reklama
Město: Praha

Do práce na kole - jaký batoh?

Ahoj,

jsem cyklistka z Prahy a každý den jezdím trasu Karlín-Pankrác. Chtěla bych poradit, jaký batoh si pořídit. Nicméně už jsem trochu hledala a mým požadavkům skoro žádný batoh neodpovídá.
1. pohodlný, vyztužená záda, členění, kapsy
2. min 20l - vozím jídlo na celý den v krabičkách + věci na cvičení, kam jedu po práci (prostě hodně krámů)
3. nacpu tam 15" notebook
4. nesportovní vzhled, aspoň trochu designový, protože se v práci převléknu a když potom chci s batohem během např. polední pauzy jít a mám na sobě zrovna šaty atp., vypadám jako kašpar

Chápu, že požadavky jsou náročné, ale znáte nějaké batoh, který jim odpovídá? Nebo jak byte to řešili vy?
Našla jsem hodně stylových batohů, ale mají např. plnění vrchem a nedokážu si představit, jak se v něm 5x denne přehrabuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.07.2018
Autor: ANYS23
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    nejlepší batoh budou brašny na kolo :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Ty bych pak musela sundat a tahat v ruce :(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2018
      Autor: ANYS23
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Popruh přes rameno je skvělá věc ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Kabelka se ti do brašny určitě vejde taky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Nosič s košíkem a do něj libovolný „necyklistický“ batoh.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2018
        Autor: JendaH
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Asi všechny schopné malé sportovní batohy mají plnění vrchem. Dá se na to zvyknout a hrabat se v tom tak, aby z toho nevznikl chumel. Je to věc zvyku.
    Tvým prvním 3 požadavkům vyhoví spousta sportovních dobrých batohů. Poslední požadavek to torpéduje a myslím, že definitivně. Já bych si koupil sportovní batoh a prostě ho nosil, jako mnozí ostatní i k šatům. Ostatně kostičkovaný batoh s blbými popruhy, ale in, se k šatům nějak hodí? Problém je sako, ale k tomu nejde žádný batoh. Pokud ti batoh k šatům vadí, tak si nech v práci kabelku a v poledne jdi s ní.
    Já vozím většinou jen malou brašnu nahoře na nosiči. Ale tam dám jen minimum věcí. Když toho musím pobrat víc, beru si sportovní batoh.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    No, po pravdě nevím jak je Tvá trasa dlouhá.
    Na cokoli nad 20 min dávám přednost brašnám.
    Pokud chceš batoh 20 litrů a víc, vidím to na krásně zpocená záda.
    Nicméně - pokud to opravdu chceš...
    (a nečekáme na nějakou reklamnu)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Autor: cibi
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      no a píši do druhého příspěvku... to kdyby to byla nevhodná reklama aby se to lépe smázlo.
      Osobně z pochybného patriotizmu a fandovství doporučuji Brněnskou Gemmu.
      http://www.gemmasport.cz/obchod/male-batohy/
      projdi si obě strany.
      osobně doporučuji na základě vlastních zad
      http://www.gemmasport.cz/produkt/male-batohy...

      pro porovnání - Deuter Trans-alpine 24 není tak šikovně udělaný.
      A ta Gemma... podle mého zvrhlého gusta je krásná.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2018
      Autor: cibi
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Dvacetilitrový batoh bývá už vyšší a při sklopenějším posazu na kole to koliduje s přilbou při zakloněné hlavě. Velký batoh na zádech na kole je hodně nešikovný.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Z Karlína na Pankrác, nejkratší cestou tak 20 minut

      takhle:
      https://youtu.be/jjiVIE71ZQ4

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2018
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Obávám se, že tohle všechno moc dohromady nejde a stále to bude velký kompromis a velké ústupky z požadavků.
    Sportovní a společenské oblečení, sportovní vybavení a kancelářské vybavení, cestování na kole a na to všechno jeden velký přepravní batoh co se bude hodit pro všechny účely je myslím dost velký nesmysl, tím víc pro holku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    A co nějaký žebradlo z téhle kolekce:
    https://www.google.co.uk/search?q=krajkov%C3%A9...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    A což takhle nějaké prostorné obyč. 2-brašny na nosič + prázdný fešný kufřík/batoh patřičně ochráněný proti poškození pod kumicuk na vrch? V práci jen překlopíš obsah brašen do toho nesportovního designového zavazadla se kterým budeš přes den pobíhat, a brašny buď necháš na kole nebo vezmeš s sebou a šoupneš někam pod stůl. Před cestou zpět domů pak postup opačný. To mi přijde jako nejjednodušší řešení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      How stupid of me! Ten elegantní batůžek/kufřík si přeci můžeš nechávat v práci a na kole ho vůbec sem a tam přetahovat nemusíš. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2018
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Já takhle řešila, že mě z kabelky bolí záda (má-li se tam vejít rodinný nákup). Zkus kategorii studentských batohů - vybrala jsem něco na tento způsob: https://www.batohy-online.cz/batoh-dakine...
    Modní policie by asi plakala, ale záda jsou spokojena. Batoh má kapsu na notebook, vejde se tam A4, a sem tam i nějaké to plavání/kecky a tak... Jo a na kole mám košík vepředu i vzadu, batoh se vejde do obou ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2018
    Autor: evcas
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Na vyzkoušení mají tuhle značku obchody pro skejťáky ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2018
      Autor: evcas
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Používám brašny na kolo. To co popisuješ mám v tašce plátěné. Tu tašku i s obsahem dám do těch brašen. Přijedu do práce a tu tašku s obsahem z brašny vyjmu a du do kanclu. Když jedu někam ven tak tu tašku s obsahem vrazím do tašky na noťas. Zkoušel jsem chvíli jezdit i s batohem ale v tom hicu je to na prd. Takže jsem zvolil takovéto řešení. (jo tu brašnu na notbuk mám v práci ve skříni.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Zdravím, já používám tento Specialized BASE MILES, design je pěkně vymazlený ale je trochu menší než 20l. Jsem s ním spokojenej:)

    https://www.nevix.cz/specialized-base-miles...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2018
    Autor: KamilJede
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Ohavnost za 3 tisíce. :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2018
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Ale trpělivě si počkal :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Jj, Kamil jede...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Jedině Deuter!
    Zdejším vědeckým pracovníkem bylo vyzkoumáno, že Deuter na zádech cyklistky dělá ze "dvojek" "trojky"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2018
    Autor: AV
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Škoda, že sem moc nechodí, bejvala s ním sranda, s mlaďochem. :-))
      P.S. Ale uniklo mi, že měl něco společnýho s vědou. 8-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2018
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        O kom je řeč?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Neříkej, že ti unikl jeho návod jak musí biker naložit s každou novou věcí, aby správně fungovala :o)))
        Docela by mě zajímalo, jestli to ještě praktikuje :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

               

          Ach ten Alchajmr, to je někdy neštěstí! Fakt unikl. :((

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.09.2018
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

               

          no, to mi uniklo. Můžeš prosím dohodit link nebo alespoň volně citovat?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2018
          Autor: cibi
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

                 

            Fakt si to nepamatujete?!?
            Zkrátka v každé nové věci je nutné se pomilovat :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.09.2018
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Ahoj, já jezdím do práce roky na kole. Vlastně nejen do práce. A pokud možno vždy z brašnou/nami. Kup nějakou samostatnou co se zavěsí na nosič. Nosí se jako taška v ruce nebo některé mají popruh. Do batohu se tolik nevejde, potí se záda atd.
    Když jedu na 29" kde nemám nosič tak vozím (na větší výlet) batoh. Ale není to ono, do batohu, svačinu, bundu duši atd.... Není nad brašnu/y.
    Používám 100% nepromokavé brašny.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2018
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Já na 29ce nosič mám, kdepak něco tahat na zádech :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2018
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Tenhle týden jsem potřeboval převézt půjčený foťák, tak jsem ho vezl v batohu (*) aby byl co nejvíc jako v bavlnce. Fakt nechápu proč bych měl jezdit s batohem, když mohu jezdit s brašnami. Vypnutý noťas v brašně přežije, mikina a bunda do deště taky.

        (*) - Deuter AC Lite 18, při pěší turistice funguje skvěle

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2018
        Autor: petrp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

               

          Protože pečeš na imidž.
          Vsadím se, že ani nemáš kérku :_)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.09.2018
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

                 

            Na chlapech se mi to nikdy nelíbilo, na ženských občas, hlavně když to začalo být v módě. Dneska, když je kde kdo potetovaný, to ztratilo kouzlo.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.09.2018
            Autor: petrp
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

                 

            Ty jí máš? Pošli nám obrázek, prosím :D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.09.2018
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Podívej se (pro inspiraci) sem:
    https://www.cyklobazar.cz/batohy-brasny-nosice

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2018
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Ahoj,

    i když je to delší dobu, rád bych reagoval.

    1) jaký batoh jsi nakonec vybrala?
    2) proč jsi chtěla 20 litrů, když to je málo hned na první pohled z tvých požadavků?

    Děkuji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2019
    Autor: Dr.Zelenka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      To je opravdu málo na cestu do práce. Myslím, že rozumný objem je takových 30 až 40 litrů a pokud dělá horského nosiče, tak alespoň 80.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2019
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        Neruš a počkej si na odkaz na ten NEJ batoh :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2019
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

             

        V Tatrách na vynášku používají dřevěnou krosnu. Ale ta je na kolo nevhodná.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2019
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

               

          A co takhle nůši? Má to pevná záda s odvětráváním, je to neokoukané a stylové a vejde se do toho i ten notebook i weekendový nákup. Já myslím, že to je skvělá volba.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.03.2019
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Když už to někdo zase vytáhl, nedávno mě zaujaly batohy tohoto typu, je to batoh a má to háčky pro zavěšení za bok nosiče.
    https://www.basil.com/en/b-safe-backpack...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2019
    Autor: xtonda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

           

      Na ortlieb brašny jdou koupit popruhy na nošení na zádech a kapacity jsou tam od 10-12 předních brašen do 35l zadních. I tudy by se to dalo.
      Podle mně je batoh na zádech, natož naložený, při jízdě na zábradlí šílené zlo. Zkusil jsem to do práce kdysi 20km tam a 20km zpět. Nějaká ergonomie je pak podle mně už zbytečný a drahý parametr.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2019
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Řešil bych to nosičem a " designovou s nosičem integrovanou" brašnou :)

    Ortlieb takových čičurinkových brašen pro " nekašpárkovatost" nabízí mrak, navíc jsou zaručeně voděodolné což většina designových báglů jen předstírá...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2019
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Jak velké jsou reálně ty kapsy na notebook? Je tam psáno jestli 14,5 a notebook má 15. Vejde se tam, nebo to bude hodně přemlouvání? Batoh se mi ale moc lííbííí

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2020
    Autor: Turojan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Mám klasický školní batoh. Více než 4 roky. Jeden černý a druhy šedivý (natolik mě zaujal, že jsem si koupil hned dva a dobre jsem udělal, musím říci...). Maximální spokojenost. Kapes a prostoru hafo. Batoh je vysoce odolný a prakticky nezničitelný. Z pevného materiálu. Dostává ode mne neskutečný zápřah každodenním nošením všude a vseho a odnosi naprosto nepředstavitelné náklady. Do práce s ním na kole dojíždím denne v jakémkoli počasí. Po ctyrletem testování mohu doporučit.

    https://www.papirnictvidaubner.cz/detail/140698...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2020
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Cos nakonec vybrala?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2020
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole - jaký batoh?

         

    Ahoj, to je težké doporučit, každemu vyhovuje jiný typ, tvar batohu, já třeba jezdím s batohem co má 30l objem a je určený na turistiku a nemám problém, ale nejspíš když si jej vezme někdo kdo nemá dva metry jako já problém mít bude. :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2021
    Autor: DanV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024