reklama

objednávka na Wish

Zdravím ,na jaře mě čeká nová baterka.Brouzdám a narazil jsem na Wish na tyto baterie: lion 6x 18650 4800mh za 235kč,nebo 4x 9800mh za 71kč bez dph.Nemáte někdo zkušenosti s tímto obchodem? Podle těch cen se to zdá podezřelé.Děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.06.2018
Autor: hedcan
  • Re: objednávka na Wish

         

    Ahoj, nejen cena, ale hlavně kapacita baterií je podezřelá. Reálná maximální kapacita baterií 18650 je 3500 mAh, která dokáže dodávat celkem nízký proud okolo 7A. Solidní baterie umí 3000 mAh a vybíjecí proud 15-20A. Cena takové baterie začíná okolo 100kč za kus.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednávka na Wish

           

      Děkuji, také se mi to nějak nezdálo . Ale ta cena láká!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2018
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: objednávka na Wish

         

    Podvod. Nekupovat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednávka na Wish

           

      Děkuji tak nějak jsem si to sám myslel ,že to bude nějaká levárna.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2018
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednávka na Wish

           

      Tak Vám musím dát za pravdu , že je to podvod. U kamaráda se mi dostali do rukou baterie z wisch 8500mh a ty jsou lehké jako pírko .Zkoušeli jsme je zatížit halogenkou 12v 55w a proud rychle klesal žárovka postupně zhasínala.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2018
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

665 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024