reklama

Cyklistický návod k východní Evropě

Letošní léto jsem strávil krásným výletem kolem východní Evropy: Karpaty - Černé moře - Pobaltí - Petrohrad - Nordkapp a přes Norské hory a fjordy zpět. Tady: http://putovanikolem.cz mám deníček s turistickými fotkami. Ale napadlo mě zde se podělit i o technikálie kolem cestování, protože pro mě…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.08.2018
  • Re: Cyklistický návod k východní Evropě

Vzal jsem to jedním dechem, moc zajímavé, web projedu večer.
    Jedna jediná technická poznámka, moc mě rozesmálo slovní spojení pravý lososový kaviár :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, poznámky se mi hromadily cestou a když jsem to sem hodil, bál jsem se, že do konce se nikdo neprokousá...

S tím kaviárem dík za gastronomické doplnění, ale sám jsem se při obohacení cyklistické diety dostal nejvýš k červenému lososovému a nestěžoval jsem si.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Parádní okruh, i když na první pohled trochu zvláštní vzít to na Nordkapp kolem černého moře. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: MarekD
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, když tě netlačí čas omezený dovolenou, dají se podnikat různé cesty...
    Pěkně si to na Nordkap objel :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vynikající! :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nádhera. Děkuji.
    Loni jsem se otáčel těsně pod polárním kruhem, a to jsem si myslel, bůhví kolik jsem toho nenajel. A protože tvůj článek ještě neexistoval, tak jsem se pobaltí trochu zalekl a jel jsem nakonec jen Švédsko a Norsko (a Německo).
    Těchto informací není nikdy dost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2019
    Autor: Martin111

Kolem Baltu jsem potkal jediné výraznější nebezpečí - zvolit si třeba v Polsku cestu proti větru.

Moje trasa byla taky částečně výsledek zaleknutí: ještě před pár lety musela být krásná trasa kolem Černého moře dokola, ale loni už jsem se z Ukrajiny přímo na Kypr a do Erdoganova sultanátu neodvážil. Tak jsem z Oděsy uhnul trochu na sever...

A cestou jsem pak sám potkal pár výrazně odvážnějších - třeba přímo na Nordkapu postarší manžele, kteří přiletěli letadlem přímo z frankofonní Kanady, mířili na kole do Španělska a oblečením a výbavou byli připraveni právě na to Španělsko. Když se polárně ochladilo, prý v kraťasech a svých jediných lehkých bundičkách přespávali ve vchodu do banky v Honingsvagu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2019
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

včera
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

225 cyklistů (16 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019