reklama

Xiaomi Scooter - výměna pneu

Prosím poradil by mi někdo, zda jde reálně v "pohodlí domova" vyměnit plnou pneumatiku na tuhle koloběžku? Už s defektem jsem musela do servisu.. nicméně ted jsem si objednala bezdušové pneu, ale už od pohledu jsou menší. Má někdo zkušenosti? Na youtube jsem teda téměř nic nenašla :(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.07.2018
Autor: kacija
  • Re: Xiaomi Scooter - výměna pneu

zde foto pneu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Na koloběžku to neznám, ale na vysokozdvižný vozík se plné gumy lisovaly.
      To ti asi nepomůže :-)

Ale podle tvaru patky by měly jít snad normálně nazout. Lehce nablemcat třeba sprchovým gelem, nebo jiným nemastným lubrikantem a s trochou násilí to musí jít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tyhle malé průměry se hrozně blbě mordují, osobní zkušenost s koly sněžné frézy, doporučuji přenechat trápení servisu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: miro5
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Asi to tak dopadne, ono to opravdu nejde nasadit. Ještě jsem teda našla návody, nahřát pneu v mikrovlnce, ale nevím, zda se do toho chci pouštět. :D A ideálně nějaký cyklo servis? nebo autoservis? :D Právě s prasklou duší jsem byla ve dvou servisech, v tom druhém to nakonec nějak zvládli, ale říkali, že na tohle nejsou vybavení, tak právě netuším, kam s tím vlastně můžu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nez mikrovlnku, tak bych nechal gumu v tomhle pocasi poradne prohrat na slunicku za oknem.Tim se urcite nic nezkazi. I kdyby jen malo, tak zmekne.
          A pri navlikani protilehlou stranu dusledne do zlabku rafku (pokud ma). Nechci te podcenovat, pisu to obecne - nekdo to jen pretahne pres rantl a pak se divi, ze je patka moc tesna a nejde navliknout. A mazat, necim co klouze, ale vyschne.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: ronda

Já jsem je měnil a jde to. Hod je do horké vody, ať změknou. Pak už jenom silného chlapa, a je to. Trochu síly to chce, ale nic extrémního.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky moc! Je fajn slyšet, že to skutečně jde!! :D
      Jinak já na to rozhodně sílu nemám. Ale tatka mě zachrání. Díky moc! :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2018
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

dnes
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
včera
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018