlo, se kterým uvidíš, tak jednoznačně články 18650. Jeden ve světle, k tomu pár náhradních - dá se vykuchat třeba ze starší baterie do ntb.
        Nebo powerbanku. Malejjarda to už ostatně napsal.

        Za mne Fénix bc25r nebo raději bc21r - tam se dá článek rovnou vyměnit. Speciální nabíječka netřeba, stačí jakákoli s microusb.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dobré světlo na kolo

             

        Světlo na 3A baterie je nesmysl, to je akorát na to abys byla vidět a nepřerazila se o kandelábr. Je potřeba mít světlo alespoň na 2A baterie nebo ještě lépe na výkonnější.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2018
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: dobré světlo na kolo

               

          světlo na 3A jsem kdysi měl, všichni mi tvrdili, jak báječně je mě vidět. a docela jsem i viděl než kolem občas projelo auto a pak jsem chvíli neviděl nic. pak jsem si málem rozbil držku, když jsem jel přes třicet po rozestavěné dálnici a byl tam 30cm schod dolů, který jsem teda neviděl. aspoň, že nebyl nahoru :-D
          týden na to jsem potkal v dědině za zatáčkou, kterou jsem jezdil poctivých 50 km/h srnu, minul jsem jí o fous a docela to rozdýchával.
          takže jsem koupil čelovku od fénixe, abych pořádně viděl.
          dva měsíce na to jsem si málem rozbil při nočním sjezdu po štěrkové cestě v lese hubu o zavřenou závoru. a pak už jsem koupil aspoň 200 lumenové světlo na řidítka. teď už jsem na 1500 lumenech a přijde mi to za mokra jako bludička :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.09.2018
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: dobré světlo na kolo

                 

            Znám, také jsem si myslel, jak to světlo v noci krásně svítí, než jsem potkal tu jedinou díru v té silnici a letěl a letěl.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.09.2018
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: dobré světlo na kolo

                   

              dlažební kostka uprostřed jízdního pruhu taky není špatná věc :-D

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.09.2018
              Autor: Bruca
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dobré světlo na kolo

           

      Já používám řadu let Convoy S2+. Trochu slabší jde koupit i v Praze: http://www.led-expert.cz/ledshop/eshop/13-1-LED...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2018
      Autor: Kolbaba71
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dobré světlo na kolo

         

    Skoro to vypadá, že by jsi potřebovala nějaký kvalitní set dynamo-světlo, to by jsi ale musela utratit víc než 1000 kč...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: dobré světlo na kolo

         

    No a co něco takového http://www.luxo.cz/podle-vyrobce/solight... ?

    Mám podobné nabíjecí světlo, které používám právě když mám v plánu delší trasy a nechci řešit baterky. Je to balení s čelovkou, ta se ti možná taky bude hodit. Nejenom na to kolo. Čelovku využiju daleko více než samotné světlo na kolo. Ale tu jsem kupoval už dávno.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024