reklama

Sun Trip 2018 (Lyon - Kanton)

Před pár dny odstartoval další ročník z Lyonu (ostrý závod z Chamonix), jede se do Kantonu v Číně na 12 000 km, takže opravdu epic jízda, limit je 100 dní. Většina závodníků jede severně od Alp (zbytek to bere přes Balkán) a zrovna dneska už někteří z těch severních dorazili do ČR, tak pokud by jeli kolem vás, tak jim zamávejte :). Tady je živá mapa http://race.thesuntrip.com/en/

A jede opět i Michal xChaos Polák, tentokrát má docela pěkně postavené polo-lehokolo od cargobikes.cz, co jsem koukal, tak mu to jezdí, ale měl trochu problémy s uchycením panelů, které ještě dodatečně cestou vyztužoval. Ovšem i tentokrát ten závod pojal po svém a bere to jako jediný přes Švýcarské Alpy (výšlap na Furka průsmyk), Lichtenštejnsko a Tirolsko, takže už je docela vzadu :)
Jeho stroj:
https://youtu.be/nOUIFN5V2uw

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.06.2018
Autor: vlákno
  • Re: Sun Trip 2018 (Lyon - Kanton)

Tak xChaos jede úspěšně, ne sice na špici, ale ani zadaleka ne na konci celého pole závodníků - viz race.suntrip.com - právě přejíždí z Ukrajiny do Ruska a míří směr Kazachstán.
    Nejzajímavější byl jeho průjezd Alpami. Zatímco ostatní závodníci se rozdělili na "seveřany" a "jižany" on jediný je directisimou přímo východním směrem, přes Furka pass a další švýcarské pasy až do Rakouska, kde využil skvělých rakouských cyklostezek podél řek, zejména podle Dunaje. Takže, ač jel na začátku relativně pomaleji než seveřani, díky kratší trase se s nimi sešel kdesi na úrovni Slovenska a Ukrajiny. Po vjezdu na Ukrajiny měl nemilou příhodu s nějakými lupiči, kteří ho zbili a vzali mu cca 500 Eur z peněženky. Po této příhodě jedou i ostatní přes Ukrajinu a Rusko po skupinkách...
    Další info též na jeho twitteru https://twitter.com/ArachneLabs

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2018
    Autor: XPola
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sun Trip 2018 (Lyon - Kanton)

Není to ten, co už tam chtěl vloni nebo předloni, na vlastnoručně dobastlené rachotině s olověnými bateriemi?
    Pravý levoboček Járy Cimrmana?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2018
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (25 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018