reklama

Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

Nordkalottleden (švédsky; česky Cesta Severní Kalotou, švédsky Nordkalottleden, norsky: Nordkalottruta, finsky: Kalottireitti) je značená turistická stezka v polární oblasti v severských zemích, v oblasti Severní Kalota. Cesta má celkovou délku 800 km a leží podél hranice Norska, Švédska a Finska.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.05.2018
Autor: šíp
  • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

         

    nedávno jsem si udělal filmový půlmaratonek sledování seriálu Půlnoční slunce. Celkově to byla docela pitomost ale ty záběry na krásnou krajinu země Sámů. Dík za povídání a za fotky. :-) Povedený cestopis.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

           

      Krajina je tam opravdu nádherná, však jsme jí taky naprosto propadli...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2018
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

         

    Pěkné počtení, krásné fotky.
    Ale při představě toho mytí v horské bystřině jsem mrzla i v dnešních skoro 30° :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

           

      Mytí až tak hrozné nebylo, mnohem nepříjemnější byly brody řek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2018
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

             

        Jo, to jsem si také říkala, že bych asi na druhé straně vylezla s dvěma rampouchama místo nohou :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

               

          Však jo :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.05.2018
          Autor: šíp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

         

    Jupí!!!
    Přečetla jsem už včera, ale než jsem vyhrabala heslo pro přihlášení (mám totiž přeinstalovaný počítač), tak mi to chvíli trvalo. Těsím se ma celý cestopis. Vím, že je na webu, ale není nad to přečíst si papírovou verzi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2018
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

           

      S tím heslem to znám :-)
      Cestopis máš už vytištěný, a počítám, že v pátek ho odešlu. Neposílala jsem ho dříve, protože jsem si nebyla jistá, zda jste už nevyrazili na dálkový cyklo vandr.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2018
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

         

    Vynikající! Ty fotky jsou přímo náladové! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024