reklama

všeobecné informace o motoru Bafang MaxDrive

Jestliže zvolím přípomoc 0, jak je potom zatíženo šlapání? Dává motor určitý odpor při šlapání nebo je šlapání bez jakékoli zátěže? Může mi někdo odpovědět?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.05.2018
  • Re: všeobecné informace o motoru Bafang MaxDrive

Na 0 není při šlapání citelný odpor. Já jsem bez protivětru na rovině schopen jet 40 km/h a dlouhodobě více než 30 km/h.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2018
    Autor: Krumpy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

.....díky. FS

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj tak taky tady něco napíšu k motoru bafang maxdrive mám najeto cca 2000km zatím velká spokojenost.Při vypnuté připomoci 0 mi to klade znatelný odpor při šlapání projel sem se s boschem a yamahou je to jiné lehčí menší odpor ale jezdím pořád se zapnutou připomocí minimálně na stupen číslo 3 z 5 možných stupnu ale nejvíc na ten 5 stupen největší přípomoc.Po rovině to jde na těch 35km/h v pohodě jede to i víc ale to už se musí pořádně zabrat proto každý pojede jinak rychle.A dojezd větší přípomoc větší dopředná rychlost rychleji ujedu dál menší přípomoc pomaleji pojedu a dojedu o kousek dál a když pojedu bez připomoci uplně tak dojedu nejdál ale to pak sem si nemusel kupovat elektrokolo.U mně je dojezd na 500Wh cca 65 až 70km.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2018
      Autor: smartsam
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo a vážím 110kg.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2018

Tak informace ohledně motoru bafang maxdrive podařilo se mi ho už několikrát uhřát to bych řekl že mi zatím nejvíc vadí s elektrokolem haibike motor yamaha sem tomu dával maximální zátěž co to šlo a nepřehřál se.U bafangu displej zahlásí chybu zobrazí se červeně symbol motoru a nejede až vychládne tak se roztočí a pak zase jede.Zátěž motoru byla větší kopce a vedro ale pořád o dost menší než sem dával zabrat yamaze.Po rovinkách s největší přípomocí sem to ale nikdy neuhřál vždy jen v kopcích tak je to dobrý.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.06.2018

Ten problém jsem neměl v prudkých kopcích v horku, nemá hodně najeto bez mazání nebo tak podobně?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: dnes v 09:18
          Autor: cavendish
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohužel, na nulu to brzdí, málo, ale přece, s vybitou baterkou a i s vypnutým displejem jsem to zkoušel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 09:17
    Autor: cavendish
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Jízda ve dvou

19.06.2018
Ahoj, jsi-li cyklistka, co ráda vyrazí na výlet, na hory, či traily, dej vědět. Letos bych rád do Alp, ale můžeme…

Hledám: Slečna na výlet

Hledám: Slečna na výlet
18.06.2018
Hledám slečnu na cyklovýlety v okolí Kladna, věk 28-37 let.Jezdím spíše cyklostezky.Budu se těšit na vaše odpovědi.

Hledám: Parťačku na výlety

Hledám: Parťačku na výlety
18.06.2018
Hledám nějakou parťačku na společné vyjíždky. Nemám problém s trasou od 20 do 100km na MTB. Já 31 a hledám okolo…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (25 přihlášených)

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018

Cykloputování podél Ohře, Labe a Vltavy - květen 2018 reportáž

Navázali jsme na naše loňské putování po Krušných horách u Karlových Varů. Vyrazili jsme v počtu 13 účastníků…
Ladama | 10.06.2018

Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

Nordkalottleden (švédsky; česky Cesta Severní Kalotou, švédsky Nordkalottleden, norsky: Nordkalottruta,…
šíp | 28.05.2018